Arkadaşımın karısının fiziğinden bıktım

Arkadaşımın karısının fiziğinden bıktım

Arkadaşımın eşi tarafından fiziksel olarak yaralandım

Herkese merhaba, ben İstanbul’dan Şafak. Arkadaşımın karısı herkesi etkileyebilecek türden bir vücuda sahip. Onu gördüğümde, bunun için endişelenmiyorum. Çok gergindim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Beni hep sinir bozucu hareketlerle uyandırıyor.

Önce bir arkadaş ve eşi evimize geliyor ve keyifli bir sohbet ederek vakit geçiriyoruz. Ama arkadaşımın eşi Büşra’ya hastalandım. Vücudu çok güzel ve ben çok etkilendim. Göğsüne ve kıçına bakarken aletim şişti. Çok gariptim ve ona nasıl yaklaşırsam yaklaşayım. Bana eğildi ve göğüslerini gösterdi. Kalçaları ve göğsü ağrıyordu. Eğilip vücudunu kesmeye başladığımda çok etkilendim. O gün kalmamız için ısrar ettiler. İlk başta kalmak istemedik ama kaldım. Çok ikna ettikten sonra arkadaşımın evinde kaldık. Geceleri yataklarımızı yaptılar ve evde uyuduk. Balkona çıktım, sokağa baktım ve bir sigara yaktım. Büşra geldi herkes uyuyor dedi ikimizde ayağa kalktık. Üzerinde bir gecelik vardı ve göğüslerini ve bacaklarını net bir şekilde görebiliyordum. Gözlerimi bacaklarından ve göğüslerinden alamıyordum. Büşra bunu fark etti ve başımı dik tutmamı söyledi. Kızgındı ve ben utanç verici bir şey söyleyemedim. Odaya girdim, televizyonu açtım ve izlemeye başladım. Beni takip etti ve birlikte bir film izledik. Ayağa kalkıp yanına oturdum ve elimi beline koydum. Ellerime baktı ve benden korktu. Sonra yavaşça elimi kaldırdım. Açtım ve okşamaya başladım. Bana hayır dedi ama gerçekten benden ayrılmak istemedi. Tekrar gidiyorum ve çok eğlenceli. Yavaşça külotunu indirdim ve elimi okşamaya devam ettim. Bruce başımı kaldırdı ve dudaklarıma bastırdı. Bir elimle amıyla oynadım ve öpüşmeye başladık. Üstümü çıkardım ve aletimi koltuk altına sürtmeye başladım. Amını ovuştururken Büşra yerinde duramadı. Çirkin bir sarışın olan Büşra’nın dar amcığına penisimi soktum. Yavaşça flört ettim ve oh dedi. Kısa sürede alıştı ve on dakika flört ettikten sonra ayrıldım. Çok hızlı boşalıyorsun dedi ve ben de onu yere indirip üzerine çıktım. Pompalamamı hızlandırıyorum ve beni incitiyor. Öte yandan göğüslerini yalamak ve osurmak çok eğlenceliydi.

Onu saatlerce becerdim. Çok geç olmadan toplanıp yattık. Seks doluydum ama sabah yine istedim. Ama cesur bir hareketti. vazgeçmedim Daha sonra taktım ve bir iki gün sonra Büşra’yı aradım ve hayal kurduk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın