Üniversitede öğrencimin sevgisini yaptım

Üniversitede öğrencimin sevgisini yaptım

Üniversite öğrencimi seviyorum

Yaklaşık 6 yıldır üniversitede çalışıyorum. Pek çok öğrenci gelip gitti ve bazıları sadece notları için benimle yattı. Kendimi yalnız hissetmiyorum ve istediğim zaman seks yapabileceğim arkadaşlar bulmak çok kolay. Ama son deneyimim berbattı.

Ela sınıfta bana meydan okuduktan sonra Ela sıramın altına girdi. Tahtaya yazı yazarken masamın altındaydı ve fark etmemiştim. Sınıfta kalemi bitirdiğimde onun zaten kendi amıyla oynadığını gördüm. Arkadaşlarına bir şey söylemedim ve okuldan sonra onu uyaracağım. Ama ben bunu bilmiyordum, masamın altına girmiş beni bekliyordu. Masamda oturuyordum ve onun geldiğini fark etmemiştim. Aşağıdan gelen el sikimle oynuyordu ve ben eğlenmek için gittiğim için görmemiştim bile. Başımı eğdiğimde kadının koltuk altını okşadığını gördüm. Pantolonumu çözdü ve aletimi okşamaya başladı. Sonra ağzına aldı ve yuttu. Öğrencilerime sahip çıkamıyorum. Çünkü aletimle senin ağzında oynadım. Sonunda zil çaldı ve herkes çıktı. Onu masadan aldım ve yalamaya devam etti. Eteğini kaldırdım ve göğüs uçlarını yalamaya başladım. Çok eğlenceliydi ve onunla oynamak için sabırsızlanıyorum. Azgın öğrencimin bacaklarını açtım ve sikimi soktum. Pompalamaya başladım ve oh, hazır gibiyim. Bir sonraki derse kadar daha sert olmaya devam ettim ve ona olası tüm pozisyonlarda tecavüz ettim.

Güzel bir amcığı vardı ve birkaç kez boşaldım ama bana söylemeden devam etti. . İşime devam etmeyi seviyorum. Şimdiye kadar tanıştığım en çılgın insan olan Ela ile sürekli çıkmaya başladım. Başkalarıyla iletişimimi kestim ve kendimi yalnızca ona adadım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın