Amcamın kızını kıçından içtim

Amcamın kızını kıçından içtim

Merhaba, ben Bulut. 32 yaşında, 1.77 boyunda, sarışın ve evliyim, seksi çok seven biriyim. İstanbul Pendik’te yaşıyorum. Mesleğim ev, otel ve yat mobilyaları. Sana seksi gerçekten sevdiğimi ve fantezi peşinde koştuğumu söyledim. Ve şimdiye kadar dileklerimin çoğu gerçekleşti. Bugün anlatacağım olay da bunlardan biri. Amcam Gülşen’in 18 yaşındaki kızı ile benim aramda oldu.

Amcam Gülşen’in kızı köyden annemleri ziyarete geldi. 1-2 ay sürer. Köyden ayrılmadan 6 ay önce ona köyden bir adam sözü verdiler. Ancak Gülşen gelip ailemle yaşamaya başladı. Bu arada Gülşen’in çok iyi bir vücudu var. İri göğüsleri, dolgun beli ve sütun bacakları beni her zaman cezbetmişti. Aslında daha önce köye gittiğimde 1-2 kez gelmeye çalıştım ama pek olmadı, hiç denemedim.

Kardeşim ve ben bir atölyeyi paylaşıyoruz. Burada mutfak için hediyelik eşyalar da yapıyoruz. Bay-bayan karma atölye çalışması. 10-15 gün sonra Gülşen’imiz sıkılmaya başladı. Bizim durumumuzda, eğer istersen atölyede takılabileceğini ve yine de para alabileceğini söylediler. Gülşen bu fikri beğendi ve bizimle çalışmaya başladı.

Gülşen’e zaman zaman evimize misafir gelmesini söyledim. “Tamam, bir gece seninle geleceğim” dedi. kaşlarını çattı. Yine böyle bir gündü ve o gece kızım annesinin yanında kaldı. Kendisi beni aradı ve ben de “Kadın ben yoruldum git yarın baban getirir seni” dedim. Dedim. Ve kadın “Tamam” dedi. dedi. Aklıma hemen şeytan geldi, gece bitmek üzereydi, Gülşen’e dedi ki: “Akşam bize geleceksin ayıp ha! İstanbul’a geldin, bizimle kalmadan mı gideceksin? Ya teyzen. çok mutlu olacak!” diyerek telefonu kapattı. Tamam Bulut Abi bu akşam seninle geleyim dedi. dedi. O kadar mutluydum ki Gülşen’e göstermedim tabi.

Dinlenme zamanı geldi ve herkes üstünü değiştirip gitti. Gülşen “Hadi gidelim.” dedim ve gittik. Minibüsü yoldan çıkardık. Evimiz 10 dakika. Minibüsteyken ne yaparsam yapayım bu akşam Gülşen’le flört edecek miyim diye hesap arıyorum. Her neyse, eve döndük. Düşünmek için zile bastım. Tabi kimse açmayınca kendi anahtarımla girdik. Bu sırada Gülşen hanımımın evde olduğunu tahmin etti. “Teyzem nerede? Evde değil mi?” O sordu. Ben de şaşırmış gibi davrandım, “Alışveriş mi yapıyor, ne?” Dedim ve telefonumu çıkardım. Kadını arıyormuş gibi yaptım, bir süre sohbet ettikten sonra kapattım, “Ya kayınbiraderi ailedense, otur dedi, geliyorum.” Dedim.

Gülşene, “Gel duş al, atölyede başın ağrıyor” dedi. Dedim. Gülşen başta bir şey demedi ama ben “Tamam hadi gidip banyo yapalım yemek yiyelim!” diye ısrar ettim. Dedim. O da “Tamam” ısrarıma dayanamadı. dedi. “Sana teyzenin kıyafetlerini vereceğim. Yatak odasından hanımımıza ipek bornozunu ve atletik külotunu uzatarak dedim. Ve Gülşen banyoya girdi. Bu harika bir fırsat. 2-3 dakika sonra tabii ki hemen banyo kapısına gittim ve anahtar deliğinden bakmaya başladım. çıktı!!! Gülşen benim için çıplaktı. Kocaman bir amcığı var, öyle memeleri var ki, bu bir musibet, Gülşen amcamızın kızı. Anahtar deliğinden gördüğümde aletimle oynuyorum. Tabii tavuğum kemik gibidir. Bu sırada Gülşen banyoda vücudunu okşarcasına yıkıyor. 1-2 gün önce osuruğunu traş etti, amcık kremsi görünüyor, türk balı gibi.

Sonra amcasının oğlu banyodan çıktı. Ona verdiğim sabahlığı giydi. Bana “Bulub Abi biraz tuhaf, üzerinde bir şey yok mu?” diye sordu. dedi. Ben de “Bunu yeni buldum, aslında sana çok yakışmış. Sen geç kal ben duş alıp gelirim” dedim. Dedim. Gülşen salona girdi. Ben de duş aldım ve içeri girdim, “Ah, çok yorgunum!” yanına oturdum. “Omuzlarım kırılmış gibi hissediyorum, sakıncası yoksa omuzlarıma 2 dakika masaj yapabilir misin?” Dedim. Gülşen, “Tamam Bulut abi ben yapayım” dedi. dedi. Arkamı döndüm ve masaj yapmaya başladım. Elleriyle hafifçe omuzlarımı ovuşturdu. Ben de “Rahat değil” dedim. dedim yere Gülşena’nın bacaklarının arasına oturarak. Gülşen devam etti. Gülşen’e biraz zor dedim. “Pekala, tam olarak anlamıyorum, yapabileceğim tek şey bu” dedi. dedi. “Bekle, sana göstereceğim. Bir şey demesine fırsat vermeden omzuna hafifçe vurarak söyledim.

Ne pislik! Yavaşça kollara, omuzlara doğru hareket edin,Ellerimi sırtında gezdiriyorum. Gulshan rahatlamış görünüyordu. Bir noktada, “Bununla ne istiyorsun?” tabiri caizse. “Evet, iyisin Bulut Abi. dedi. Sonra: “Gülşenc sen koltuğa uzan, sana masaj yapmayı göstereyim.” Dedim. Gülşen, “Gerek yok Bulut abi, sorun yok” dedi. dedi. Şu anı kaçırmak istemiyorum: “Hadi yat, ne oluyor? Böyle bir masör görüyorsun, daha ne isteyebilirsin ki? dedim ve Gülşen’i koltuğa sırtüstü yatırdım. Ayak masajıyla başladım. Gülşen gözlerini kapadı ve içini çekti. Yavaşça yukarı doğru masaj yapıyorum. Bacaklarını ovuştururken, dikkatlice bornozunu sağa sola sıyırdım. Külotunu gördü. Penisim düz. Masaja devam ederken bir yol ayrımına geldim. Bacaklarını biraz açmasını söyledim.

Gülşen itiraz etmeden bacaklarını açtı. Türk balı gibi bu amcığı al, istersen okşa, ye, becer, der gibi. Masaj yapan ellerimi yavaşça çektim ve Gülşenden tek kelime etmedi. Bundan cesaret alarak, amını derinden okşamaya başladım. Gülşen şimdiden kızmıştır. Ama hiçbirimiz tek kelime etmedik. Kendi kendime tamam dedim ve sabahlığımı çıkardım. ayrılmak! Ne güzeldi Gülşen önümde yatıyordu o da meydanın karşısındaydı. Sonunda tüm hayallerim gerçek oldu. Gülşen, artık amını yalamaya başladığı için usulca inledi. Elimi çoraplarına sokup poposunu okşadım. Aman Tanrım! Amcığı alev alev yanıyordu. Daha fazla dayanamadım, külotunu indirdim.

Amcığı ne güzel, lokum gibi! Hemen amını yalamaya başladım. Öpücüklerini yalıyorum, içini, dışını, her yerini. Yavaşça yukarı çıktım ve atletini çıkardım ve göğsünü yaladım. Boynu, dudakları, göğüsleri, amcığı… Her tarafını yaladım. Bu arada soyundum. Sikim bir kaya gibi, delip geçecek bir delik arıyor. Penisimi yavaşça Gülşen’in amına sürmeye başladım. Sikimin başını ıslatıp sırtına koydum, yavaşça okşamaya başladım. Biraz kırılmaya başlayınca Gülşen sessizliği bozarak, “Bulut abi lütfen yavaşla, eşyan çok kalın, canın yanmasın” dedi. dedi. O an Gülşen’in bakire olabileceğini düşündüm, hemen durup sikimi çektim ve “Gülşen bunu daha önce yaptın mı?” Diye sordum. “Köyün sözü üzerine bir kere yaptım” dedi. dedi. Bakire olmadığına çok sevindim, “Tamam canım merak etme, acımaz!” Dedim.

Sonra penisimi amının içine geri soktum ve daha derine itmeye başladım. Amının içi yanıyordu. Bu kızın bu ateşi nasıl tuttuğuna inanamıyorum. Sonunda siki sonuna kadar kökledim ve şimdi kendimi tekrar etmeye başladım. Ohhh! Sonunda amcam Gülşen’in kızı da aramızdaydı ve çok çalıştım. Kalçalarını tuttum, kendime çektim, bacaklarını omuzlarıma koydum ve şaplak attım. Gülşen birden sustu, duymalısın Ahhh, Ohhhh. Gülşen elini belime koydu, beni sımsıkı çekti, “Bulut abi iyisin, devam et, durma!” başka bir şey söylemedi. Ben de amını alev gibi sıktım ve “İşte aşkım, beni becereceksin!” dedim. Onun amında bir makine gibi ileri geri gittim. Bir süre sonra Gülşen altımda inledi ve orgazm oldu.

Ama henüz boşalmadım. Ona aletimi amından çıkarmasını ve arkasını dönmesini söyledim. Birden irkildi ve “Ne yapacaksın Bulut Abi” dedi. dedi. “Hiçbir şey yapmayacağım tatlım, arkanı dön!” Dedim. Ama Gülşen, benim onun kıçına sarılmak istediğimi anladı. dedi. “Teyzeni merak etme, bu akşam ailesinin yanına gidecek!” Ona sırtımı dönmeye çalıştım. “Abi ben arkadan bir şey yapmadım, acıyor!” dedi. Neyse kararlıyım, Gülşen’in kavununu da paylaşacağım. “Güven bana aşkım, her şeyi bana bırak, incinmem!” Dönerek dedim. Penisimi arkadan amına ve kıçına sürtmeye başladım. Sonra tükürdüm ve kıçımı ovmaya başladım. Ben titriyorken o beni kurtarmaya çalışıyordu.

Penisimin başını tekrar ıslattım ve sertçe itmeye başladım. Penisimin küçük bir kısmı içeri girmeye başladı ama bu sırada Gülşen adeta acıdan ağlıyordu. Son hareketimle birden penisimi Gülşen’in sıkı poposuna sokup patlattım. Gülşen de bir yandan ağlıyordu tabi. İYİölse bile şimdi durur muyum? Onun kıçını dövmeye devam ettim. Dizlerim iyileşene ve içinde çıkana kadar kıçını tuttum. O gece sabaha kadar Gülşen’e her pozisyonda tecavüz ettim. Amını incittim, seni nerede bulabilirim? O kadar mükemmel bir geceydi ki ikimiz de mutluluktan öleceğimizi düşündük.

Gülşen köye dönene kadar her fırsatta flört ettik. Akşamları atölyede en son biz kalıyoruz ve en azından mektuptan sonra dışarı çıkıyoruz. Köye döndükten 3 ay sonra Gülşen sözünü tuttu. 2 yıl geçmesine rağmen hala 10-15 günde bir arayıp beni özlediğini ve artık kocasıyla birlikte olamayacağını söylüyor. Önümüzdeki ay köye gitmeyi düşünüyorum. Bu kez Gülşen’i ıssız dağlarda pikniğe götürüp orada ağlayan onunla flört edeceğim…

Merhaba! (Şu an söylememe rağmen boşalıyorum.)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın