Arkadaşımın karısı kendini ve kız kardeşini becerdi

Arkadaşımın karısı kendini ve kız kardeşini becerdi

27 yaşındayım, evliyim. Doğrudan olaylara inanıyorum, size yazdığım bu olay bunu doğrulayacaktır. Uzun süredir online oyun sitelerinden birine üyeyim. O gün kafemizde oyun keyfi yaparken oyun çok tartışmalı bir hal aldı. Ortakta görüşürüz. Kararınızı verin, hareketli bir kare yapın ve güzel bir oyun oynayın ve birbirinizi daha iyi tanıyın. Yapabileceğimizi düşündük. Karar verdiğimiz gün güzel bir oyun oynadık ve ardından lezzetli bir yemek yedik. Yemekte, konuşma kaybedenlerin tekrar oynamak istemesine döndü. Kazanan diğer arkadaşım eve gidiyor, “sabahlara kadar döverim seni” manasıyla dedim. Bir arkadaşımız evimizde oynayabiliriz deyince abim çok iyi bilir dördüncü o atladık onun yerine gittik….
Arkadaşımız gitmeden önce eniştesini evine davet etti, evini aradı ve “Eşinin evinde misafirim” dedi. Eniştenin pasifliğinden, ev sahibinin eşiyle ev sahibimizin eşinin anlaşamamalarına kadar birçok şeyi zamanla öğrendik. Alkolün etkisi altında kişi sözlerini veya eylemlerini kontrol etmez. Ben de onaylıyorum. Bacanak ben eve gidince arkadaşlarımı bırakacağını söyledi, sahibine teşekkür edip telefonları teslim ettik ve tekrar görüşmek üzere vedalaştık. Yolum bacağımla aynı olduğu için diğer arkadaşın önünden geçtik sonra telefonuma mesaj geldi. Ön koltukta oturan eniştenin eşi “Tabii kardeşimdir” dedi.
Mesajı okuyorum.” Tanıştığıma memnun oldum. “Nereden biliyorsun?” dedim başımı ön koltuğa vurarak. “Şimdi seni düşündüğü için mutlu oldu” dedi. Kahkahalar Bacanak eşine “Kardeşin uyumadığına göre Orkuna’yı evimize gezdirelim, oyundan konuşacak vaktimiz yok, biraz sohbet edelim” dedi. Evlerine vardığımızda. , taksi zaten dairenin önünde. Kayınbiraderi, “Ne kayınbiraderi, çok hızlısın” dedi. Sözlerine bir cevap gelmemişti ama değiştiği belliydi. giyindi, makyajını değiştirdi ve kendisini gecenin ilk ev sahibesi olarak tanıtmaya hazırlandı.
Geldiğimiz ev çok küçük bir evdi, gruplar halinde oturarak girdik. Yengem sohbet etmeye çalıştı, kızlar ben cevap veremeden sözümü kestiler. Bunun üzerine yeni kahya, “Bu da. Sen geç konuş, hadi yatalım, eve gitmek isteyenin yatacak yeri var” dedi ve kocasına cevap hakkı tanımadan odaya çıktılar. , elini tuttu. İlk ev sahibimizle baş başaydık. Uzatmaya gerek duymadık bildik sonumuzu, doğruca evin diğer odasına gittik, önce dudaklarımız sonra bedenlerimiz. Süründü; “Kendime dokunmaktan bıktım, besle beni,” diye inledi. Elbiselerini çıkarıp “Geliyorum, lütfen bir havuç al, yukarı gel” demeye başladı.
Sırtımda çıplak ama yumuşak derinin dokunuşunu hissettiğimde ağzımı suyun olduğu yere bastırarak dışarı çıktım. Gelen ikinci ev sahibesi “Beni rahat bırakın” dedi. Kardeşinin organını bıraktım ve çişimi boşalmaya hazır hale getirdim. Ağzındaki tüm bekleyen sıvıyı olduğu gibi bıraktı, ardından ağzındaki meni ile kardeşini öpmeye başladı. Bacaklarının kapıdan sarktığını ve titrediğini fark ettiğimde ikisinin de ağızlarından sıvı damlıyordu. “Gel buraya, boşa harcama, kayınbirader istemezsin” dedim. Eniştenin karısı, “Kes şunu abla. Orkun bilmiyor” dedi. “Giyin ve gel adamım.”
Ne olduğunu anlamıyorum. Sonra iki el yine organımı hareket ettirdi, kırmızı iç çamaşırlı abi geldiğinde ilk ev sahibemiz çoktan gülüyordu. Sonra altımdan dışarı çıkan dili muhtemelen bana hayatımın en iyi cumshotlarından birini verdi, sikimi yaladı.Karısı vibratörünü getirdi ve kocasının sırtındaki kremsi deliği düzeltti.Elleri kocasının sırtına masaj yaparken ben de abisine aynısını yaptım. Artık girme vakti gelmişti, ona sikimi verdim.
Leganak yine de sallanmaya çalıştı. Ablam “Yirttiiin gotuuum” diye bağırdı. O sırada ona sert davrandığımı fark ettim ve dışarı çıktım. Karınla ​​şefkatli seksle başladık. Kız kardeşim kıçımı yaladı. Titreyen ablası boşalmaya başlarken ablası sinirlendi ve “Şimdi içeyim” dedi. Benim işe yaramaz aletim senin kardeşini kullanmaya başlayınca onun kardeşini öptüler. Bacağım tekrar yükseldi. Baca ona her beslediğimde zevkle inledi, sıvımı bacaya atana kadar tekrarladım, yoruldum. Ertesi gün oyun oynarken arkadaşım “Tekrar ne zaman görüşeceğiz?” dedi. Bunu ben söylemedim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın