Alkolik arkadaşımla anal seks yaptım

Alkolik arkadaşımla anal seks yaptım

Alkolik erkek arkadaşımla anal seks yaptım

Bir seks hikayesi anlatmak istiyorum. Hikayemde büyük bir etkiniz olduğunu biliyorum. Bu yüzden senin de beni merak ettiğini biliyorum. Sana seks hikayem hakkında anlatacaklarıma bayılacaksın. Bu yüzden seninle bunun hakkında konuşmak istiyorum. Benim hikayemden de etkilenerek benimle röportaj yapmak istersen olur. Size ulaşmak için hikayemin sonunda kendi bilgilerimden bahsedeceğim.

Bekar bir erkek arkadaşım var ve çok iyi arkadaşız. Adı Sinan’dır. Sinan bu hafta evleniyor ve bu ani bir gelişme. Anlaştığı bir kadınla evlenmeli miydi bilmiyorum. Sevgilisi olduğu için bana söylemedi. Bazen randevularından bahsediyor ve bana dönüyor. Ama hiç ilgilenmiyormuş gibi davrandım. Uzun zamandır arkadaşız. Karısının benim gibi güzel bir kadınla tanışmasına asla izin vermeyeceği için evliliğine üzülüyorum. Sinan ve abime bu akşam evlenmeden tekrar görüşelim diye mesaj attım. Son günlerimiz olabilir diye hüzünlü bir ifade gönderdim.

Tamam abi dedi ve gece için ona güzel bir sofra hazırlamaya başladık. Başlangıçlar tam bir rakı sofrasıdır. Sinan geldi, yanağından öptüm hoşgeldiniz efendim dedim. Damat. Güldü ve girdi. Bu gece onunla ne yapacağımı bilmiyor. Gerçekten üzgün değilim ama her şey hızlı ilerliyor. Biraz sohbet ederken ona bekar olup olmadığını sordum. Hayır yapmadım gerek yok dedi. Evlenirken seni özlediğimi söyledim ve derinlere dalmaya başladım. Sanırım ikimiz de biraz sarhoştuk ve o benim geceliğime biraz aşık olmuştu. Bacaklarımı okşamaya başladı. Doğruyu söyle, şimdiye kadar benimle hiç flört etmek istemedin dedim. İstiyorum dedi ve çok istiyorum. Bana yaklaştı ve dudaklarımı öpmeye başladı.

Burning Love

Yukarıdaki ilk dokunuş o gece başladı. Dudaklarımı bir arkadaş gibi değil, yıllardır beni öpmek isteyen biri gibi öptü. Bir elim saçımda, diğer elim belimdeydi. Vücudumun her yerini aydınlatmaya devam etti. Bana sadece neşe getiriyor. Her zaman amımı okşadı ve beni parmakladı. Birkaç yıldır arkadaşız ve penisinin boyutu beni şaşırttı. Koşu pantolonunu çıkardım ve aletini elime aldım. Devasaydı. Belki sarhoştu ama bu koca horozu görünce rahatladım. Boğazımdan aşağı indirmeye çalıştım ama tam anlamıyla imkansızdı. Devasaydı. Ben kucağında oturuyordum o ise yatakta yatıyordu. Zıplamaya devam ettim ve vücutlarımız çok ıslaktı. Terliyorduk ama bu mutlu bir ter değildi. Kalçama vurmaya devam etti. Ateşli kıçım neredeyse kırmızı. Sonra bana küfretmeye başladı ve beni yatağa yatırdı.

Az daha çığlık atacaktım ve yataktan gelen sesler onu korkuttu. İçimden çıkacak diye korktum. Çünkü prezervatifsiz seks yapamam. Ama sarhoşken ona prezervatifsiz vermek istedim. Çünkü ikimiz de yıllardır bu muhteşem anı bekliyorduk. Ona ilk mektubu atmak ve yününü ağzıma almak için tekrar ayağa kalktım, sürekli salya akıtıp taşaklarını ve aletini yaladım. Yüzümün ortasına o kadar iyi boşalıyor ki anlatamam. İçime girmemesine sevindim ve hemen prezervatif taktım. Sabaha kadar evin her yerinde bana tecavüz etti. Hatta duş almaya çalıştı. O da seninle uzun süre birlikte olmak istediğini itiraf etti. O geniş ve uzun aletiyle bana anal tecavüz ettiğinde çok eğlendiğimi itiraf etmeliyim. Bana da ulaşmak için aşağıdaki resmime tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın