Kardeşimin Arkadaşıyla Sikiştim

kardeşimin arkadaşıyla yattım

Kardeşimin arkadaşıyla yattım

Merhaba insest hikaye okuyucuları. Yakışıklı kardeşimin arkadaşıyla seviştim. Hasan’ın eve gelip gitmesi bana çok çekici geldi ve ona yaklaşmaya başladım. Çok güzel bir yüzü ve tatlı bir kişiliği var.

Ağabeyimle hep bizim eve gelip gidiyorlar. Ailenin bir üyesi oldu ve benimle dalga geçti. Sonunda ondan hoşlandığımı anladım. Çok tuhafım ve bir gün eve gelmezse tuhaf olacağım. O duygudan kurtulmaya çalışıyorum. Ama başarısız oldum ve sonunda bizi evde bıraktı. Abim ve annem dışarı çıktılar ve sadece biz kaldık. Oturduğumuzda konuşmaya başladık. 

O zaman ne olursa olsun ona yakın olmak istiyorum. Seni dudaklarından öpmeye başladım. O kadar güzeldi ki öpmeye doyamadım. Odadan çıkmadım ve sevişmeye başladık. Göğsümü tuttu ve sıktı. Ben çok keyif aldım. Kıyafetlerimi çıkardım ve amımı açtım. Kafasını amımın içine soktu ve yalamaya başladı. Uzun bir süre amımı yalamaya devam etti. 

Çok şaşırdım ve sonunda işi bitirmemi söyledim. Aletini aldı ve benim aletimi yaladı. Mümkün olan en kısa sürede yayınlamasını istiyorum. Yürümeye ve lanet etmeye başladı. Çok memnun kaldım ve hayatımın ilk seksi harikaydı.

Birlikte geçirdiğimiz günden sonra çok azmıştım. Sürekli erkek istedim ve Hasan hiç gelmedi. Bir şekilde onu eve davet ettim. Her zaman seksle başlarız ve ben harika vakit geçiriyorum.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın