Siktim ve sadistçe zevk aldım

Siktim ve sadistçe zevk aldım

Merhaba, geçenlerde size ilginç bir seks hikayesi anlatmak istedim. 24 yaşındayım bir ara erkek arkadaşım olmuştu ama hiç yaklaşmadı onu her yalnız yakaladığımda bana sarılmayı sevmediğini söyledi. Ben de bir görüşelim dedim ve onu evime davet ettim. Kola verdim ama biri döktü ve on dakikada ne olduğunu tahmin edersiniz.

Kola içti ve sevgilim sinirlendi, beni yanında tuttu. aradığım ruh halindeydi, elimi bacaklarına koyup okşadım, cevap vermedi.. Elimi bacaklarının arasına koydum ve amını okşamaya başladım ve deli olduğu için biraz başladı.. Büyük horozumun içine girmek için delirmişti. Onu hızla hareket ettirdim, belinin ağırlığını dizimde hissetmek istedim, direnmek istediğini anladım ama bırakırsam şu an onunla flört ediyor olacaktım. Kalkacağını söyledi ama ben belinden tuttum bana nesin dercesine baktı ama ona fırsat vermedim dudaklarından tuttum. Kalçasını ovuşturarak kollarımı beline doladım ve ayağa kalkar gibi yaptı ve birkaç saniye sonra durdu.

Tamamen bıraktı ve tüm ağırlığını bana verdi. Bezini çıkardım ve çok heyecanlandığım için göğüslerini yaladım, soyunup koltuğa yatırdım. Sonra kız arkadaşımın kalçalarını omzuma aldım güzel amcığı önümde oturmuş beni bekliyordu yaklaşık yarım saat amını traş ettim. Kız yanımda olmadığın halde benimlesin diyor. İstedim, kendimi ona boşalmaya zorladım ama o da bundan zevk alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın