Okurken kovulduk

Okurken kovulduk

Üniversitedeydik, kim bilir bu bir finaldi ve herkes son dakikaya kadar çalışmadı ve son dakikada birlikte çalıştı. Öte yandan, derslerimde iyi notlar alan ve çalışan sınıf ineğiydim. Normalde kızlar ödev yaparken ya da sınav yaparken bana bakmasalar da benimle çok iyi anlaşıyorlar. O zamanlar kilolu bir çocuktum. Ben artık o dönemdeki çocuktan eser olmayan bir insanım. Beni daha önce baştan çıkaran ve benim ilkim olan erkek arkadaşım sayesinde. Beni cinsel organı olan bir çocuktan alıp çekici bir adama dönüştürdü.

Her şey Canan’ın birlikte ders çalışalım demesiyle başladı. Arkadaştık ama üçüncü sınıfa kadar bana bu teklifle yaklaşmadı. Sınav öncesi okulda ya da kafelerde başlayan ders çalışma törenimiz daha samimi bir hal aldı. Canan libidosu çok yüksek, zeki, ateşliyken işe yaramayan, eğlenceli ve benim tembelliğimin aksine çok hareketli bir balık burcu kadını. Hayatlarına giren ve çıkan pek çok erkek ve hatta kadın tanıyorum. Onu hiçbir zaman bu açıdan yargılamadım, her an üzgün ve kızgın hissetsem de kendine zarar verdiğini düşündüm.

Doğrusunu söylemek gerekirse, hiç arkadaş canlısı değil. Şakaları gittikçe daha fazla müstehcen hale geldi ve bu da genç bir bakire olarak bana çekici geldi. Bir yanım tuhaf olmasını isterken bir yanım onun arkadaşım olduğunu ve bu adımı atarsam arkadaşlığımızı kaybedeceğimizi söylüyordu. Ama arkadaşlığımızı kaybetmekten benim kadar korkmadığını da biliyorum. Sonuçta çok deneyimli bir kadın. Bir kadını nasıl öptüğümden ve ellerimi nasıl tuttuğumdan başlayarak, hiçbir şeyim olmadan tekrar bakireyim. Son olarak ellerimle ilişkilerimde rüyalarıma giren Canan, yavaş yavaş alışkanlıklarıma girdi. O şaka yapmadan tatmin olmuyorum ve onunla öğrenmiyorsam kendimi yetersiz hissediyorum. Biliyorum duygusal değil, ten toleransı ve dokunma.

Üçüncü sınıfın ikinci döneminin son finaliydi. Canan onu tekrar çalıştırmam için ısrar etti ama bu kez bana kafelerde para harcamak yerine işe gitmemi söyledi. Ailesi kasabasında olduğu için evin boş olduğunu biliyorum. Onunla boş bir evde kalma fikri beni heyecanlandırdığı kadar korkuttu ama hayır diyemiyordum, arzum korkumdan daha büyüktü. Yanlarına gittiğimde evde kimse yoktu. Önce mutfağa yemek yemeye gittik, sohbet ettik ve afiyetle yedik sohbet ettik. Röportaj sırasında Canan cinsellik konusunu gündeme getirdi ve bu beni terletti. Bakire ve utangaç biri olarak benden gerçekten hoşlandığını fark ettim. Ama hiç vakit kaybetmeden sınıfa gittim ve konuyu o gün için kapattım.

Ertesi gün sabah erkenden ders çalışmak için yanlarına döndüm. Bu sefer beni eve götürmedi. Kapıyı açtığında, sütyensiz veya külotsuz bir kolsuz bluzla önünde duruyordu. Ayrıca yoldayken onu aradım. Belinden iri göğüslerine indiği ve meme uçlarının açıkta kaldığı belli olan maymununa baktım ve ayak bileğimdeki ağrıya karşı gözlerimi kapattım. “Neden giyinmedin” dediğimde güldü, arkasını döndü ve “buraya” dedi çünkü içeri girmesine izin verildi. Sonra kalçalarının uyumuna baktım. Kapıyı kapatıp ayakkabılarımı çıkarırken, hiçbir şey yapmamak için kendimi telkin ettim. Ancak Canan bu öneriyi kaldırmak ister gibi davrandı. Altına kısa bir şort giyerek mutfağa girdi. Kahvaltı edip etmediğimi sordu ve ona yardım etmemi istedi. Ben de çantamı hapishanede bırakıp ona yardım etmek için mutfağa gittim. İlk başta her şey normalken, ben mutfakta dolaşırken yavaşça üzerime süzüldü. Bilerek yaklaştı, poposunu bana sürttü, göğüslerini göstermek için eğildi. Bir süre sonra doğal olarak bakakaldım ve başka tarafa baktım.

Yemek yedikten sonra aniden birisiyle seks yapmak isteyip istemediğimi sordu, sorduğunda bir elini kalçama koydu ve eğildi . bana biraz benim için, göğsünü gösteriyor. Soru beni şaşırttığında eli kalçamdan boynuma doğru gitti. Sorusunu tekrarlamakta ısrar edince beynimin alt üst olduğuna yemin edebilirdim. Daha fazla dayanamadım, aniden dudaklarına doğru eğildim ve onu utangaç bir şekilde öptüm. Geç kaldığımda güldü, kolunu boynuma doladı ve beni kendine doğru çekti. Yumuşak dudakları benimkileri aradı, sonra dili ağzımın içine kaydı. Otomatik olarak benzer hareketler yapıyormuş gibi göründüğümde ağzından çıkan inlemeler beni daha da sinirlendiriyor.sinirli ağzından çıkan iniltiden sonra çişim durdu, daha fazla dayanamadı. O ise pantolonumun içinden elleriyle okudu ve bir süre sonra pantolonumu açıp boxerımı biraz indirdi, aldı, bir süre elleriyle oynadı ve sonra birden eğildi. ve ağzına koy. Ya hala bakire olduğum için ya da bu anı düşünüp durduğumdan bir süre sonra aniden kustum. Ağzından ani salgı için özür dilemek isterken, bundan zevk alıyor gibiydi ve hatta bir süre sonra batan sikimi tekrar ağzına sokacaktı. Bir yandan da yaşadıklarımdan utanıp zevk alıyor, kaçmak istiyordum ve hiç bitmesin istiyordum. Mutluluğum ve isteğim o kadar büyüktü ki yaptığı her şeyi kabullendim.

Ayağa kalkar kalkmaz Canan elimden tuttu ve beni odasına sürükledi. Pantolonum düştüğü için fazla gerildim diyebilirim, farkında olmadan onu kovalıyordum. Sıçan köyündeki farelerin bilmeden biber kovalaması gibi. Eminim düdüğümü çalacaktır. Ben soyunurken gömleğini çıkardı. Bakışlarım doğrudan göğüslerine gitti ve onu yalamaya başladım. Göğsüne dokunduğumda küçük bir inilti ile gülümsedi ve “işte bu” dedi ve ben onu öperken dudaklarıma yaslandı. Çok gergindim ve aklıma gelen tek şey altımdan çıkarıp güzelce osurmaktı, sonunda ani bir hareketle alıp belime doladığım şortla birlikte çorabı da aşağı çektim. Biraz tüylü pembe kedisinin güzelliğine baktım ve tekrar dudaklarını birbirine bastırırken dik penisimi ona sokmaya başladım. Sikimi ellerine verdikten sonra nihayet girmeyi başardım. Islak ve sıcak mükemmel bir şey. Garip bir akışla başlasam da Canan’ın rehberliğinde çok iyi bir ritim yakaladık. Uzun sürmedi ve düşmek üzereydim ki beni itip eliyle kaldırdı.

Biraz yorgun yatarken çıplak vücudunu kontrol ettim. Canan, bu muayenenin bile aletimin tekrar hareket etmesi için yeterli olduğunu görünce önce güldü, sonra yattığı yerden kalktı ve çekmeceden bir prezervatif aldı. O benim horoz üzerine yerleştirerek ve yavaşça benim horoz sürünerek üzerime oturdu. Amcığı ıslandığında tekrar içeri girmeme izin verdi ve zıplamaya başladı. Bu muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en iyi şey. Dersler, sınavlar ve hatta dünya umurumda değil. Tek düşünebildiğim Canan’ın göğsünü gözlerimin önünde emme zevkine ulaşmaktı. Prezervatifin varlığı nedeniyle ağzıma koyduğum memeyi ısırdım ve Kanan’dan çıkmadan boşalttım. Ben bu harika sevinci yaşarken, Canan’ın bu sefer aynı anda geldiğini görmek ayrı bir keyifti.

O günden sonra her fırsatta Canan’ı yılda bir saat kadar inceledim. yarısı O benim için ateşliydi, pekala, ateşliydi ve ona zor derslerimizi öğrettim. Daha sonra ikimiz de çok farklı anal seks hikayeleriyle yere atıldık. Uzun zaman geçmesine rağmen Canan ile tekrar görüşmek ve doldurmadığımız her pozisyon için teşekkür etmek istiyorum. Kim bilir, bu sefer benim yerime onun seks öğretmeni olacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın