Arkadaşımın Karısını Üniversitede Ziyaret Ederken Ne Olduğunu Keşfettim

Arkadaşımın Karısını Üniversitede Ziyaret Ederken Ne Olduğunu Keşfettim

Önceki bir makalede bu sitede bir hikayem yayınlanmıştı. Şu anda iki yıllık evliyim. Bir gün iyi arkadaşlarımdan biri, üniversiteden arkadaşlarla bir kokteyl düzenlediklerini ve karım ve benim de gelmemizi söyledi. Kabul ettim ve karımı alarak gece düzenlendiği yere gittik.

Girer girmez eski arkadaşlarla ve hayattaki gelişmelerle ilgili konuşmaya başladık. Karım ve ben oturup yemeğimize başladık. Masada karşı tarafta oturan bir kadın dikkatimi çekti. Esmer, güzel ve çok seksi bir kadındı. Sonradan anladım ki o, eski sınıf arkadaşım Mert’in eşiymiş. Bu kadının kaçamak bakışları beni tahrik ediyordu. Karım yanımdayken bile ona gizlice bakıyordum.

Karıma izin isteyip Mert ve eşinin olduğu masaya gittim. Beni karısıyla tanıştırdı. Adı Esin’di. Elimi sıktığı anda içime farklı bir şeyler düşmüş gibiydi. Sadık bir eş olmama rağmen, evli bir kadına karşı ilgi duymuş ve onu arzulamıştım. Masama geri döndüm. Hafif bir müzik başladı ve çiftler dans etmeye başladı. Ben de karımı dansa kaldırdım. Esin ve Mert de dans ediyorlardı. Esin, bana bir yandan bakıyor, bir yandan da kocasıyla dans ediyordu. Ben de ona gizlice göz atıyordum.

Zaman ilerledi, içkiler içildi ve biraz sarhoş olduk. Bir ara Esin’e baktım ve beni keserek gözlediğini fark ettim. Karım masada uyuya kalmıştı. Esin bana göz kırptı. Kalktı ve üst kata doğru gitti. İçim karışık ve düşünemez durumdaydım, onun arkasından gittim. Her şeyi göze almıştım. Lavabonun önünde bekliyordu. Bir üst kattan “gir” diye bir ses duydum. Yukarı çıktım ve oradaydı. Çatı katının kapısı açıktı ve içeri girdik. Hiçbir şey konuşmadık, direkt olarak dudaklarına yapıştım. Heyecandan vücudu titriyordu. Karım ve Mert aşağıdayken biz yukarıda inanılmaz bir şekilde öpüşüyorduk. Onu duvara yasladım ve askılı elbisesini çıkardım. Harika bir vücut gözlerimin önündeydi. Sütyenini çıkardım ve memelerini öpmeye başladım. Esin, canım, bir tanem, beni becer diye inliyordu. Boynunu, boğazını ve her yerini yalıyordum. Pantolonumu indirerek penisimi çıkardım. Külotunu çıkardım ve bir bacağını omzuma alarak içine girmeye başladım. Hafif hafif inliyordu. Zamanımız kısıtlıydı, hızla devam ettim. İkimiz de zevkin doruklarındayken boşaldık. Sonrasında giyindik, telefon numaralarımızı alış-veriş yaparak aşağıya indik. Tekrar masaya oturdum ve Esin ile mutlu bir şekilde göz göze geldik. Bu olaydan sonra Esin’le sürekli görüştüm ve onu da yazacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın