Askerden İzne Gelen Akrabama Zaman Ayırdım

Askerden İzne Gelen Akrabama Zaman Ayırdım

Bir erotik hikaye sitesinde okuduğum bazı hikayeler, beni rahatsız ediyordu. Özellikle akrabalar arasında yaşanan cinsel ilişkilere oldukça şaşırıyordum. Ancak, yaşadığım bir olaydan sonra anladım ki, cinsellik konusunda bir sınır olmadığına dair birçok örnek varmış…

Benim adım Selvi, 21 yaşındayım. Aslen Adana’lıyız, ancak yıllardır Konya’da yaşıyoruz. Konya, diğer şehirlere göre daha tutucu bir şehir olarak bilinse de, aslında tam tersidir. Her türlü eğlence ve cinsel hayatın yoğun olduğu bir şehirdir. Ayrıca, maddi durumu iyi olanlar için de yaşanması keyifli bir şehirdir. Ben burayı seviyorum. Ancak herkesin tutucu göründüğü bir yerde adımlarımı dikkatli atıyorum. Ancak, beş yıl önce bekaretimi kaybettim. Lisedeydim ve benden yaşça büyük bir sevgilim vardı. Bir gün öpüşürken olan oldu. Başlarda çok üzüldüm ve pişman oldum, hayattan soyutlandım. Ancak daha sonra anladım ki, bu hislerim bana fayda sağlamıyor ve geri dönmeyecekler.

Beni baştan çıkaran sevgilim bir psikopat çıktı ve ondan ayrıldım. Ardından kim beni isteyecekti? Ailem duyarsa ne yapardım? Sonra başka bir sevgilim oldu. Evliydi, ancak görücü usulü evlenmişti. Komşumuzdu ve eşiyle araları oldukça bozuktu. Duygusal bir ilişkimiz oldu ve aynı zamanda cinsel ilişkimiz de vardı. Bir gün ona bekaretimi kaybettiğimi anlattım ve o çok sevindi. İlk defa başka biriyle ilişkiye girmiştim ve harikaydı. İlişkimiz geçtiğimiz yıla kadar devam etti. Ancak sürekli birlikte olmuyorduk, çünkü tadının kaçmaması için ara veriyorduk. Sonra ilişkimiz sona erdi. Ondan ayrıldıktan sonra 7-8 ay geçti. Hem çok azgındım hem de deli gibi seks yapmak istiyordum.

Annemin bir akrabası Antalya’da yaşıyor ve onun oğlu Ankara’ya askere gitmişti. Oğlu üniversite mezunu olduğu için askere gitmesi biraz geç kalmıştı, 25 yaşındaydı. Annemin akraba ilişkileri oldukça sıkıdır ve annem “Çağrı oğlum, Ankara-Konya arasında hızlı tren var artık, ilk izninde seni birkaç gün ağırlarız!” dedi. Ben ise kim olduğunu bilmediğim için umursamadım. Sadece adının Çağrı olduğunu biliyordum.

Bir gün Çağrı annemi arayarak, 2 gün gelmek istediğini ve uygun olup olmadığımızı sordu. Annem çok sevindi ve “Tabii ki, hoş geldin oğlum!” dedi. Ertesi gün çarşıdan eve döndüğümde annem beni kapıda karşıladı ve “Çağrı abin geldi, içeri girip hoşçakal de!” dedi. İçeri girdim ve Çağrı ile tanıştık, el sıkıştık ve gülümsedik. Onun çekici gözleri vardı, uzun boylu ve esmerdi. Tam benim tipimdi, bakışları beni etkiliyordu.

Akşam oldu, yemekler yenildi, sohbet edildi ve yatma vakti geldi. Onun için bir oda hazırladık ve herkes uyudu. Ben gece su içmek bahanesiyle Çağrı’nın uykuda olup olmadığına baktım. Mutfak balkonunda sigara içiyordu. Yanına gittim ve “Daha uyumadın mı sen?” dedim. “Hayır, uyku gelmiyor!” dedi. “Neden?” diye sordum. Güldü ve “Askerdeyim, sivil hayatı özledim!” dedi. Konuşurken sigarasını öyle bir çekiyordu ki, sanki beni içine çekiyordu. Çok tahrik olmuştum. Bir süre daha konuştuktan sonra yatağımda sessizce mastürbasyon yaptım ve büyük bir zevkle orgazm oldum.

Ertesi sabah kahvaltıda ona, “Görmek istediğin yerler var mı?” diye sordum. Bana Mevlana’yı gezmek istediğini söyledi. Ben de onu Mevlana Müzesi ve çarşıya götürdüm. Akşam eve dönerken, caddenin kenarında ayağına bir motosiklet çarptı. Hemen hastaneye götürdük. Ayağı çatlamıştı ancak ciddi bir şeyi yoktu, ancak ayağına çok ağırlık veremiyordu. Annem onu Ankara’ya böyle gönderemeyeceğini söyledi ve ayağı iyileşene kadar burada kalmasını teklif etti. Çağrı önce kabul etmedi, ancak annemin ısrarıyla ve beni becerme isteğiyle kabul etti. Yani başka bir hafta bizim evimizde kalacaktı. Ben çok sevinmiştim.

Ben sabahları 7’de işe gitmek için kalkıyorum. O gün kalktığımda, Çağrı’nın dizüstü bilgisayarı salonda masanın üzerinde duruyordu. Herkes uyuyordu, o yüzden laptopunu açtım ve karıştırmaya başladım. Ne gördüğüme inanamayarak gözlerime inanamadım. Birçok porno sitesi, erkeklerin birbirleriyle ilişkiye girdikleri videolar, kadınların birbirleriyle ilişkiye girdikleri görüntüler, ensest hikayeler, fetişler, kelepçeler… Yani bir erkeğin cinselliğe olan açlığını temsil ediyordu. Ben zaten azgındım, adeta çıldırıyordum. Daha sonra sohbetlerine göz attım, Yağmur adında dul bir kadınla sanal olarak ilişkiye geçmişler. Kadın 45 yaşında ve sanal olarak birbirleriyle seks yapıyorlarmış. Çağrı bana bahsetmiş, “Eğer akraba olmasaydık, ona neler yaparım, memelerini emmek için neler vermezdim, hele o güzel amı ve götü… Beni delirtiyor!” gibi şeyler demiş. Kadın da ona gaz verVerilen metni yeni bir şekilde düzenleyerek seo uyumlu hale getirdim ve html etiketlerini ekledim:

Metni seo dostu bir şekilde yeniden düzenledim ve html etiketlerine uygun hale getirdim:

“Aslan gibi erkeksin, akraba falan deme, sıkıştır sik, demek ki yarak istiyor orospu!” şeklindeki ifadeleri gördüm. Bu ifadeleri okuduğumda şaşkınlıktan kendimi tutamadım. Laptopumu hızla kapattım, fakat aklımda bunu gerçekleştirmek kararlıydım…

Akşam erken çıktım ve hızla eve gittim. Ancak Çağrı evde bulunmuyordu. Endişelendim, acaba Ankara’ya mı dönmüştü diye düşündüm. Hemen annemi arayarak durumu sordum. Asker arkadaşının Konya’lı olduğunu ve onlara yemeğe gittiğini öğrendim. Rahatladım. Annemlerin gelmesine daha 2 saat vardı. Kimse gelmeden önce bir duş almaya karar verdim. Odada soyundum ve kendimi aynada okşadım, arzularımın kabarmasıyla yatağa uzandım. Titreşimli vibratörümü aldım ve amıma sokarak zevk almaya başladım. Tam bu sırada kapının açıldığını fark ettim ve karşımda Çağrı’yı görünce şok oldum. Hızla kendimi toparladım ve battaniyeyi üstüme çektim. Evet, onunla ilişkiye girmeyi hayal ediyordum, ama onu böyle görmesi çok garip oldu…

Çağrı da gördüklerine şaşırıp kendini toparlamaya çalışırken utancından topallayarak kaçtı. Ben utancımdan odadan çıkamadım ve annemler gelene kadar bekledim. Akşam olduğunda annemler geldi ve hep beraber yemek yedik, ancak ikimiz de konuşmuyorduk. Üzülmekten kendimi alamıyordum, Çağrı 2 gün sonra gidecekti ve hala ilişkiye girmemiştik, umudum kırılmıştı.

Gece oldu ve hepimiz yatağa girdik. Kendi düşüncelerim arasında uyumaya çalışırken, sessizce odanın kapısının açıldığını fark ettim. İnanamadım, Çağrı karşımda duruyordu. Yataktan çıktım ve ona yaklaştım, “Evet, ne istiyorsun?” diye sordum. Ağzını kapattı ve “Sus!” dedi. Kafamı sallayarak sustum. Arkamdan yaklaştı ve “Bağırmayacaksın, değil mi?” dedi, arkama sürtünüyordu. Heyecandan deliye dönmüştüm. Ağzındaki elini hafifçe açtığımda “Bağırmayacağım!” dedim. Elini ağzımdan çıkardı ve memelerimi sıktı, nefesim kesildi. Hiç konuşmuyorduk. Beni duvara yasladı, eşofmanımı çıkardı ve üstümdekini yırtarcasına çekti. Amımı öyle bir yalamaya başladı ki, inanılmazdı. Kudurmuş köpek gibi emiyor ve yalıyordu. Arada “Ah, harikasın, oh, mmmh!” diye fısıldıyordu.

Çok hoşuma gidiyordu, ancak “Korkuyorum, biri gelebilir, yapma!” dedim. “Merak etme, kimse uyanmaz, sadece ses çıkarmamalısın!” dedi. Çağrı amcığımı yalarken 2 kere orgazm oldum bile. Kulağıma fısıldayarak, “Dayanamıyorum, artık senin taze amına giriyorum, aylardır bunu hasretle bekliyorum!” dedi ve ben deli gibi kudurdum, “Ben de çok özledim sikişmeyi, hadi, beni sik!” diye cevapladım. Beni domaltarak arkadan amıma sürtünmeye başladı. Harikaydı. Aylardır gerçek bir yarağın amıma girmemişti. Yavaşça sokmaya başladı ve o an dünya durdu, ohh, ne kadar da zevkliydi. İkimiz de kısık kısık inliyorduk. Birdenbire sokmasıyla kendime geldim. ‘Şap şap şap!’ diye beni sikiyordu. Harikaydı. Saçımı çekiyor, memelerimi yoğuruyor ve sikiyordu. Amımdan sular akıyordu resmen. Sonra, “Dayanamıyorum, boşalıyorum, aylardır ilk postayı senin amına boşaltıyorum!” dedi ve sikini çıkardı, sırtıma doğru boşaldığını hissediyordum…

Çağrı’nın sertleşmiş yarağına baktığımda hala dikti, harikaydı. Hemen ağzıma aldım ve emmeye başladım. Ayakları acımaması için oturdu. Emmetikçe gözleri kayıyordu, kendinden geçiyordu. “Kucağıma gel!” dedi. Kucağına oturdum ve ağır ağır amıma soktu. Oturup kalkmaya başladım ve o da aşağıdan geçiriyordu. İnanılmazdı. Bir süre öyle siktikten sonra deli gibi inlemeye ve “Yine geliyorum!” demeye başladı ve “Gel, aşkım, içime boşal!” dediğimde, aynı anda çılgınlar gibi orgazm olduk…

Sikini amımdan çıkarıp üzerinden kalktığımda her yer sperm ve am suyuyla kaplanmıştı. Yere uzandım. Bir süre sessizce bekledik. Bir sigara yaktı ve fısıldaşarak konuşmaya başladık. Ardından, her ihtimale karşı odasına gitti. Ertesi gün her fırsatta beni taciz etti. Askerliğe dönmeden önce hızlıca odamda 2 dakika içinde beni sikti ve öyle gitti…

Şu anda teskerenin üzerinden 3 ay geçti. Teskere aldıktan sonra Antalya’da olduğu kadar Konya’da da zaman geçiriyoruz. Burada bir bayilik işi vardı.

Açtılar ve sanki kontrol için geliyorlarmış gibi haftada 3-4 gün bizde kalıp beni rahatsız ediyorlar. Hiç kimse bir şey fark etmiyor, çünkü sözde abi kardeşiz ya.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın