En iyi arkadaşımın erkek arkadaşını siktim

En iyi arkadaşımın erkek arkadaşını siktim

Beş yıl önce başıma gelen ve bizzat yaşadığım bir hikayeyi anlatmak istiyorum, gerçekten doğru ve benim başıma geldi, şimdiye kadar bizzat yaşadığım olayı kimseye anlatmadım ama şimdi biraz dinlenmek ve bu yükü omuzlarınızdan atmak istiyorsunuz. . O zamanlar 23 yaşındaydım ve üniversite öğrencisiydim, son sınıftaydım ve oda arkadaşım çok hoş bir çocuktu, benimle yaşıttı, o farklı bir bölümde okuyor ve bu arada ben de İstanbul ve oda arkadaşım Anadolu’nun bir şehrinden çok güvenen bir çocuktu. Çok yakın arkadaşız ve iki yıldır aynı evde yaşıyoruz. Bütün dertlerimi dertlerimi onunla paylaşıyor ve aynı yaşta olmamıza rağmen o benim kardeşim.

İyi insandır diye sordum kendi kendime. . Her neyse, yaklaşık yarım yıldır çıkıyorlar ama henüz tanışmadık, hala çıkıyorlar. Bir gün kız arkadaşını evimize getirdiğinde kızla tanıştım, o da benim kadar kirliydi. Kadın ise akıllıdır ve hemen dürüst olmaya çalışır. Hatta ilk buluşmada numaramı aldı ve daha sonra ders istediğim bahanesiyle numaramı aldığını fark ettim. . Ben de merak ettim neden benimle buluşmak istediğini ve nerede olduğumu söyledim yanına geleceğimi söyledi yarım saat sonra oradaydı. Küçük bir etek giymişti ve etraftaki herkes ona bakıyordu. O güzel, erkek arkadaşıma göre onu ilk gördüğümde güzeldi, neden en yakın arkadaşımla birlikte olduğunu anlamıyorum. Koyu yeşil gözleri, kahverengi saçları, 1.65 metre boyu, ideal kilosu, hafif göğüsleri, dolgun belli, büyük göğüsleri ile son derece seksi bir kadındır. Erkek arkadaşımın onu ziyaret ettiğini bir an bile düşünmedim ama bizim eve gelip mi kaldı bilmiyorum belki ben yokken gelmiştir.

Biz de bu kız gibi oturuyorduk. ve ona sorun olur mu diye sorduğumda seninle biraz konuşmak istiyorum dedi neden bahsediyorum senden çok hoşlanıyorum biraz konuşmak istiyorum dedi. , Ya erkek arkadaş dedim, onunla ciddiyiz, amacım vakit geçirmek, biliyorsun. Nasıl yapayım, hep birlikte eğlenelim, dedi, çocuk gibisiniz, dedi. Gerçekten utandım ve arkadaşıma bunun için kendimi asla affetmeyeceğimi söyledim ve masadan kalktım. Elimi tuttu, beni masaya oturttu ve acele karar verme, iyi düşün dedi. Eve gittim ve düşündüm ki, bu kızla flört etmezsem başka biri onunla flört edecek, bu kız yanıyor, ben de onu ateşe verdim.

Arkadaşımı aradım dedim ki, bir sınıf arkadaşım eve gelebilir biliyorum dedi ve yaklaşık 10 dakika sonra kapıya geldi. Henüz mini etekliydi, doğruca benim odama gitti, odamı biraz kontrol etti, konuştuk, sonra yatağa oturdu, elimi tuttu, kendine çekti ve öpüştük. Ona bir sürü soru sordum ve sadece erkek arkadaşımla yatıp yatmadığını sordum ve hayır, benimle seks yapmadığını söyleyince bu çocuğun işe yaramaz olduğuna karar verdim. Kızı öperken üstüne yatıp eteğine yapıştım ve donunu görebildim. Beyaz dantelli külotuyla amına dokunmaya başladım, ıslandı, işte özlediğim ve sevdiğim bakış.

Sonra külotunu çıkarıp tenine dokundum ve amını okşamaya başladım. yanıyordu, çok ıslaktı, hala öpüşüyorduk, bir anda bütün kıyafetlerini çıkarıp soyundum ve direğe tırmanıp içeri girdi. Sıkı bir amcığı var ve yanıyor, onunla seks yaptığımda inliyor ve tamamen içeri girdiğinde destek için yataktan atlamaya başlıyor. Evet, kızı yatakta bomba patlatıyor ve bizimle yatıyor. Hemen onu kaldırdım ve ellerini yatağa koydu, ben de arkasına yattım ve onunla köpek pozisyonunda flört etmeye çalıştım. Bu benim en sevdiğim pozisyon çünkü sevdiğin kızın amını hissedebiliyorsun ve atış yapıyor ve sikin sonuna kadar içeri giriyor.

Kızlar da onları pompaladığımda falan seviyor. . Elini önüne koyup amını okşadığında aşağı indi, ben onu sallarken orgazm oldu. İnlemesi biraz yüksek çünkü öğrenci evindeyiz sorun değil ve zaten evlerde aşk sesleri var herkes alışmış. Sonra çok mutlu oldum kız.Orgazm olup boşaldığımda henüz çok küçüktüm ve tutamadım, yeni çıktım ve elimden çıktı. Yatağın yanına oturduk birkaç dakika konuştuk, kızın niyetinin ne olduğunu, ne yapmaya çalıştığını öğrenmesini istedim ve kızın seksi gerçekten sevdiğini anladım ki sevmiyor. amaç ve bunun tamamen çöp olduğunu. Sadece direnmek istedi ve erkek arkadaşım beni ararken onu bulamadı.

Kısaca bir gün şansım yaver gitti ve beni tekrar öpmeye başladı. Yanlarını okşarken başını salladı ve kıçını becermemi istediğini söyledi, o kadından bıktım, onunla her gün flört etmek istiyorum, bunu ona da söyledim ve güldü. Sonra onu aynı pozisyona getirip poposuna krem ​​sürdüm ve kendi penisime de sürdükten sonra poposuna girmeye başladım. Yaklaşık 5 dakika uğraştıktan sonra sıkı popoya girdim ve havada uçuyordum diyebilirim. Çünkü bu benim ilk anal seksimdi ve bu kızın tombul kalçalarını sikmek tuhaftı. O bazen acıdan bazen mutluluktan ağlarken ben ortasını düzelterek boynunu emiyordum hala boynunun kırıldığını görebiliyordum ama kız çok mutluydu belli ki. onun böyle problemler yaratacak tipte biri olmadığını. Çıkmadan önce ikinci boşalmamı kıçına yaptım. boynunun yaralandığını fark eden kadın değişmeye başladı ve üzerini vakıf gibi örttü. Bu arada arkadaşım aradı kızla tanışmak istediğini 10 dakikaya onunla gideceğini söyledi. Beni terk etti ve arkadaşım benimle tanıştı ve bana acıdı. bu, ama arkadaşımın geceki asıl ölümcül yarası. Yanıma geldi, önüme getirdi ve çok ciddi bir şekilde bu kıza aşık olduğunu ve okuldan sonra evleneceğini söyledi. Nasıl dedim, sonra birlikte olup olmadığınızı sordum ve hayır dedi, çok dürüst ve öyle şeyler yapmaz.

Sex Story >Şaşırdım, arkadaşımla oynayan kızın kör olduğunu. O kör ama tabii ki evleneceğiniz kız olan kız arkadaşınızla çıktığımı söyleyemem. Okulu bitirir bitirmez evlendiler ve şimdi sosyal medyadan takip ediyorum, çok mutlu bir evlilikleri var gibi görünüyor. Eminim erkek arkadaşımı sürekli aldatıyor ve başka erkeklerle flört ediyor. Bir arkadaşım ara sıra beni arıyor ve benimle tanışmak istiyor ama ona önerebileceğim bir yüzüm yok. Seks yaptıktan sonra, bu işe yaramaz arkadaşıma bunu yapmak istemediğim için onunla görüşmeyi bıraktım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın