Lise öğrencisi ve öğretmen arasındaki seks hikayesi

Lise öğrencisi ve öğretmen arasındaki seks hikayesi

Öğrenci ve lise öğretmeni arasındaki seks hikayesi

Merhaba sevgili okurlarım, size 19 yaşındaki seksi lise öğrencimle yaşadığım harika seks hikayemi anlatacağım. Öncelikle size biraz kendimden bahsedeyim sevgili okuyucular. Adım Cenk, 36 yaşındayım, 1.90 boyundayım, beyaz ve yeşil gözlüyüm, hemen hemen bütün kadınların güvendiği bir erkeğim. Benim bölümüm, beni genç ve enerjik tutan ve genç kalmama yardımcı olan beden eğitimi öğretmenliğidir. Öğrencilerim bile benimle tanıştıklarında zaten salyaları akıyordu, 7 saat beden eğitimi yaparsam yorulmadan yürüyeceklerini söylediler. bizim okuldaki zengin kız çok güzel benim öğrencim var Sed yalan söylüyorum güzel kız daha 19 yaşında vücudu kıtır kıtır seksi onu seviyor. çok sportif, beden eğitimi dersime hep geliyor, beni çok mutlu ediyor, dersin ortasında canımı sıkıyor. gözleri onun seksi vücudundaydı ve bu benim için çok açıktı ama daha önce öğretmenlik yaptığım özel okullardaki 2 öğrencimle ilişkim olduğu için bu özel okulda aynı durum olursa diye okuldan atıldım. .3 kere bu hatayı yaparsam işimi bitirirler diye korkuyorum, eve ekmek getiren ben olurum diye korkuyorum. On dokuz yaşındaki genç öğrencim yavaşça düşerken bile olabildiğince uzak durmaya çalıştım. ama aklım hep onda. Neredeyse her gün eve geldiğimde neredeyse her gün rüyamda 19 tane kurabiye çıkıyordu horluyordum ve her gün ateşim çıkıyordu bu durum dayanılmaz bir hal alıyordu bir yandan ekmek teknem bir yandan kendimi hissediyorum ki psikolojim bozuldu ne yapayım derdimi kimseyle paylaşmıyorum ve bir derdim var mümkün değil üşüyorum iş hayatım bile.

Biliyorum ki işimi ve hatta ekmek sepetinizi feda etme riskini almadan önce. Cuma günleri ve tatil günü okulda 19 Luk Crispy, küçük bir kedi, ancak dağınık yay ile uzun saçlar içeren havalardır. Üstten kafamdaki çiviye filtreliyorum, su bile beni açtı, onları evimdeki evime davet etmeliyim ama bırakmaktan korktum ama ona düşünecek bir şey söyleyecek bir şey söylemekten korkuyordum Ben hazırladım çünkü yüzü yelken açtı, midemin midemden çıktığını hissettim. Hafta sonunun sonunda içmek ve dersler içmek istiyorsanız, karın alanında petrol vermek için itmek için, aşağıladığım dersin bir kısmına gülmedim ve ebedi olduğum için mutluyum ve sevindim Yarın eğlenmek için. 36, ama bir kez evimi bir kez hayatımı temizlemek için aylık temizlik için temizlemedim, Kiinan Kinhak Vasing Gikapoy Ug Giayo Alang Sa Ugak NPA Tan -AW Gibuks Nako ve Akag Akong Lab -as Nga Orandrouice Ug Gihimo Ang sağlıklı kahvaltı. Balkona gidiyorum ve spor yapıyorum, bir gün görüyorum, bir heyecan duygusu ile görüyorum, eğer öpersek öpersek, evimde sarı bir mide için yaptık ve bir sınıfa başladık, ama biz mini elbiseler giymedi. Onunla gittik, ama hoş olmadığını düşündük, bu durumdan memnun olduğunu, mini yağı vardı, uzanmak ve bacaklarını açmak zorunda kaldı. Trackit ekibinin teklifi bileBen değil.

Dersimiz ısınma hareketleriyle başladı, daha sonra mekik yapmaya başladım ama bacaklarından tutup ona destek olmak zorunda kaldım. Bunda iyi değil. .Ünlü hanım ona uzanmasını söyledi ve bir süre doğruldu, sonra ayak bileklerinden yardım ettim. mini elbisesini çıkardı külotu sanki külotu gibi geldi aletimde beyaz tanga vardı çok zordu biraz azdım zevkim akmaya başladı ayak bileğini çekerek bacaklarından tuttum izin vermek istemedi ben yaparım Beni kendine çekti, senin yaptıkların yüzünden onu rahatsız etmemeye çalıştım, her gece senin öğretmenin olmak istiyorum. Rüyamda senin porno izlediğini gördüm ve onunla flört ettim, onunla flört ettim. Kız olup olmadığını sordum, eski sevgilim benden ayrıldı. Bir ilişkim var. Sonra ayrıldık. Hiç seks yapmadım ve çok küçüğüm. Heyecanla emmeye ve somurtmaya başladı, ikimiz de bir süre delirdik, onu spor salonlarına götürüp sarılıp sevişmeye başladık. deli gibi davranıyor efendim beni becer diye bağırmaya başladı sikişmeyerek ona daha fazla zevk getirdim beni kızdırdı onu yavaşça aldım ve sikimi beklediğimden daha sıkı sıktım zevk penisimin su olmasına rağmen bir amcığı var Alışmakta zorlandım, neredeyse ağlayacaktım ama neyse öğretmenim deli olduğumu söylemeye başladı, birdenbire çişimi onun dar amcığına yarım saat soktum ve yüzüne meni fışkırttım. şimdi hamile kalmasın diye iş hayatında kalmıyor. Başım sıkıştığında ve üzüldüğümde hep flört ediyor.

Sevgili okuyucularım, bu harika hikayeye katıldığınız için teşekkür etmek istiyorum. ve bir sonraki hikayemde yine sizi bekliyor olacağım. , görüşürüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın