Aklım başıma geldiğinde bekaret gitmişti.

Aklım başıma geldiğinde bekaret gitmişti.

Kendime geldiğimde cazibem kayboluyor

Merhaba sevgili seks hikayeleri sitesi okuyucuları, bu siteyi yeni keşfettim. Yaşadığım ve okuduğum hikayede buldum kendimi adım Mehtap. Çok iyi bir vücudum olduğu için sürekli erkekler tarafından taciz ediliyorum bu yüzden vücudumun hatlarını belli eden şeyler giymiyorum. Ama ne kadar dikkatli olursam olayım erkeklerin dikkatini çektim.

Aslında bu olguyu seviyorum, erkeklerin sözleri heyecan yaratıyor. Vücudum pürüzsüz ve çekici olmasına rağmen hiç çok yakışıklı bir erkek arkadaşım olmadı ve Jon gibi bir erkek arkadaş istiyorum. Bu kararı kafamda netleştirdikten sonra dekolteli elbiseler giymeye ve etrafta dolaşmaya başladım, erkeklerden her zamanki gibi güzel iltifatlar ve nazik sözler almaya başladım. Çok dürüst arkadaşım Sevgi ile bir kafeye gittik ve kafeye gittik yanına gittiğimde yanında çok yakışıklı bir adam ve kız arkadaşı vardı. Biraz konuşuyoruz ve bir erkek arkadaşın olduğuna ve bir tek benim olduğuna gülümsüyorum. Cem cevabıma çok sevindi gözleri bana gülümsedi senin gibi bir kadından nasıl ayrılırlar sen büyük bir kazasın Güldüğümde Cem iltifatlar yağdırdı. Cem’i çok seviyorum ve Cem’e bakışım değişti, iki saatten fazla kafede oturduk. Kalkıp yürüyüşe çıkmamı istedi, ben de Sevgi’ye gidelim istersen oturalım dedim. Sevgi kulağıma eğildi ve sen çok güçlüsün ama dikkat et Cem dedi. Bundan şüpheliyim, neden söylediğini bilmiyorum, anlamıyorum. Cem diksiyonu iyi olan yakışıklı bir adam.

Birlikte yürüyüşe çıktık. Beni sahile gidip orada yemek yemeye ikna etti ve sohbetimiz derinleşti. Benimle her beş dakikada bir çok güzel, çok çekiciymiş gibi konuşuyor. Benden açıkça çok etkilenmişti, bu yüzden bana yaptığı iltifatlar yüzünden biraz rahatlamış gibi davranmaya başladım. Sahilde yürümeye başladık, bana çok yakın olmaya çalıştı, benimle flört ediyormuş gibi davrandı. Elimi tuttu ve sana aşık olup olmadığımı sordu. Evet demekten kendimi alamadım, senin gibi bir adam buldum. Ailem olmadığı için vakit sorunum olmadı Cem geç oldu sana sıkıntı dedi bende yok bizimkiler evde değil dedim. Sonra içelim dedi ve kabul ettim, Cem’in bana söylediklerini kabul ettim. Beraber mekana gittik, tek tek içtik, içmeden önce tuvalete gittim.

Döndüğümde Cem içkisini bitirdi. Ben de içmeyi severim, iki üç kadeh bitirdim, yenileri gelince fikrimi değiştirdim, sanki bir şey olacakmış gibi. Gözlerim karardı, tansiyonum düştü, Cem bana sarılıp beni mekandan uzaklaştırdı, taksiye atlayıp arabaya bindik, Cem öpüp göğsüme dokundu. Ama ben kendimde değildim, hiç tepki gösteremiyordum. Çok iyi hatırladığım bir apartmanın asansörüne düştüm. Ben gittiğimde Cem’in yanımda olduğunu ve çıplak olduğunu hatırlıyorum. Uyandığımda Cem ve ben yatakta çıplaktık. 

Cem mutlu uyuyor ama ben kızgınım Cem bekaretimi aldı vurdu bana ne yaptın bana kızdım şimdi ne olacak hatta sordun senin kız olduğunu bilmiyordum ama bilseydim söylerdim Senin iznin olmadan asla böyle bir şey yapmadı. Kız olduğum için biraz ağlayıp üzerimi değiştirip hemen evden çıktım. gün etkisi. Şimdi Sevgi’nin neden benimle ilgilen dediğini anlıyorum ama artık çok geçti. Cem içkiyle bana bir şey yaptı. O gece hakkında hatırladıklarım eksik.

https://sekshikayelerim.org/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın