Ofisimi Kurtaran Sıra Dışı Bir Deneyim

Ofisimi Kurtaran Sıra Dışı Bir Deneyim

Bugün kendimi yönetici gibi hissediyorum. Saçlarım yüzümden kazınmış ve makyajım kusursuz. Şık bir restorana girerken, Londra güneşi Fransız pencerelerinden içeri süzülüyor ve müşterileri tek tek dondurmalı kekler gibi eritiyor.

Siyah bir takım elbise ve şeftali rengi iç çamaşırı giyiyorum. Topuklularım mantıklı ve pahalı. Ofisten ayrılmadan önce patronum bana sahip olduğum her şeyi kullanmamı söylüyor. Göz kırpıyor. Feminist olduğunu düşünüyor. Ama beni pezevenk etmekten öteye gidemiyor.

Gerçekler ve rakamlar parmak uçlarımdan akıyor. Açık sözlü ve iddialıyım. Ama altında çok daha fazlası var: Banyoda yatan ve güç hayalleri kuran yirmi beş yaşındaki hırslı bir genç. Banyodaki plastik ördek bana Riviera’da bir dairem, New York’ta bir çatı katım olması gerektiğini söylüyor. Bubbles bana özel tasarım kıyafetlerle dolu bir gömme dolap, üç kişisel asistan ve ışıltılı, lüks teknoloji vaat ediyor. Ben multi-milyonluk bir anlaşmayım.

Bakmayı bırakamıyorum. Üzerimdeki ellerini hatırlıyorum.

‘Josephine…’ Sesini seviyorum. Başımı kaldırdım. Kusursuz bir şekilde dikilmiş, keskin, koyu renkli bir takım elbise giyiyor. Kadınların kafaları dönüyor. Sarışın sürtükler sanırım ve bir bardak suyuma sarılıyorlar. Kenardan yoğunlaşan suyu alıp parmaklarının arasına sürüyor. Bakmayı bırakamıyorum. Üzerimdeki ellerini hatırlıyorum.

‘Uzun zamandır görüşmedik’ diyorum.

‘Bu yüzden?’ diyor. Hemen yanıma tırmanıyor.

‘Kalamazsınız.’ Kalçalarım uğultu yapıyor. ‘Bir iş toplantım var.’

Müşteri geldiğinde kendisini meslektaşım olarak tanıtıyor.

Müşteri çay ısmarlıyor ve maliyet etkinliğini, bir ünlüye mi yoksa normal bir aktrise mi ihtiyacımız olduğunu, görselliğe karşı seslendirmenin sonuçlarını tartışıyor. Sırada bekleyen başka reklam şirketlerinin de olduğunu söylüyor. Başımla onayladım. Michael elini eteğimin içine soktu. Dizlerim birbirine çarpıyor. Sanki muhteşem bir şeymişim gibi beni kucaklıyor.

Uzun ve ısrarlı bir parmağını kullanıyor. Klitorisimin hemen üstüne sürtüyor. Onu kendi eşiğime yaklaştırmaya çalışarak seğiriyorum. İçimde boş bir ıslak kas yığınıyım. Buradan uzakta olsaydık onu flüt gibi çalabilirdim. Başka bir parmak kasık kıllarımı okşuyor. Alay etmenin tereddüt mü yoksa kasıtlı mı olduğunu merak ettim, sonra sırf gösteriş yapmak için hedefi vurduğunda nefesimi çektim. O zaman kasıtlı. En başa dönelim. Sonra tekrar aşağı. Neredeyse algılanamayan daireler. Nefesimi yavaşlatmaya çalışıyorum.

Müşteri, ‘Görüyorsunuz, kadınlarla gerçek ve dürüst bir şekilde konuşmanın rekabeti altüst edeceğini düşünüyoruz’ diyor. Düzgün bıyıklarının üzerine tek bir kırıntı oturuyor. Yalamak istiyorum. Kafasını tutup göğüslerimin arasına itip çığlık atmak istiyorum. İkisinin de beni masanın karşısında sikmelerini istiyorum.

Michael’ın parmağı içime giriyor ve odadaki tüm gün ışığını da beraberinde götürüyor.

.belki animasyon…’ diyor müşteri.

‘Mmm-hmm’ diyorum.

Michael’ın parmağı içime giriyor ve odadaki tüm gün ışığını da beraberinde götürüyor. Yazın bir havuzda oturuyorum. Baş parmağını klitorisimin üzerine koyuyor. Kalçalarımı öne doğru itiyorum. Minik, dar, acil daireler.

‘Biraz kahve sipariş edebilir misin?’ Müşteriye söylüyorum.

Dönüp garsona işaret veriyor. Michael elini benden çekti ve parmaklarını yaladı. Bir. İki. Üç. Peçetemin içinde bir inilti saklıyorum. Müşteri geri dönüyor ve hiçbir şeyden habersiz bana gülümsüyor. Dudaklarım dişlerime yapıştı. Michael ona bir soru sorar. Onu duyamıyorum. Sağır oldum. Müşteri öne doğru eğilir. Michael parmaklarını tekrar masanın altına koyabilmek için ona doğru eğiliyor ve beni tek bir hareketle çeviriyor. Haşlanmış kahveyi yudumluyorum. Dilimi yak. Elimi Michael’ın elinin üstüne koy. Onu bana bastır.

‘Daha sert…’ diyorum.

‘Bağışlamak?’ müşteri diyor.

‘Yerli rakiplerle… başa çıkmak zor olsa gerek. Her geçen gün daha da zorlaşıyor olmalı. Daha da zor.’

‘Ah’ diyor müşteri.

Gözlerimi kapatmak istiyorum. Orgazmın omurgamın tabanını gıdıkladığını hissedebiliyorum. Konuşuyorum ve konuşuyorum ve kelimeler tahtadaki kareler gibi: anlamsız ama potansiyel dolu.

Michael elini uyluğumun iç kısmına koydu ve bacaklarımı olabildiğince geniş bir şekilde itti. Külotumu…

Bir yırtılma sesi geliyor ve içim üşüyor, elime bir şey itiliyor ve masadaki elim istemsizce kasılıyor. Michael, diğer elimle kendime dokunmamı sağlıyor. Gözlerimizi müşteriden ayırmıyoruz, neyse ki saygılı birisi. Parmaklarımız küçük külelere dokununca Michael alt dudağını ısırıyor, sanki gümüş olmaları gerekiyormuş gibi hissediyoruz. Ellerim köpüklü, çınlıyorlar. Müşteri konuşuyor, Michael omzuma yaslanıyor. ‘Yap şunu’ diyor.

Ben konuşmanın ötesindeyim, dalgalarla nefes alıyorum. Göğüslerim sutyenimden taşıyor, çok şişmişler. Clitimi tam istediğim gibi ovalıyor, sert ve yoğun; testislerim dönüyor, içime doğru çekiyor. Teslim oluyorum, masa örtüsüne doğru eğiliyorum.

‘İyi misin?’ diye üst üste konuşan erkeklerin sesleri geliyor. Müşteri sesleniyor, ‘Garson, Garson, kriz geçiriyor.’ Etrafımdakiler korkuyor ve endişeleniyor. ‘Boğuluyor mu? Birisi Heimlich manevrası yapın!’ Michael yüzüme bakarken, bir kolu omzumda, ‘Jo, iyi misin? Bir şeyler söyle’ diyor. Gözlerinde bir parıltı var ve ne düşündüğünü anlıyorum: Hızlı ol Josephine, çabuk bitir, sorun çıkmadan boşal. Elimi çekmek zorunda kalacağım. Benim için boşal… ve sonra çığlık atıyorum. Bunu yaptığıma inanamıyorum. Her şey çok güçlü.

Yüzlerine tükürüyorum ve kimse bilmiyor, tırnaklarım masa örtüsüne çizik atıyor ve kahve fincanı yerde kırılırken biri bağırıyor, gülemiyorum, ama o yoğun masaya şükür ediyorum. Bilirsin, yavaş bir dalga gibidir, boşaldıktan sonra sarsıntılar gelmeye devam eder ve tırnaklarımı Michael’ın boynuyla omzu arasındaki deriye batırıyorum ve gerçekten acıttığını söyleyebilirim, ama hala gülemiyorum ve garson bile koşarak yanıma geliyor ve bir başka küçük orgazm daha yaşatıyor, çünkü o kadar açgözlüdür. Sonra biter ve Michael yüzünü siliyor, sağlığım için gerçekten endişelendiği gibi davranıyor ve umrumda değil, umrumda değil. Sadece gülmek istiyorum, yapmak istediğim tek şey bu: gülmek.

Ve ben de öyle yapıyorum.

Sonra müşteri beni kontrol etmek için arar. İşimizi hallettik.

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi bir şey mi yaptım yoksa böyle bir şeye gerek var mıydı? Benim için her iki açıdan da zevkli bir deneyimdi. Hem işimi kurtardım hem de kaliteli bir seks anısı oldu. Sizler benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz? Bu konuda merak ettiğim için yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca, siz olsanız nasıl hareket ederdiniz? İlgileniyorum.

Ben seks tutkunu bir insan olarak, bunun gibi birçok seks hikayem var ve paylaşmayı düşünüyorum. Ancak, geri bildirimlerinize önem veren biri olarak, düşüncelerinizi öğrenip ona göre paylaşımlarıma devam edeceğim. Eğer güzel yorumlar gelirse, tahmin bile edemeyeceğiniz kadar çok seks hikayemle sizi tatmin etmeye devam edeceğim. Zamanınızı ayıran herkese teşekkürler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın