Komşumuzun Yarılmış Gürgen Kütüğü

Komşumuzun Yarılmış Gürgen Kütüğü

Selam, ben Hakan. Adapazarı’nın bir köyünde ailemle yaşıyorum. 19 yaşındayım, bekarım. Kış mevsimi geldi ve hava iyice soğudu. Odun stokumuz azaldığı için bağ bahçedeki ağaçlardan kış için yeterli odun kesmek zorunda kaldık. Arabayla kesilen odunları eve getirdik. Babamın işinden dolayı odunları ben yarmak zorunda kaldım.

Komşumuz olan Sema teyze yalnız yaşayan bir kadındı. İki katlı bir binada oturuyordu. Alt katta ahır, üst katta ise evi bulunuyordu. Sema teyze 47 yaşında ve geniş vücut yapısına sahipti. Kocası denizde çalıştığı için yılda sadece birkaç kez eve gelebiliyordu. Sema teyzenin iki kızı evlenmişti ve başka yerlerde yaşıyorlardı.

Ben odunları baltayla yarıyordum. Bir ara Sema teyze balkona çıkarak sofra bezi çırptı. Bir süre bana baktıktan sonra içeri girdi. Öğlen olunca eve gidip yemeğimi yedim. Ardından tekrar dışarıya çıkarak odunları yarmaya devam ettim. İki saat sonra Sema teyzenin bana doğru geldiğini fark ettim. Bana “Kolay gelsin Hakancığım!” dedi. Ben de “Teşekkürler Sema teyze!” dedim. O da “Ahırımda büyük bir odun var, Gürgen kütüğü. Onu yarabilir misin?” dedi. Ben de “Tabii, birazdan gelir yararım!” dedim. Sema teyze “Tamam, seni bekliyorum!” dedi ve ahıra doğru gitti.

Elimdeki işi bitirdikten sonra baltayı alıp ahıra doğru yöneldim. Sema teyzenin yanına gittiğimde “Neredesin?” diye sordum. “Gel içeri, buradayım!” şeklinde seslendi. Ahırın içine girdim ve tekrar sordum, “Neredesin?” dedim. “Aşağıya gel!” diye karşılık verdi. Ahırda hayvanlara bakan Sema teyzenin yanına gittim ve “Gürgen kütük nerede?” diye sordum. Sema teyze eteğini kaldırarak kütüğü gösterdi. Sema teyze külotsuz bir şekilde duruyordu ve benim için oldukça tahrik edici görünüyordu.

Bu durum karşısında şaşkına dönmüştüm. İlk defa bir kadının cinsel bölgelerini görüyordum. Sema teyzenin tepkisi üzerine “Ne yapıyorsunuz, bu doğru değil, size olan saygımı kaybettiriyorsunuz!” dedim. Sema teyze ise “Eğer buna karşı çıkarsan bütün köye söylerim, ne olacak o zaman?” diye tehdit etti. Bu durum üzerine mecburen isteğini yerine getirmeye razı oldum. Sema teyzenin kadınlığı farklı bir kokuya sahipti. Zoraki olarak onu yalarken dilimi içine sokuyor ve emiyordum.

Tahminimce orgazm olmuş olmalı ki, sıvılar gelmeye başladı. Ben ise onları emiyordum. Kadının orgazm olmasıyla birlikte vajinası genişlemişti. Artık ben de bu duruma razı olarak hızlıca yalamaya devam ettim. Sema teyze ayakta durmakta güçlük çekiyordu. Daha sonra giysilerimizi düzelttik ve ahır kapısına doğru ilerledik. Yaklaştığımızda, sesin bir kedinin çıkardığı ses olduğunu fark ettik. “Şimdilik git, akşam seni bekliyorum!” dedi. Ben de “Mümkünse geleceğim!” dedim.

Akşam olmuştu ve aileme arkadaşımın evinde olduğumu söyleyerek evden çıktım. Sema teyzenin evine gizlice gittim ve kapıyı tıklattım. Kapıyı Sema teyzenin açmasıyla içeriye girdim. Gerçekten çok çekiciydi. Cümlelerini ve diyaloglarını beylikleştirmem, saygısızlık etmem ve html etiketlerine uygun olması adına düzenlemeye gerek duydum. Yukarıda düzenlediğim metni inceleyebilirsin.

Metni SEO Uyumlu Yeniden Yazma

Salonda duruyordu, şık bir askılı bluz ve mini etek giymişti. Birlikte salona geçtik ve benim için harika bir yemek hazırlamıştı. Yemek yiyorken yanıma oturdu ve paylaşmaktan keyif aldığı lokmayı öpüşerek ağzıma veriyordu. Karnımız doyunca sofrayı kaldırdık ve yatak odasına geçtik. Orada kıyafetlerimizi çıkardık ve birbirimize odaklandık.

Birbirimizi tatmin etmek için birçok farklı şekilde deneyimler yaşadık. Her adımda karşılıklı olarak zevk alıyorduk. Kadının haz dolu inlemeleri odanın içine yayılıyordu. Arzularını tam anlamıyla tatmin etmek için kelimeler yerine içtenlikle sevişmeyi tercih ediyorduk.

Birlikte banyoya girdik ve birbirimize masaj yaparak rahatladık. İçimize mutluluk ve huzur dolmuş bir şekilde birlikte çıktık.

Bu beraberliğin sadece cinsel birliktelikten ibaret olmadığını anladık. Birbirimize olan bağımız derinleşti ve kendimizi birbirimize ait hissetmeye başladık. Aramızdaki anlayış ve sevgi her geçen gün daha da güçleniyordu.

Hayatımıza anlam katan bu ilişki bize daha önce hiç tatmadığımız bir mutluluk vermişti. Benzersiz bir bağa sahip olmanın gururu içerisindeydik.

Beraber olduğumuz süre boyunca birbirimizden aldığımız zevki en üst seviyeye çıkarmak için çaba sarf ettik. Bu ilişki, bizim için unutulmaz bir deneyim oldu ve birbirimizle her geçen gün daha da yakınlaşmaktan mutlu olduk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın