Samanlıkta Yengeme Yakalanmak

Samanlıkta Yengeme Yakalanmak

Merhaba 31’ciler, ben Sinan. Askerden döndüm ve köylük yerde yaşamaya devam ediyorum. Geçenlerde yengem ile ilgili dedikodular duydum, ancak bu iddialara inanmak istemedim. Bir akşam kahvede arkadaşlarımla takıldıktan sonra eve döndüm ve ertesi gün erken kalkıp işlerimi hallettim. Sonra arkadaşımın bahçesinde buluştuk ve sohbet ettik. Bu sırada Cemil’in bizim evin tarafına doğru gittiğini fark ettim. Arkadaşıma, “Evde biraz işim var, sonra görüşelim!” diyerek evden ayrıldım ve Cemil’i takip etmeye karar verdim.

Cemil eve ulaştığında kayboldu. Ben de duvarın arkasına saklandım ve evi gözlemlemeye başladım. Birkaç dakika geçtikten sonra yengemin samanlığa doğru gittiğini gördüm. Cemil önceden saklanmış olmalıydı ve yengem de ineklere yem verme bahanesiyle samanlığa gidiyordu sanıyordum. Samanlık ağaçlardan yapılmıştı ve aralıklardan içerisi rahatça görülebiliyordu. Bir plan yaparak samanlığın arkasına geçtim ve görmek için bekleme kararı aldım. Aralıktan içeri baktığımda gözlerime inanamadım!

Cemil’in pantolonu dizine kadar indirilmiş, yengem ise Cemil’in üzerinde çalışıyordu! Şok oldum. Bir süre seyrettikten sonra Cemil yengeme tecavüz etti. Ardından yengem soyundu ve saman balyasının üzerine yattı. Cemil yengemin cinsel organını yalıyordu. Kapıyı kilitleme imkanları olmadığından sadece saman ile kapıyı tutturmaya çalışmışlardı. Yengemin durumunu kesin olarak görmek için harekete geçmem gerekiyordu. Samanlığın arkasına gidip orada bekledim. Cemil’e birkaç kez kazma sapıyla saldırdım ve o kaçmaya çalıştı. Yengem ise vurulacağını düşündüğü için kendini korumak için kapanmıştı. Bu sırada çok tahrik olmuştum. Sikimi çıkardım ve yengemi domaltarak ilişkiye girdim. Yaklaşık 10-15 dakika sonra boşaldım.

Yengemle bir süre yüzleşemedik. Ancak bir hafta sonra yengem bana olduğu yardımı talep etti. Şimdi ise her gün yengemle birlikte oluyoruz. Cemil ise benimle karşılaşma korkusuyla bir daha yengeme yaklaşamadı!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın