O kadar çok istiyordu ki veremedi.

O kadar çok istiyordu ki veremedi.

Merhaba, seks hikayeleri sevenler. Daha önce anal seksi hiç denememiştim ama başkalarının bana anlattıklarından bunun ne kadar güzel olduğunu biliyordum. Ama onun acısını da biliyorum, o yüzden başka bir kadına o acıyı yaşatmak istemiyorum. Aslında kuzenimle olan ilişkimizde önden flört etmek istedim ama o beni arkadan flört etmeye ikna etti. Anal seksi o kadar çok istiyordu ki onu kıramadım ve anal seks isteğini kabul ettim. Bu arada size kuzenim hakkında bir şey söylemek istiyorum. Teyzemin kuzeni Yeliz’dir. Biz çok arkadaş canlısıyız ve her zaman gelip bizi ziyaret edin. Yeliz küçük bir kız ve tembel değil. Her zaman sevgilileri olmuştur ve bize gelip onları anlatırdı. O ve kız kardeşim iyi oldukları için, ona anlatmasını dinledim. Hikayeleri her zaman tüylerimi diken diken ediyor ve onu hayal ettiğimde ağlamak için tuvalete gidiyorum.
Neyse fazla uzağa gidip kuzenim Yeliz ile aramızdaki seks hikayesi hakkında bir şeyler söylemek istemiyorum. O gün geri geldi, aslında ailemin evde olduğunu düşündü ama evde tek ben vardım. Eskiden onun kuzeni olduğum için bunu hayal etmeye utanıyorum ama nedense o gün ilk kez gözlerine baktım. Taytı çok dardı ve beli açıkça görülüyordu. Bu manzarayı gerçekten beğendim ve o anda nedense kalbim hızlı atmaya başladı. Şimdi onunla flört etmek istiyorum. Tabii kuzenim de bunu fark etti. Benimle flört etmeyi seviyorsun, değil mi, diye güldü. Güldüm, tabii dedim, sen öyle yürürsen tabii ki yürürüm. Sonra bana söz ver yaşananlar aramızda kalacak dedi. Ben de tamam dedim çünkü ne yapacağını merak ediyorum.
Dudaklarımda çılgınca geliyordu. O bir fahişe gibi görünüyor, benim kuzenim değil. Dudaklarımı öptü ve öptü, neredeyse yırtılacak gibiydiler. Ben de kendime hakim olamadığım için ona cevap verdim. Onu öptüğümde penisim aniden yükseldi. Ben de ne olduğunu anlamıyorum ama penisim taş gibi. Uzun zamandır tavuk yemediği belliydi. Beni tutkuyla öptü, neredeyse dudaklarımı kaldırdı. Bu yüzden dudaklarını gevşetmek için aletimi çıkardım ve yalamasını söyledim. O kadar heyecanlıydı ki resmen hayalarımı ağzına aldı. O an kendimi boşlukta hissettim. Ama yine de dayanmaya çalışıyorum. Bu yüzden penisini ağzından çıkarmak zorunda kaldım. Sonra onu alıp bir sandalyeye oturttum.
Sonra bacaklarını iki yana açıp onu tuttum. Onu dilimle delirtiyordum. Onu yuttuğum zaman kuzenim çıldırdı. Benim kesiğim amında bir horoz gibiydi, onunla seks yaptı. Yutkunurken yanından zevk suyu akmaya başladı. Ben de dilimi onun deliğine doğrulttum. Kuzenim hemen arkama sarılmak için inlemeye başladı. Üzgünüm demedim. Hayır, acımıyor, dedi, kahretsin. Bu yüzden hemen söyledim ve hemen dediğimi yaptı, önümde eğildi. Bu yüzden penisimi kıçına soktum ve yavaşça onu içeri itmeye başladım. daha önce kıçından vazgeçtiği çok açıktı. Bu yüzden kıçına tam bir horoz koyup tekrarlamaya başlamadan önce bir süre bekledim. Kıçını hızlandırdım. Hızlı inip çıktığım için beni aradı. Hala öyleydim, daha fazla dayanamadım ve kıçına tükürdüm. O günden sonra onunla çıkmaya başladım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın