Açlıktan komşumun kocasını becerdim

Açlıktan komşumun kocasını becerdim

Merhaba, adım Nesrin, 45 yaşında, 1.60 boyunda, 46 kilo, minyon, biçimli, yakışıklı, evli kadın. Öncelikle eşimi çok sevdiğimi söylemeliyim.
Eşim Osman, 51 yaşında, çok bakımlı, yakışıklı ve terbiyeli. O bir mühendis, daha çok şantiyelerde, 15 günde bir, bazen ayda bir görüşüyoruz. 46 yıl daha çekmeyeceğiz, benim gibi küçük, güzel bir kadın ve kocası Mustafa 61 yaşında. Mustafa vaktinin çoğunu evde geçiriyor, haftanın 3 günü avukat olarak danışman olarak çalışıyor, ben ve Hande günde neredeyse iki üç kez görüşüyoruz, sabahları kahve içmek için buluşuyoruz, birlikte dışarı çıkıyoruz, çay içiyoruz. Öğleden sonra Osman akşam evdeyken Mustafa da gelir sohbet eder tv izler. Osman olmasa da Mustafa aramıza katılmaya başladı. Bana karşı tavır ve davranışlarının değiştiğini fark ettim çok güzel komik sözler iltifatlar gibi vücuduma çok dikkatli bakıyorlar aramızdaki en güzel kız ben değilim ama göğüslerim çok güzel hep bunu gösteriyorum kapalı. Popom, bacaklarım ve ayaklarım çok iyi iyileşiyor. çiftçiler
Beni sık sık sokakta yürürken gören insanlardan değilim ama seksi olduğumu söyleyebilirsin.
İlk başta Mustafa’nın davranışları pek umurumda değildi ama son zamanlarda inanılmaz derecede düzeldi, gerçekten hoşuma gitmeye başladı. Odayı beğendiğimi fark etmiş olmalı, son günlerde bana olan ilgisi arttı, can sıkıntısından aklımda kötü şeyler başladı, yaşlı ama çok güçlü ve dürüst, beyaz karizmatik uzun saçlı, fit fiziğiyle çekici. Orada yatarken saatlerce Mustafa’yı düşündüm. Belki büyük bir hatadır benim yaptığım ama yaptıklarına tepki vermekten kendimi alamıyorum, nedense bende ayrı bir heyecan ve farklı bir fantazi var. Karımı seviyorum ama seksi çok seviyorum Mustafa. bana çok güvenilir geliyor, bana çekici geliyor, sanırım ondan hoşlanıyorum. Düşündüm, taşındım ve hayallerim daha da kötüleşti, belki de bu ilk ilişki bana heyecan ve hayat verdi, açıkçası dayanamadım, sonuç. Ertesi gün Melek kafeye geldi konuştuk kapı çaldı Mustafa beni bekliyordu her zamanki gibi biraz açık boştum tabi az kalsın düşüyordum ben. Aldım oturdum kahve yaptım neden komşum Mustafa bunca yıldan sonra anlamıyorum, anlamıyorum. Geldim, hiç anlamadım.
Kahve içerken bacak bacak üstüne atıyorum, eteğim dizlerimin üzerinde, bacaklarımı ortadan açıyorum, ayaklarımı tekrar düzeltiyorum, tekrar bacak bacak üstüne atıyorum, amacım başım dönmek, amacım bacaklarımı görmek , tabi ki gözlerini alamıyor, tabii ki dar bir bluzum var, özellikle sütyen giyiyorum ve göğüslerim kalkık, çok çekici, benim için eğildi. Kahve içildi, o. Evlerine gittim ama ben yine de Mustafa ile bir şeyler yapmayı planlıyordum akşam Melek geldi çay içelim dedi hadi giyinelim dedim dar bir spor kıyafeti giydim yani tüm sıralarım kare, dar bluz giyiyorum, sütyensiz aynaya bakıyorum, meme uçlarım çıkık, her şey yolunda, kapıyı çalıyorum, masada oturuyor. mutfakta Melek de göğüslerime baktı, baktı. Çay içmeye başladık sohbet ettik öğle olmuştu Melek Nesrin’le yürüyüşe çıkalım deyince tamam gel dedim Mustafa ben de gidiyorum üstümü değiştiriyorum dedim açık bıraktım yatak odasına gittim odanın kapısını açtım sütyenimi ve kilomu çıkardım bir şekilde Mustafa’yı beklemeye başladım açık kapıdan girecekti ve bekledim öylece bekledim tahminim doğru çıktı açık kapıdan girdiğini duydum onu duymamış gibi eşofmanımı ve bluzumu çıkardım koridorların sonunda sessizce beni gördü yokmuş gibi davrandım sutyenimi çıkardım arkamı döndüm umursamıyorum ama güzel göğüslerim kare ikinci sutyen, alt ve bluz giydim.
Hemen koridora çekildi ve sanki kapıdaymış gibi “hadi Nesrin, ben hazırım” diye bağırdı.Onun gitmesini bekledi. Asansörden indik, evlerine girdiler, odaya gittim beklemeye başladım Mustafa deli olamaz tüm beklemem gereken işaretlerden sonra ve kapının açıldığını duyduktan sonra iki dakika bile olmadı. nasıl gireceğimi sen ayarladın ama evi korumak için anahtarlarımız olduğunu söyleyeyim sonra ardına kadar açık olan banyo kapısına atladık kapıyı açtım girdim Mustafa koridorun kenarından sanki ben yokmuşum gibi bana bakıyordu. Farkında olmadan eşofmanımı çıkardım, bluzumu, sutyenimi ve iç çamaşırımı çıkardım, sütyenimi çıkardım, arkamı dönüp külotumu giydim, çıplaktım, kim. Nasıl hissettiğini biliyorum ama uçmak üzere olduğum neşe ve heyecana itiraf edeceğim, duşakabin açtım, girdim, kapattım, duşu başlattım, cam buğulandığı için iyi göremiyordum ama Mustafa’nın silüeti orda , memelerimi hep camın önüne getiririm , kıçımı camın önüne koyarım , aklıma gelen kötü ne varsa yaparım çok sürmedi kapıyı açtım , benimki bir havlu aldı, aldım ve dışarıda hissetmeden sardım. Mustafa deli gibi koridorda mahsur kalmıştı. görmezden gelmeye devam ediyorum. Onun önünde kurulamaya başladım.
Asıl mesele şu ki asla arkamı dönmedim ama külot ve sütyen giydim.
Mustafa hemen ortadan kayboldu, yavaşça kapıyı açtı, sesini duydum ve gittim. Gece Osman geldi yemeğimizi yedik tv izledik yatınca aklım Mustafa’daydı ne yaptım çok heyecanlandım güzel uyandım sabah inanılmaz seviştim Osman’la adam halsiz çıktı şaşırdı ne oldu? Yapmadığım şeyleri yaptığımı Osman’a anlatamazdım. Hareket edemiyordu. işe geç gitmek Bu iş benim için bir tutku haline geldi. Hande sabah kahve getirdi, oturduk sohbet ettik. Mustafa işe gitti biz gittik ben dışarı çıktım saat üçte eve geldim bir saat sonra Hande geldi işte ordaydık yürüyecektik 1 saat yürüdük evde Mustafa evdeydi kapı, anlattı- Ona yandan baktım. kapı açıldı hemen anladım Mustafa vay be vakit kaybetmedim oyuna devam dedim kapıyı açtım banyoya girdim tekrar soyunmaya başladım sutyenimi çıkardım. Sütyenimi çıkardığımda Mustafa koridorda sandalyede oturuyordu çok sakin çok şok oldum sütyenimi topladım Mustafa ses çıkarmadı kızardım kırıldım yapamadım . bir ses dondurdu beni soyunmamı bekler gibi baktı bana hadi kızım zamanım var sutyenimi açtım yokmuş gibi güzel memem 2 metre uzakta mustafadan , ellerim ve ayaklarım heyecandan titriyordu.
Eşimden başka kimse beni böyle görmedi, avucumla üstünü kapattım ve öylece birbirimize baktık, döndüm külotumu çektim, ellerimi arkaya atarak saçlarımı arkaya attım güzel olduğumu düşündüm, açtım duşakabin,küvette ve duşakabini kapatın,duş yapmaya başladım Mustafa el g* gözleri açık bana baktı kımıldamadı bile ne olduğunu göremedim. Yapıyorum ama bir idol gibi görünüyor. Ne yapacağımı düşünüyorum ama biraz kafam karıştı. Sabunlu falan oldum ama aklıma yapacak bir şey gelmiyor, duştan çıktım, hep alıyorum. havlum geri döndü ve kendime sarıldım. Düğme yok, külotumu giydim, sütyenimi giydim, yüzümü çevirdim Mustafa hala oturuyor, heyecandan ölüyorum. Deliriyorum banyodan çıktım odaya gittim yatağın kenarına oturdum öylece bekledim. Sesler duydum, sanki ayağa kalktı, dedim, aman allahım, şimdi bana dokunuyor, kalbim atıyor, atıyor, kaşınıyorsun. Tam o sırada ön kapının kapandığını duydum. Ne açık ağzı anlamaya çalışıyorum, gittiğine inanamıyorum, bir hatam var, kimsenin beni görmek için bir zemin olup olmadığını anlamıyorum. Çiftçiler
Bizimle birlikte gelmek için kapının içinde kahvaltı olmadan durdum, tıklamadan tıklamadan bizimle olan Mustafa’d. Kat, ben girdiğim bir evimSana lanet pantolonu göstermek için kapının yanında bekliyordum ama gelmedi.
Şimdi ne olacak bilmiyorum, meraktan çıldırıyorum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın