Yakın arkadaşımın eşi barışmak isteyince bozamadım

Yakın arkadaşımın eşi barışmak isteyince bozamadım

Aynı şirkette altı yıl birlikte çalıştığım çok iyi bir arkadaşım vardı, evli ve iki çocuk babası. 7 yıllık evliyim ve bir kızım var. Ailecek bir araya geliyoruz ve genelde akşam yemeklerinde bir araya geliyoruz, genellikle onların yerine gidiyoruz. İki çocuğu olduğu ve çocuklar çok yaramaz olduğu için onu kendi evinde misafir etmek istiyorlar çünkü çocukları bizim mekanımıza geldiklerinde durmuyorlar ve bu yüzden de iyi değiller kendi evlerinin en iyisi olduğunu düşünüyorlar. . Onların zaten bir bakıcısı var, bakıcı çocukları odada tutarken biz sohbet edip eğleniyoruz.

Bu yaz birlikte tatile gitmek istediklerini söylediler, böyle bir sohbet ben tuvaletteyken başladı. .. O temmuz ayına geldiğinde rezervasyon yaptırıp çocukları ailelerin yanına bırakıp iki çift olarak tatile gittik. O zamana kadar bilemiyorum, arkadaşımın eşine farklı bir yaklaşım ne gördüm ne de anladım. Ama kız tatillerde resmen yaramaz bir kıza dönüştü ve neredeyse üstüme atladı. Hemen anlatayım.

Eşimle havuza gittik, bu arkadaşın eşi de güneşleniyordu, arkadaşım odada istirahat ediyordu. Eşimle havuzda biraz şakalaşıyorduk, mutlu bir evliliğimiz var, karımı çok seviyorum, karım biraz kıskandı çünkü eşim havuzdan çıkınca ben de çıktım bu kadın bana gelip gelmeyeceğimi sordu. ondan hoşlandım Çok tatlı. Evet demedim ne de olsa ben uzun yıllardır karımım o da senin gibi bir kocam olmasını istediğini söyledi ben de neden öyle diyorsun Serhat seni çok seviyor belkide dedim. İstiyor ama bana mutluluk vermiyor Selma senden hoşlanıyorum dedi. O zamanlar biraz şaşırsam da pek bir şey söyleyemedim.

Bu akşam sana bir şey anlatmak istiyorum ara verebilirsin bir saate ihtiyacım var dedi tamam dedim Selma hayır de, aramızda bırak, lütfen söyleme. O dedi ben de tamam saat 11’de barda buluşalım dedim. Selma havuzdan çıkıp bize doğru yürümeye başladığında durdu ve kadın Selma’ya çok sıcak davranmaya devam etti. Tabii aklımda binlerce soru vardı. Acaba kadın bana ne diyor, ben mi bir şey anlıyorum yoksa sohbeti mi anlamıyorum? Saat 11’e yaklaşıyor Selma odadayken ben bara gidip bir şeyler içeceğim dedim o da gitmiyorum kitap okuyorum yine de hedefim bu dedi.

Ancak bara gittiğimde Ela viski içmişti. Dar siyah bir elbise ve kırmızı ruj sürmüştü. Siyah saçlı çok seksi bir kadın ilgilendi, 36 yaşında olmasına rağmen 30 yaşında görünüyor ve vücudu taş gibi. Ben de sana geldim, seni dinledim, ne oldu dedim Elo, seni birkaç aydır gördüm ve seni en az bir kez görmek istiyorum. O an gözlerime baktı, evet biliyorum ani oldu ama dedi ki: Anlıyorum. riske at ve en iyi arkadaşıma yapamayacağımı söyledim, en fazla bir veya iki kez endişelenme. Aşık olup ayrılacağız kimse duymaz dedi. Böyle seviş deyince sular akmadı çünkü çok ateşli olmayan bir kadına hayır demek çok zordu. Ama dayanması çok zor dedim, bırak beni dedi, olumlu cevap duymak istiyorum senden, seni reddetmek çok zor dedim, güldü, bardağını bana yaklaştırdı ve tokuşturduk. Ertesi gün yine havuz başında eğlendik, bir şey almak için odaya gittiğimde

Ela yanımdaki asansöre bindi ve aniden dudaklarını dudaklarıma bastırdı. Elimi tuttu ve dudaklarımı öptü ve kalçasına koydu ve ben de kalçasını çimdiklemeye ve dudaklarını öpmeye başladım. O kadar sıkı değildi, o kadar azmıştım ki doğruca odaya gidip onu ovmak istedim ama yapamadım. Asansör kata geldiğinde hemen çıktık ve o odasına gitti ben de odama gittim. Zaten élan’ın tadına baktım ve şimdi onun için çıldırıyorum ama tatillerde hiç böyle zamanımız olmuyor. İşe döndüğümde Ely’den mesaj geldi, tabi ki bugün görüşmek istiyorum dedim, tabi çok heyecanlıyım.. Sonra otel ayarlayacağım dedim, tamam dedim. ve oteli anlattı.

Akşam dörtte işten izin alıp otele gittim, odada Ela beni bekliyordu. Ayrıca elbisesi çok seksi, bu kadına hayır diyemezsin, o kadar güzel ki yanına gidip kırmızı rujla dudağından öptüğümde hemen elimi kalçasına koyuyorum. Ben ol. tadını unutma ve okşamaya başladı. Bir süre ayakta öyle seviştik ve ben onu soydum.Yine beni sormaya başladı. Ela’yı direk yatağa yatırıp esmer poposunu yaladım, kötü kokuyordu. Bana özel hazırlanmıştı ve işten geldim ama kötü hissetmedim.

Kız beni sevdiğini söyledi, şimdi onunla dalga geçmek hoşuma gidiyor. Yanan ıslak kuyruğunu yalarken parmaklarımı yakasına kaydırdım ve dudaklarını öpmek için yukarı çıkarken parmaklarımı devam ettirdim. Hazel inledi, sonra tekrar aşağı indim, klitorisine uzandım ve parmaklarımı emip üzerinde dans ettirdim. Artık tamamen kullanıma hazır olan amına girerek pompalamaya başladım. Ela’ya vurmak istemediğim için her şey çok ani oldu. Hızlı bir pompalamanın ardından onu ittim ve kıçını geri çekti ve onu baştan çıkarmaya başladım.

Bana döndü ve arkasını dönüp beni dudaklarımdan öptü. İnlemeleri daha da şiddetlendi ve şimdi çığlık atıyordu. O kadar iyi gidiyordu ki inlemesinden gerçekten zevk alıyordum ve birlikte çığlık atıyorduk. Asla üstesinden gelemedim ve amımı patlattıktan sonra orada sadece birkaç dakika durduk. Elimi beline koydum ve konuşmaya başladık. Birkaç aydır benden gerçekten hoşlandığını ve kocasından memnun olmadığını söyledi. Erkek arkadaşımın ne kadar şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü her gün böyle güzel bir kadınla flört etmek çok güzel, karım da güzel ama vücudu yok

Sex Story > Ela vücutlu genç kadınlardan hiçbir farkı yok. Bir mektup daha göndermek üzereyken tavşan önümde eğildi ve benimkini ağzına aldı. Bana ateşli ve hevesli bir şekilde oral seks yaptı ki kısa sürede toparlandım, Hazel’a sarıldı ve onun güzel amcığına tekrar girerek onu sikmeye başladı. Ela pompalarken inledi ve her hareketten zevk aldı, yine aynı anda bir mucize gibi orgazm olduk. Sadece bir randevumuz var, ikincisini sabırsızlıkla bekliyorum, tekrar Ela ile birlikte olmak için sabırsızlanıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın