Sonunda Kaşar Gamze’yi geçtim.

Sonunda Kaşar Gamze'yi geçtim.

Kasar Gamze’yi Aştım

İnternetteki sosyal paylaşım siteleri sayesinde çok iyi bir arkadaş oldum. Uzun zamandır takip ettiğim Gamze’yi karaya çıkarma şansım oldu. Onu internette takip ediyorum ve hatta bazen fotoğraflarına hayran kalıyorum. Bu yüzden hep rüyamda onu gördüm.

Onu işteyken gördüm. Denizaltım gibi çalışıyor ve beni her zaman sarsıyor. Vücudunun beni baştan çıkarmasına izin verdim ve kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Bu akşam eve geldiğimde bir mesaj isteğim var. Açtığımda karşımda Gamze’yi gördüm. Uzun uzun konuşmaya başladık. Onu takip ettiğimi bilmiyordu. Bana bir gün işe gitmememi söyledi. Evim boş, beraber gidelim dedi. Hemen iş yerini bağladım ve yanında olacağım. Sabah uyandığımda beni aradı ve burada olduğunu söyledi. Evine gittim ve kapıdan içeri girdiğimde dudaklarımı birbirine bastırdı. Flörtleşmeye başladık ve üstünü çıkardı. Sonradan öğrendiğimde kaşarının annesinden geldiğini öğrendim. Annesi bir gerizekalı ama kızıyla seks yaptım. Odasına gittik ve beni yatağa yatırdı. Ben yerde yatarken soyunup üzerime atladı. Sonra kucağıma oturdu ve önce göğüslerini yaladı. Sonra aletimi tuttu.

Ağzına aldı ve yatağın desteğiyle benimle zıplamaya başladı. Terlemeye başladım ve ter damlıyordu. Belinden tuttum ve kaç kez boşalsam da doyamadım. Normal bir cinsel hayatımız var ama şimdi hedefim onun annesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın