Komik Fıkra ile Yengemi Şaşırttım

Komik Fıkra ile Yengemi Şaşırttım

Merhaba, ben 18 yaşında olan Emre. Lise son sınıf öğrencisiyim ve size ilginç bir hikaye anlatmak istiyorum. Dayımın karısı olan yengemi çok beğeniyorum ve onunla iyi arkadaşız. Bazen onların evine gider ve yengemle sohbet ederiz. Fıkralar genellikle sohbet konularımızın başında gelir. Yaramazlık da yaparız tabii ki.

Bir gün hamile olan yengeme aşerdiği için tarhana götürmeye karar verdim. Yengem beyaz bir tişört ve maksi etek giymişti. Gözlüğümle dikkatimi çeken şey, memelerinin normalden büyük görünmesiydi ve sutyen takmadığı belliydi. Hamile olduğu için yürürken bacaklarını açarak yürümeye çalışıyordu. En son duyduğum bir fıkrayı ona anlatmak için sabırsızlanıyordum. Karşılıklı oturduk ve çay ile bisküvi ikram etti. “Yeni bir fıkra var mı?” diye sorduğunda hemen atılarak “Evet!” dedim. Ancak bu hikaye hamile bir kadınla ilgili olduğundan nasıl anlatsam diye düşündüm. Yengem heyecanla “Ben de hamileyim, hadi anlat!” dedi. “Tamam!” dedim ve hikayeye başladım:

(Temel bir hastalığa yakalanmıştır ve doktorlar son çare olarak hamile bir kadının sütünden içmesini önerir. Temel’in tek seçeneği, Dursun’un hamile karısına gitmektir. Dursun’un karısı kapıyı açar ve Temel’e ne istediğini sorar. Utana sıkıla durumu anlatan Temel’i içeri alır ve emzirmeye başlar. Dursun’un karısı da giderek zevke gelir ve Temel’e “Nasıldı, hoşuna gitti mi?” diye sorar. Temel cevap verir: “Evet, çok güzeldi!” Temel’in tahrik olduğunu fark eden Dursun’un karısı, “Başka bir şey ister misin?” diye sorar. Temel biraz utangaç bir şekilde, “Ayıp olmaz mı yenge?” der. Bunun üzerine, Dursun’un karısı güler ve “Çekinme canım, istediğin başka bir şey varsa veririm!” der. Temel şaşkınlıkla, “İçimden geçti, varsa süt yanında birkaç tane bisküvi verebilir misin?” diye cevap verir.)

Hikayeyi anlattığımda yengem kahkahalarla gülmeye başladı. Araya karışarak “Sütün yanında bir şey ister misin?” diye sordu. Şakayla karşılık verdim, “Süt isterim yenge!” dedim. Yengem, “Öyle olsa feda olsun ama evde süt yok!” dedi. Yengemin göğüslerini işaret ederek, “Sende yok mu?” diye sorduğumda yüzü kızardı ve “Daha süt gelmedi” dedi. Ben de “Ama memelerin çok büyümüş!” dedim. Yengem utangaç bir şekilde “Bu kadar belirgin mi?” diye sordu. Ben ise cevap verdim, “Evet, ama bu haliyle çok daha güzel görünüyorlar!” dedim. Yengem ise, “Gerçekten mi? Hadi aynaya bakalım gel!” dedi. Ben de gülerek, “Beraber bakalım mı?” dedim. Ancak yengem, “Hayır, sen burada kal!” diyerek yatak odasına doğru yürüdü…

Yengemin içerde ne yaptığını merak ettiğimden yerimde duramıyordum ve kapının anahtar deliğine yaklaşarak içeri bakmaya karar verdim. Tam deliğe bakacakken yengem kapıyı birden açtı ve beni yakaladı. “Beni mi dikizliyordun?” dedi. Utancımdan cevap veremedim. Yengem “Sadece bakacaksan göstereyim!” dedi. Ben de “Söz, sadece bakacağım!” dedim. Yengem yavaşça tişörtünü kaldırırken kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Karşımda büyük memeler duruyordu ve konuşamıyordum. Gözlerimi alamıyordum. Meme uçları iyice belirginleşmişti ve beni tahrik etmişti, bu yüzden pantolonuma boşaldım. Islaklık pantolonumda belirince yengem gülmeye başladı ve “Nasılmış, boşaldın mı?” diye sordu. Mahçup bir şekilde “Evet!” dedim.

Yengem, “Hemen banyoya girip temizlen!” dedi. Utancımdan hızla banyoya girdim. Ancak o manzara nedeniyle hemen kendime gelemedim ve mastürbasyon yapmaya başladım. Yengem “Kapının arkasında bir bornoz var!” dediğinde kendime geldim. Banyoda temizlendikten sonra çıktığımda yengem hala gülüyordu. Bana dayımın bir külotunu hazırlamıştı. Dayım şişman olduğu için külot bana bol geliyordu. Gülerken iç içe geçmiş kahkahalarımız birbirine karıştı. Yengem yıkadığı pantolonumun kurumasını beklerken karşılıklı oturduk ve sessizce kaldık. Ancak ben aklımda o büyük memelerle daldım. Yarağım tekrar hareketlenmeye başlamıştı ve yengem bunu fark etmişti. Merakla ne olacağını bekliyordu. Yengem bacak bacak üstüne atmış, karşımda oturuyordu. Yarağım dar olan donumun kenarından çıkmak istiyordu ve saklamak için uğraşıyordum…

Yengem,

“Sana anlattığın fıkranın devamı var mı?” diye sordum. “Maalesef yok.” dedim. Bunun üzerine yengem, “Devamını yazalım mı?” diye sordu ve ben şaşırdım. Yengem yanıma gelip benimle birlikte oturdu. Memelerini dizlerime dayayarak benim yarağıma baktı. Ben yengemin saçlarında ellerimi gezdirdim ve dudaklarımız buluştu. Yerde yan yana uzanırken, ben yengemin memelerini okşarken, bir yandan da soyunmaya başladık. Sonunda arzuladığım memeler dudaklarımın arasındaydı. Onları öpüyor, emiyor ve dişliyordum. Yengemin yeni traşlanmış amına indiğimde, o da 69 pozisyonuna geçti ve yarrağımı ağzına aldı, iştahla yalamaya başladı.
Misyoner pozisyonuna geçtik, memelerini ve şişmiş karnını okşarken çok mutlu hissettim. Dayanacak gücüm kalmamıştı. Bacaklarını daha da açtığımda, yengemin soluk alışverişi hızlanmıştı. Yarrağımı yengemin am dudaklarına sürttüğümde, zevkten am sularının fışkırdığını hissettim. Yavaşça yarrağımı amına sokmaya başladığımda, dudaklarımızla birbirimize tarifsiz bir zevk veriyorduk. Gözlerine bakarak hızlanmaya başladım. Yengem de bacaklarını belime dolamışken, karnı göbeğime baskı yapıyordu, bu da beni çıldırtıyordu.
Yengemi bu şekilde bir süre siktiğimden sonra onu domalttım. Yengemin geniş kalçaları harikulade görünüyordu. Kalçalarını açıp, göt deliğine dilini değdirdiğimde, yengem hafifçe ürperdi ve içini çekti. Götünü dilimle sikiyordum. Kalçalarını sağa sola sallarken yengemin ne kadar zevk aldığı belliydi. Sikimi göt deliğine değdirdiğimde, “Kuru kuru olmaz!” dedi. Banyodan şampuanı getirip sürdükten sonra, sikimi kavradım ve deliğe zorladım. Yavaşça önce başını, sonra da tamamını soktum. Yengem ne nefes dahi alıyordu. Bir süre bekledikten sonra yavaşça hareket etmeye başladım. Aldığım zevk ve yengemin götünün darlığı ile boşalmak üzereydim. Uzun sürmedi, birkaç kez daha köklendikten sonra boşaldım. Ancak beş kez daha boşalmış kadar tatmin olmuştum. Dizlerim titriyordu.
Banyoda sikimi temizledikten sonra geri geldim, hala sertti. Yengem bir kere de sakso çekerek beni boşalttı. Son damlasına kadar yutmak için çabalıyordu. Sikimin hassaslaşmış kafasını emerken, parmağıyla da götümün deliğine masaj yapıyordu. Bu zevki anlatmak imkansız, sadece yaşanır 🙂 ”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın