Bana 3 kez boşalan adama kıçımı verdim

Bana 3 kez boşalan adama kıçımı verdim

Ben Asu, kadın 1,70 metre boyunda, 55 kilo, uzun siyah saçlı, beyaz tenli, çok zayıf veya şişman değil. Üniversiteden mezun olup İstanbul’a gittikten sonra burada tanıştığım biriyle evlendim ve İstanbul’a yerleştim. Eşim çalışmamı istemediği için çalışmadım ama borçlarımız birikince iş buldum. Komşumuz Mürşide Teyzeye “Bir şey olursa haber ver!” dedim. beğen ya da ne Ayrıca bir gün bana bebek bakıcılığı işi olduğunu söyledi. Çocuğun annesi Mürşide Teyze’nin torunu.

Kadın doğum yaptıktan sonra işinden ayrılmış, şimdi yeniden işe başlamış, çocuğuna bakacak güvenilir birini arıyor. Mürşide teyze beni seviyor. yine bana dedi. Kocama öyle dedim, reddedemeyiz, kabul ettim. İşe başladım. Dilan’ın annesi içine kapanık bir kadın, ufak tefek, hoş bir insan. Kocası İnanç, uzun sarı saçları ve mavi gözleri ile çok yakışıklı, karizmatik bir adamdır. Bu adamın bu kadınla ne ilgisi var? Bunu söylemeden ve Dilan kızını kıskanmadan edemiyorum.

Ancak etkinlik günü gitmek istiyorum. Çalışmaya başlayalı 2 ay oldu. Benim maaşımdı. İnanç Bey o gün erkenden eve gitti. Ayrıca beyaz bir gömlek giydim, düşük belli siyah bol bir etek giydim, siyah saçlarım uzadı, kırmızı ruj sürdüm ve beyaz tenliyken aynada kendimi çok güzel gördüm. Beyaz gömleğimin içinde siyah sütyenim var ve bu çok açık.

Merhaba Mr. İnanç kapıda gülümseyerek: “Hoş geldiniz!” Söyledim. Gelmeden önce içki içmiş olmalı, başı ağrıyor. Gözleri gömleğimden fırlamış gibi göğsümdeydi. Şaşırtıcı bir şekilde, biraz utandım ve mutfağa gittim. İnanç Bey salona giderek çocuğun ne yaptığını sordu. “Uyudum.” Söyledim. Sonra her zamanki gibi yanına gidip “İçecek bir şey ister misin?” diye sordum. Diye sordum. Bana baktı ve “O çantada bir biram var, açıp alabilir misin?” dedi.

Tamam efendim!” dedim ve mutfağa gittim. Ona bir bira getirdim. 15 dakika sonra tekrar aradı ve başka bir şey istedi. Tekrar gündeme getirdim. Mutfağa geri döndüm, radyo açık, yemek pişiriyor ve müzik dinliyordum. Sonra arkamdan iki elin belime dolandığını hissettim. Aniden havalandım ve arkamı dönmeye çalıştım ama Mr. İnanç bana o kadar sıkı sarıldı ki arkamı dönemedim. Ben çok utangaç biriyim, bağırmadım, sadece “Güven bana efendim!” dedim. Kulağıma bir öpücük kondurup “Şşşt! Kapa çeneni, öyle demek istemedim!” dedi. Orada durdum, sessiz ve korkmuş bir halde kaskatı kesilmiş halde.

Elbisemin altından belimi okşamaya başladı. Titriyordum. Sonra elini indirdi, eteğime soktu ve çoraplarıyla amımı ovuşturdu. “Lütfen yapma, bırak beni!” Söyledim. Sarhoştu: “Sen çok güzel bir köpeksin!” meydan okuyan bir sesle fısıldadı. Başından beri bende öyle bir etki bıraktı ki kendimi bıraktım… Hâlâ arkamda oturuyordu, vücudu bana yaslıydı. Eli çoraplarımdaydı ve klitorisimi okşuyordu. Gömleğimi bir eliyle göğsümde okşadı ve aynı zamanda aletinin kıçımda şişkinliğini hissettim. Yere düşmek istedim, o kadar uyanıktım ki.

Beni tuttu ve odaya götürdü. Yatağın üzerine attı. Bana yaklaştı ve beni dudaklarımdan öptü. Cevap verdim. Yan tarafımı okşadı. Sonra ayağa kalkıp gömleğimin düğmelerini açtı. Gömleğimi çıkarmadan göğsümü öpmeye başladı. Aşağı indi, çoraplarımı çıkardı. Bacaklarımı ayırdı, eteğimi indirdi, amımın üzerine düştü ve beni öpmeye başladı. bir sözleşme yaptım. O benim kedi yalamaya başladı ben zevk inledi. Dilini amıma soktu, klitorisimi emdi, beni şımarttı, 2 kez orgazm oldum ve boşaldım!
Sonra yanıma uzandı ve beğenip beğenmediğimi ve kocamın amımı yalayıp yalamadığını sordu.

Sevdiğimi söyledim ama kocam amımı hiç yalamadı. ‘Dilan da benim aletimi yalamadı’ dedi. dedi. Adam için çok üzüldüm. Onu yatağa yatırdım ve üstüne çıktım. Onu çaldım. Penisini yalamaya başladım. Sonra ağzıma aldım ve bir vakummuş gibi ağzımla emdim. Bu sırada taşaklarını çimdikliyor ve ovuyordum. Dayanamadım, ağzımda patladı. Her şeyi yuttum…

Erotik hikayeBir süre yatakta yattık, konuştuk, öpüştük, seviştik. Faith’in beyni yine sıçradı. Kocam beni aldattığı için iyi seviştiğimizi sandı, ben onun üstüne çıktım, sikini amcık ağzıma soktum ve sikinin üstüne oturdum. Oturup ayağa kalktığımda alttan pompaladı. Bir orgazm daha yaşadıktan sonra aynısını karısının arkasından yapmak istedi.o da hiç vazgeçmedi. Beni iki kez diliyle bir kez de diliyle orgazm ettiren bir adama karşı koyacak havamda değilim. Dördünü de alıp kıçından verdim (hayatımda ilk defa). İlk sefer olduğu için çok acıtsa da buna değer!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın