31 Filmde Dicks Ass oldum

31 Filmde Dicks Ass oldum

Slm, benim adım Çağdaş. 25 yaşında yüksek sınıf bir eşcinsel olarak seninle yaşıyorum. Hep uzun süreli ilişki yaşayan, temiz, vücudumun bir çok yerinde kıl aldırmış biriyim. Meslektaşlarımın mutluluğu için her şeyi yaparım. Son 1 yıldır ilişkim olan Cüneyt’in beni bir kızla aldatmasına dayanamıyorum, birkaç gün işim olmadı, hiçbir şey görmedim. Çevremdeki gay arkadaşlarım hep “Yanlış yapıyorsun, her günü yaşa! Olmazsa kilo vermiş kadını tercih ederiz, hayallerimiz mahvolur!” diyorlar. Şimdi onların hakkını veriyorum. Bunlardan Alpay Beyoğlu’nda 31 sinemada çok iyi vakit geçirdiğini daha önce anlatmıştı bana. Cüneyt beni arayıp asılsız bir bahane uydurunca intikam isteğim arttı.

Alpay’ı aradım ve sinemanın adını buldum. Ayrıca bana sinemada rol almış birinin adını verdi. Öğleden sonra Beyoğlu’na gittim, bilet aldım ve bana yeri gösteren kişiye sordum. 40 yaşlarında, biraz bozuk konuşuyor. Alpayo’nun adını duyunca, “Ben de gayım, bu sinemada yıllardır yeterince alay konusu olsun diye çalışıyorum!” demiş. dedi. Ona durumumu anlattım ve “İyi arkadaş olabileceğim birinin yanına oturayım!” dedi. Dedim. Ve dedi ki: İnan Çağdaş, kıçına burada intikam ateşini yakan bir ateş yakacaklar! Üstelik kaliteli bir fagotsun, seninle dalga geçmeye doyamıyorlar! Öğleden sonra, içeride 7-8 kişi var, hepsi tembel ama Vahap’ta yanınızdayım. Dikkat et flört etmekten hiç bıkmıyor!” dedi ve beni adamın yanına ısırılmış bir ayı gibi oturttu ve adama “Vahap, işte kaliteli bir piç! Gücün yettiğince!”

Ayı Vahap o sırada filmi izliyordu. (Hayır, bu bana göre değil!) deyip gitmek üzereyken, hemen kafamı tuttu ve aletimi ağzına soktu. Hayvan sormadı bile (Üflemek ister misin?). Ancak utanmamak için onun kıllı, kalın, güzel kokulu meni kokusuna somurtmaya başladım. O sırada Vahap, “Sinemada bir çocuk var!” çığlık 7-8 tane çirkin eşek hemen bizim yerimize gelip sandalyelere oturdu. İçlerinden biri iç çamaşırını çıkardı ve pantolonumu yırttı. Giydiğim kırmızı tanga ve parlak tüysüz kıçım bu adamı tahrik etmiş olmalı çünkü sert bir tükürükten sonra çişini kıçıma çarptı. Arkama bakmak istesem Vahap aletiyle kafama bastırır, dönmezdim. Karanlık sinemada benimle kimin flört ettiğini görmedim. Sadece çok kızgın ve çok kıllı olduğunu hissettim. Parlak kıçım kasık kıllarına kızıyor. Sonra Vahap ağzıma bol bol meni doldurdu. Yutkunmadan sıraya girdi ve yan koltuktan başka bir hayvan, “Çişimi ağzına al! Hepimiz seniniz!” aletini suratıma itti…

Tabii çok geçmeden kıllı tüyü lavları kıçıma döktü. Kötü bir ortamda yapmayacağım şeyi yaptı ama ben yapmaya başladım. eğlenceli. Sırayla sinemada siklerini salıverdim. Kıçım 2 saatliğine onundu. Duman ve cum doluyum. Biraz tuzlu, biraz kokulu, biraz ekşi bir sperm kokteyli kıçımdan aşağı yüzüme ve ağzıma döküldü. Hatta spot ışığı kullandı, boş bir buzlu bardak getirdi ve bardağın son notalarını içmeme izin verdi. Kıçımdaki intikam ateşi gerçekten söndü!

Uzun bir ilişkiden sonra Beyoğlu’na giden tüm eşcinsellere tavsiyem, 31 sinemadan birine girin ve azgın horozları bırakın… İzleyene kadar! Bütün kuşlarını öpüyorum!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın