Eşiyle Özel Bir Anı Paylaşan Adam: Karımın İlgisini Kendine Çekme Hikay…

Eşiyle Özel Bir Anı Paylaşan Adam: Karımın İlgisini Kendine Çekme Hikayesi

Merhaba 31’ciler, Ben Sinan

Ben Adana’dan Sinan. Evliyim ve eşimle seks konusunda hiçbir sorunumuz yok. Geçen yaz çadır kampına gittik ve bir çadır kiraladık. Plajda güneşlenirken eşim tek başına deniz kabuğu topluyordu. Bu esnada eğildiğinde bikinisi doğal olarak götüne giriyor ve çok seksi görünüyordu. Eşimin götüne bakan genç adamı fark ettim. Genç, eşimin götünü izledikten sonra soyunma kabinine gitti. Kesinlikle eşimin götünü hayal ederek mastürbasyon yapacaktı. Ben de sessizce soyunma kabinine doğru gittim ve tahmin ettiğim gibi, genç adamın içeriden mastürbasyon sesleri geliyordu.

Bu beni tuhaf bir şekilde heyecanlandırdı ve penisim sertleşti. Oradan hemen uzaklaştım ve eşimin yanına gittim. Onu çadıra götürdüm ve onunla harika bir seks yaşadım. Eşim şaşırmış bir şekilde “Bu ne oldu sana böyle, gündüz gündüz neden bu kadar azdın?” diye sordu. Olayı anlattım ve eşim daha da şaşırdı çünkü benim bu durumu hoş karşıladığımı ve heyecanlandığımı fark etti. Bu olay yeni başlangıçlara yol açtı. Eşimi her sikerken, ona “Eşim, senin götünü hayal ederek mastürbasyon yapsınlar!” gibi şeyler söyleyerek heyecanlanıyordum. İlginç olan, ben ne kadar böyle konuşsam da eşimin benim kadar azıldığıydı.

Zamanla (benim ısrarlarımla) eşim bazı itiraflarda bulundu. Benimle evlenmeden önce eski erkek arkadaşına oral seks yaptığını ve birkaç kez anal seks yaşadığını itiraf etti. Bunu bana anlatırken, “Lütfen kızma sevgilim, bunları seninle evlenmeden önce yaşadım. Seni çok seviyorum!” dedi. Ben de ona “Bunda kızılacak bir şey yok, hatta eski erkek arkadaşını bulmanı istiyorum.” dedim. Eşim de “Zaten arada sırada sosyal medyada görüşüyoruz!” diye cevap verdi. Eşime “Sadece bu kadar mı?” diye sorduğumda, biraz utanarak bana kendisini çıplak olarak gösterdiğini ve eski erkek arkadaşının bundan etkilenip mastürbasyon yaptığını söyledi. Ben de eşimi öperek heyecanlandığımı ve bunu gizlice tekrar yapmalarını izlemek istediğimi söyledim.

Neyse, hafta sonu eşim bilgisayardan beni görüntülü aradı ve çırılçıplak soyundu. Arkadaşı küfürlü konuşarak eşimin götünü hayal ederek mastürbasyon yaptı ve boşaldı. Tabii ki bunları izlerken ben de iki defa boşaldım!

Artık bir üst seviyeye geçme ve eşimi başka erkeklerle birlikte olması için teşvik etme zamanı geldi. En kısa sürede eşimle bu deneyimi yaşayacağım, hem analdan hem de vajinaldan. Ve bunu ilk kez o çadır kampında gerçekleştireceğim 🙂

Her birinizin keyifli ve heyecanlı bir mastürbasyon geçirmesi dileğiyle!

Eşiyle Özel Bir Anı Paylaşan Adam: Karımın İlgisini Kendine Çekme Hikayesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın