Kocasıyla sandviç yaparak felakete gidiyoruz

Kocasıyla sandviç yaparak felakete gidiyoruz

Merhaba, seks hikayeleri sitesi gezginleri. Yaşadığım ve itiraf etmek istediğim olay beş yıl önce başıma geldi.

Barda içki içerken bir çiftin bana baktığını gördüm, sonradan erkek ve kadın olduklarını öğrendim. Ona iyice bakınca çiftin kocası yanıma geldi ve beni masalarına davet etti. Oturup buluştuğumuzda konuşmaya başladık. Bu arada tabii ki içecekler de tüketiliyor. Sonra evli çiftler ve çiftler arasındaki cinsel ilişkiler hakkında bir sohbet oldu. Mutlu bir şekilde nişanlandıklarını ve yatakta harika bir çift olduklarını söylüyorlar, ancak cinsel olarak farklı bir şey deneyimlemek istiyorlar.

Bu arada o kızın adı Afet. Sarışın ve tıpkı adı gibi tam bir felaket. Sohbet devam ederken üçüncü şahıs seksi fantezilerini gerçekleştirmek istediklerini ve beni üçüncü şahıs olarak düşündüklerini söylediler. Tabii hemen kabul ettim ve kalkıp evlerine gittik. Eve girdiğimizde Afet, “Üstümü değiştirip geleceğim” dedi. odaya gitti. Salonda içip sohbet ettik ve Afet’in gelmesini bekledik tabii ki konu seksti.

Bir süre sonra başımıza bir felaket geldi. Diz altı tayt, vücut üstü, vücudun altında sütyen yok. Kocasının yanına oturdu ve beni ve kocasını sorgulamadan öpmeye başladı. Bu arada, penisim bir çubuğa benziyor. Felaket pantolonumun tepesinden penisimi okşamaya başladı, delirmiştim. Disaster fermuarı çekti ve şaşkınlıkla aletime baktı ve “İşte aradığım sik tam olarak bu” dedi. dedi ve hemen ağzına aldı ve emdi. Tabii ki elimi külotunun içine soktum ve amına dokunmaya başladım. Felaket sikimi o kadar sert yaladı ki dayanamadım ve ağzından çıktı. Felaket zevkle tüm cum yuttu.

Afeta’nın kocası soyundu ve hazır bekledi. O da kalkıp karısını soydu. Felaketin tüm parçaları önümde ortaya çıktı. Adam önce penisini karısının ağzına soktu, sonra kendini amına vidaladı. yine acıktım Bir adam karısına tecavüz edip onun ağzına boşaldıktan sonra, “Şimdi sıra sizde!” Afet’i bana bırakıp bizi takip etti.

Önce Disaster’ın amını yaladım. Sonra 69 yaşındaydık ve o da benim aletimi yaladı. Daha önce ağzına boşaldığım için benimkinin bu sefer geç kalacağı çok belliydi. Afet’i yere bırakıp bacaklarının arasına girdim. Artık krema gibi Afet ile sevişebiliyorum. Ben onun kedi deliğine benim horoz koydum ve aniden hepsi kök saldı, Felaket derinden Ohhh inlemeye başladı. Afeti o kadar hızlı bir şekilde kapattım ki, kelimenin tam anlamıyla deliriyordum. Arada sırada çişimi amından alıp ağzına koyuyorum ve köpek gibi çişimi emip somurtuyor…

Ben de senin kıçını sikmek istiyorum. “Artık tamamen seninim, beni istediğin kadar sikebilirsin ama aletin biraz kalın, lütfen önce yavaşça sok!” dedi. Ben de “Merak etme, sen çıkana kadar kıçını yerim!” dedim. Dedim. Önümde dört ayak üzerine felaket fırlattım ve kıç çukurunun arkasından çıktım. Dilimle kıçını sertçe yaladım. Dilini kıçına yaladığımda felaket çılgına döndü ve “Yeter, o çişi kıçıma sok!” diye yalvardı…

Hemen yerime geçtim. Sikimin başını kıçına soktuğumda kıçı yanıyordu. Yavaşça kıçına girdim. Ben kıçının derinliklerine oturduğumda Afet, “Hadi ahbap, her şeyini ver!” diye bağırdı. diye feryat etti. Sonunda kıçının en derin yerindeydim ve onu sıkıca tutuyordum. Afet’in kıçına gidip “Ben gidiyorum!” diyerek çıkmak üzereydim. Dedim. Felaket: “Kıçımın en derin yeri boş!” o inledi ve ben yaptım ve kıçının en derin yerinden geldi. Boşaldıktan sonra penisimi hemen çıkarmadım, penisim kıç deliğinde küçülene kadar bekledim ve o kadar.

Bizi flört ederken ve flört ederken gören kocası da boşaldı. O zamanlar üçümüz de mutluyduk. Hepimiz banyoya gittik, kendimizi temizledik ve oturma odasına döndük.

Sigara ve içkiyi bitirdikten sonra biraz dinlendik ve tekrar bir araya geldik. Afet bu kez beraber olmamızı istediğini söyledi. Hayatı için minnettar: “Güzel!” Dedim. Kocası yerde yatıyordu, Afet amıyla kocasının sikinin üzerine oturup öne doğru eğildi ben de arkadan yerimi alıp Afet’in sikini kıçına ittim. Felaket aramızda, iki tavuktan birini, eşeğin diğerini yemekten zevk alıyor. Elbette hangi pozisyonda olursa olsun böyle bir felaketi görmekten de mutluluk duyuyorum.Uçtum…

Katastrophe flört ederken kaç kez boşaldığını sayamıyorum ama çok açık ki çok boşalıyor. Ve her boşaldığında, “Daha sert sik, bana sik besle!” İçini çekti. Bir süre sonra kocası titreyerek aşağı indi. Afet’in kıçında patlamak üzereydim ki Afet, “Ağzımı pompala, tüm menilerini yutmak istiyorum!” yalvardı Sikimi kıçından çıkardım ve yanına gittim ve Disaster’ın ağzına soktum. Rampa aletimi biraz yanlış yerleştirdi, sonra dayanamadım ve ağzına çıktım.

Herkes rahatladıktan sonra bana teşekkür ettiler ve beni öptüler. Çok geçti ve bir kadeh şarap daha içtikten sonra “Şimdi bırak gideyim” dedim. Dedim. “Bu gece burada uyuyacaksın. Dediler ve kaldım. Birlikte odaya çıktık, felaketi aramıza aldık ve öylece yattık.

Sabah uyandığımda kocası işe gitmişti. “Ben de gideceğim.” Bunu söyleyince Afet, “Sabah flört etmeden mi çıkıyorsun?” dedi. Sabah Afet’in kıçını ve amcığını tekrar dölledim ve Afet içeriğini yatakta bırakıp evden çıktım…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın