uzman gülümsüyor bakire eşek becerdin

uzman gülümsüyor bakire eşek becerdin

Merhaba, ben Denizli’den Fatih. 29 yaşındayım, 1.87 boyunda, yakışıklı, atletik bir yapıya sahibim. Asıl mesleğim beden eğitimi öğretmeni. Ama özel bir şirkette üst düzey yönetici olmayı ben seçmedim. Şirketteki herkes küstahlığımı biliyordu. Size geçen sene Ağustos ayında başıma gelen çok güzel bir olayı anlatacağım.

Bir gün internete ve yerel gazeteye [4 çalışan ve 1 kadın çekiyoruz] bir ilan verdik. Arkadaşlardan dolayı 4 adam tuttuk, işe başladılar ama çalışan ortadan kayboldu. Bir kadın geldi. Adı Gülür, 24 yaşında, 1.52 boyunda, 55 kilo, minyon tipli, zayıf ama güzel. Gülümser önce kendini tanıttı sonra oturdu sohbet ettik. Gülümsememden biraz tiksindi ama alıştı. Onu işe alacağımı ve sekreterim yapacağımı söyledim. Smiler mutlu bir şekilde ona teşekkür etti ve ertesi sabah işe başladı. Birkaç gün içinde ortama uyum sağlamayı başardı. Ama onu aklımdan çıkaramıyorum ve her seferinde onu temizliyorum. Ve ilginç olan odamdan her çıktığında gülümsüyor ve artık hiç ses çıkarmıyor.

Bir gün bir ihale hazırlıyorduk ve onlara hizmet etmek için evrak vermemiz gerekiyordu. Yalnızım. Herkes gitti, Smiler bana yardım edebileceğini söyledi. Şaşırdım: “Tabii kalabilirsin. Ayrıca ihale dokümanı hazırlamayı da öğreneceksin.” Dedim. Hemen benim odama gittik. İş, şakalar, şakalar, bel altı şakalar vb. Hakkında konuştuğumuzda dürüstüz. “Evlendi boşandı, mutlu değil” dedi, çok duygulandı ve ağladı. Ona sarıldım, “Gülüyor, üzülme.” Her şey güzel olacak.” Dedim ve sırtına hafifçe vurdum. Başını ve yanaklarını öpmeye başladım. Gülümsedi ve gözyaşlarını sildi. Artık ikimiz de çok rahattık, tamamen öpüşüyorduk. Hiç böyle öpüşen bir kadın görmemiştim. Birinin berbat, diğerinin kulağımı yaladığını açıklayamam. Yavaşça boynuma ve göğsüme indi. Çok tecrübeli olduğunu görebiliyorsunuz ama görünüşe göre uzun zamandır sevişmemiş.

Yavaş yavaş çıplak kalıyoruz. Küçük bir kız gibiydi, çıplaktı. İkimiz de çıplakız. Ben ona sarılırken sevişmeye başladık. Ağzını, boynunu, tüm göğsünü yaladım ve öptüm. Saçımı okşadı ve kulağımı ovuşturdu. Kucağıma düştü ve sikimi yalamaya başladı. Çişimi ağzına aldı ve iştahla yaladı, küçük bir ağzı vardı. Topuzum büyük olduğu için her şeyi ağzına alamıyor. Sonra bacaklarını bir asansörde kaldırdım ve kedisinin ağzıma girmesine izin verdim. Yakasını yaladım ve o benim aletimi baş aşağı emdi. Onu yere düşürmeden bir süre böyle kaldıktan sonra bacaklarını açtım ve yavaş yavaş amına girmeye başladım. Kalçalarını iki elimle tuttum ve boynuma sarıldı ve inlemeye başladı. Kucağımda hoplayıp zıplayan bir bebek gibiydi, çok eğlenceliydi.

Ardından kanepeye uzandım ve tekrar tekrar üstüme oturdu. Yavaşça çişimi amına itti ve bir jokey gibi zıplamaya başladı; Sağa sola inledi, üzerime döndü ve sırtını göğsüme sürttü. Gülüşüm neşe dolu. Geliyorum, artık dayanamıyorum, al beni, boşalırım dedim. Gülümsedi, “Hadi, bana bağlı, hepsi bana bağlı!” Bunu söylediğinde volkan gibi patladım. Smiler’a sarıldım ve son hamlesini bekledim. o nedir? Smiley bir makine gibi titremeye başladı, garip sesler çıkardı, sarsılarak, sarsılarak boşaldı ve benden “daha fazla almamamı…” istedi. Sonra iç çamaşırlarımızı yıkadık ve sigara içtik. Mutfakta bir şeyler atıştırdıktan sonra odama geri döndük… Bu sefer “Onu yakmak istiyorum” dedim. İlk başta gülümsediler ama sonunda zor da olsa kabul ettim. Tekrar çişimi tuttu ve taşaklarımla oynamaya başladı, ağzına aldı ve emmeye başladı. Dolaptan bal aldım, gülüşünü taradım, yerdeydim, bana kaldı, bir süre birbirimizin organını yaladık. Sonra dört ayak üstüne koyup ona döndüm, sikimi kıçına sokmaya çalıştım ama gitmiyordu… Biraz acıyordu. Görünüşe göre eşeğin sırıtışı henüz kaybolmamıştı.

Aletimi poposuna sürttüm ve poposunun ıslaklığında kaymasına izin verdim. Aldım ve çıkardım. Benimki kaydıktan sonra, onu kıçının içine ve dışına hafifçe, kuvvetli bir şekilde kaydırmaya başladım. yarısını girerseniz”Yeter, hastayım. Lütfen al, kıçım yırtıldı…” diye yalvarmaya başladı. Ama boşuna, her şeyi bir araya getirdiğimde inek gibi böğürmeye başladı. Ağrı geçene kadar daha fazla hareket etmedim, sonra yavaşça yürüdüm. Tekrar zevk almaya başladı ve poposunu ileri geri hareket ettirdi. Tekrar ayağa kalkıp onu kollarıma almasını söylemek istedim. Ama “acıdı” dedi ve göğsünü masaya koydu, bacaklarını açtı, bir ayağı yerde, diğeri havada. Arkasına geçtim ve sikimi kıçına soktum. Artık yolculuk daha hızlı ilerliyor… Gülümsemeler titriyor: “Daha hızlı, daha hızlı, aşkım. Hepsini bir araya getir beni becer bebeğim… Ohhhhh… Hadi adamım kır beni ben senin orospunum beni istediğin kadar becer…” diye inledi zevkle. Ve bu sefer tabi ki geç boşalıyorum…

Uzun bir aradan sonra pozisyon değiştirmeden aynı şekilde kıçımı ovmaya başladım. Orası bana ayrı bir sıcaklık veriyor. Sikim amının içinde, memeleri benim ellerimde. Dilimle boynunu yaladım ve boynundaki küçük ısırıklarla onu deli etmek istedim. En az 4 dakika sürer. Oda sadece bizim nefesimiz, inlememiz, Ahhh-Ohhh’umuzdu ve onu tuttuğumda Tokat Tokat sesi geliyor. Gülümsemeleri ıslak ve mutluluktan şişkindi. Artık boşalacağımı fark ettim… “Hazır mısın aşkım?” Dedim. “Lütfen, çok iyi, devam edin” dedi. Bu sevinci benden esirgeme…” “İyi.” Dedim ama bir süre sonra dayanamadım artık titriyordum amından çişimi alıp yüzüne tuttum ellerimle 31 çektim. yüzü.. Yapamadı hızı durdurdum, ağzına girdim, göğüslerine sürttüm… Boşalmak üzereydi, “beni biraz becer” dedi. “İyi.” Bacaklarını açarak içeri girdim dedim. Birkaç gelgitten sonra eskisi gibi sallanmaya başladı. Bacaklarını etrafıma doladı ve o kadar şiddetli titriyordu ki inanılmaz bir zevkti. Birkaç dakika öyle kaldık.

Sınıf yıkanmaya ve değişmeye gitti, işimizi yaptık ve çıktık. “Bu mümkün.” dedi. Benim arabama bindik. Öpüştük ve devam ettik. Beni yeniden çalıştırdı ve arabayı uzak bir yere sürdüm. Çişimi tekrar ağzına aldı ve hemen canlandırmak istedi. Gerçekte oldu, dondurma gibi yuttu… El bagajında ​​çikolata vardı, arabanın sıcaklığında eridi. Almasını ve “sikime koyup öyle yalamasını” istiyorum. Kabul etti ve yaptı, iştahla çikolata aletimi yaladı ve taşaklarımı zevkle yaladı. Kalçasını tutarak parmağımla kıçını ve kedisini okşadım. Kalçaları o kadar küçük ki ellerimde kayboluyor…

Hemen ona girmek istiyorum. Gülümseyerek eteğini çıkardı ve külotunu çıkarmadan bacaklarını biraz açtı. Külotunu indirdi ve sikimin üzerine oturdu. Hızlı başladı. Dudaklarımız birleşmişti. Kedisinin içinde ve dışındayken zevkten ölüyordu. Araba meşgul ve hava sıcak. Dışarı çıktık, göğsümü arabanın kaputuna dayadım ve arkaya bindim. Bacaklarımı havaya kaldırdım ve kedime geri döndüm. Onu becermeye doyamıyorum… O da gülümsüyor, kıçını ileri geri ovuşturuyor ve “Daha hızlı aşkım, becer beni bebeğim, ben senim, istediğin kadar becer beni, ağla sik, inle” diyor. .beni becer dostum sevgilim ben seninim…” dedi ve bana meydan okudu. “Ahhhh ohhhh” ben onu kedi girip çıkarken sürekli inledi. En az 10 dakika yakanı bırakacağım ve sonra kıçına gireceğim…

“Hadi gidelim, gece oldu.” Söyledim. Toplandık, arabaya bindik ve onu eve sürdük. Özür diledi ve beni evine davet etmek istediğini ama arkadaşları olduğu için rahat hareket edemediğimiz için beni davet etmediğini söyledi. Ben de “Önemli değil” dedim. Dedim ve arabaya bindim, gittim Denizli’ye döndüm. Denizli’ye geldiğimde hiç enerjim yoktu, kemiklerim bomboştu. Şekerci dükkanına girdim. Tatlı, sütlaç, krema, meyve suyu, süt… Ne bulursam yedim, içtim. Eve giderken biraz nohut aldım. Gülümseme umurumda değil ama o güzel, onu tamamen reddettim ve bundan sonra onunla ne zaman ve nasıl istersem öyle flört edeceğim…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın