Sevecen aşk yüzünden bir tanışma sitesine düştüm

Sevecen aşk yüzünden bir tanışma sitesine düştüm

Merhaba, İstanbul’da çalıştığım Randevu Evi’nden, tatilim sırasında sizler için hikayemi yazıyorum. Adım Kübra, Konyalıyım. 18 yaşında, 1.78 boyunda, 61 kilo, son derece nemfomanyak, lacivert gözlü bir genç kızım. 16 yaşımda çıkmaya başladım. Kayda yeni başlayan sınıf arkadaşlarımın siklerini kaç kez indirdim bilmiyorum. 16 yaşımdayken mahallenin çoğu yanımdan geçti. Para yetmiyor, hep deli olmak istiyorum. Bu benim için bağımlılık yapıyor. Güzel olduğum için sikim yok ama yine de bana yetmiyor. Tüm deliklerimin kadınlığını kıracak acımasız, aç erkekler tarafından kullanılmak istiyorum.

Eski eşi yüzünden Köşk’e düşen eski komşumuz Neriman, annemi ziyaret etti. Konya gibi bir yerde yaşadığımız için herkes Neriman’ın abisini tuhaf görüyor. Annem öğretmen olduğu için modern bir zihne sahipti ve Neriman onu birkaç gün misafir etti. Daha sonra annemle gizlice konuştuklarını duydum. Neriman Abla anneme dedi ki: “Köşk çok güzel, para için yaşatıyor, inan bana yeterince adamım var, hele benim kıçım siksiz dayanmaz, üstelik paradan söz edilmez.” .para için!” Sözleri beni kızdırdı. O gecenin ilerleyen saatlerinde bankacı babam anneme, “Vay canına! Neriman’a helal olsun! Bugün hesap açmamıza izin verdi, 1 yılda 50 bin dolar kazandı.” Otobüsçü kadın!” dedi. Annem, “Peki, öğrenmenin parası ne! Neriman gibi kadın bul, para isteme! Ya da seninle flört edip zengin olayım!” diyerek babamı eleştirdi.

Fırsat gördüm ve sadece Neriman ile konuştum. Köşkteki hayatını sorduğumda, “Her şeyin iyi ve kötü yanları vardır! Peki neden merak ediyorsun?” dedi. “Hayır, acaba bir sürü güzel erkek gelir mi, sevişmek isterler mi? Acaba!” Dedim. Neriman’ın ablası güldü, “Sürüsünü söyle!” dedi. Köşke gelen adamlarla ilgili birkaç soru daha sorduğumda Neriman Abla “Bak oğlum Kübro ses çıkarmıyorum. Son günlerde gezdiğim yerlerde hakkınızda ilginç şeyler duydum. Adınız burada. Sana Neriman’dan sonra en iyi sürtük diyorlar! Gel israf etme, bana gel üniversitede oku, adamın çok, keçisiz kalmaz paran çok!” dedi. Konya’dan ayrılmadan önce Neriman Bacı bana gizlice İstanbul’da yeni bir köşk kuracağını söyledi ve telefonunu verdi.

O yıl İstanbul Üniversitesi’nde su ürünleri bölümünü kazandım ama hoşuma gitmediği için gitmek istemedim. Ama Neriman Abla ile konuştuktan sonra gitmeye karar verdim. Her türlü paraya doyup para kazanabilirim. Aileme ‘Ben hem okuyup hem çalışacağım’ dedim. Yalan söyledim ve doğruca İstanbul’a Neriman’ın ablasını görmeye gittim. 3-5 gün kaldıktan sonra Neriman’ın ablası “Gençliğimdeki gibi görünüyorsun Kübracı ama daha güzelsin, karar verdin mi?” dedi. Ben de “Neriman kızım ben paraya doyamıyorum, 16 yaşımdan beri zorbalığa uğruyorum. Ben de para kazanmak istiyorum ama benim için sıkılıp doymak da önemli!” dedim. “Kızım günde kaç kere bu seni tatmin ediyor?” “Kız kardeşimin günde en az 9-10 siki olmalı, acımasızca, incitmeden, acımasızca flört etmeme izin ver!” Dedim. “Haklısın Kübracim, 16 yaşında tattın, normal yüksekler artık seni tatmin etmeyecek. Köşkte iyisin ama günde sadece 2 jeton en fazla. Gel sana bir görüşeyim kızarlar, ziyaret ücreti az da olsa versiya alırsın!” Beni Pizevenk Ökkeş ile tanıştırdı. Ökkeş arkadaşım olacak parayı o yönetecek. siktir et Mutlu bir şekilde kabul edildim ve orada flört evim başladı.

Her gün, bütün derslerden sıkılıyorum. Geçenlerde torunu olan yaşlı bir adam yanıma geldi çünkü benimle o kadar flört ediyordu ki anlatamam! Her gün kıçıma giren piliçleri sayamam. Aç adamlar ziyaret başına 50-100 lira ödüyorlar ve karşılığında istedikleri zaman benimle dalga geçiyorlar ve her tarafıma meni serpiyorlar. Hele 4 ve üzeri mail atan kuşunun kölesi oluyor ne para ne birşey istiyorum. Kahrolası yatağımın çarşafları spermle dolu. Yanlış anlamayın, hep tükürürüm ama kıçımdan çıkan ve kıçıma kusan meni kıyafetlerimi lekeliyor. Bana bir kadın gibi davranmak ve benimle dalga geçmek bana farklı bir zevk veriyor. Bu arada arkadaşım Ökkeş’te sikişmekten kazandığım paranın çoğunu kaybetti. Siki sayesinde kendime güzel bir miktar para kazandırdım. Ökkeşim bazen “Artık benimsin!” Yavaş yavaş benimle flört ediyor, bütün gün benim erkeğim. Ökkeş 55 yaşında ama iyi flört ediyor. Gençlerin zaman zaman gelip benimle seks yapmalarını seviyorum ama çoğu düğün provası için geliyor ve sonra tekrar güncelleme yapıyor.yeni eşlerine giderler. Çekirdeğe sarsıldım. Neriman’ın ablası bana dedi ki “Aşkı horozlarınla ​​oturtma Kübro! Ama bizim gibi inatçı kadına erkek yetmez! deyim yerindeyse.

Evet arkadaşlar bende var yazımı buraya yazmak için, bitir ve git. Ökkeşim kapıyı çaldı. Artık adımı duyan bütün güzel erkekler çalıştığım arkadaşlık sitesine koşuyor. Kırılmadan önce daha yüksek yollar almam gerekiyordu. Bütün lanet erkekleri öpüyorum! Merhaba!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın