Erkek Arkadaşımı Bir Arabanın İçinde Aldattım.

Erkek Arkadaşımı Bir Arabanın İçinde Aldattım.

Erkek Arkadaşımla Arabada İhanet Ettim

Bir merhaba herkese, öncelikle çarpıcı bir başlık attığımı düşünüyorum. Kendine güvenen bir kadın olarak sizlere her şeyi açıkça anlatmak istedim. Ben 22 yaşında elit bir kadınım ve güzel, seksi bir görünüme sahibim. Kendime güvenim tam ve her erkeğin beğeneceği bir kadın olduğumu düşünüyorum. Seks yapmayı çok seven biriyim ve yüksek bir cinsel isteğe sahibim. Bu nedenle bu konuda bazı zorluklar yaşıyorum. Kendi yüksek cinsel isteğime uygun, sınırları olmayan erkekleri bulmaya çalışıyorum. Bu tabii ki zor bir iş. Erkekler genellikle dışarıdan çok seks düşkünü görünüyor, ancak birçoğu bir kez denemesinden sonra kaçınıyor. Bu tür insanları sevmediğim için, benim gibi seks düşkünü olan erkeklerle tanışmaya özen gösteriyorum. Bu hikaye, ilişkimizin seks düşüncelerimizde farklı olduğu bir erkeği, seks düşüncesi yüksek bir arkadaşıyla aldatmamı anlatıyor.

İlişkimizin başlangıcında, beni en iyi arkadaşı Robbie* ile tanıştıran kişi, zaman zaman erkek arkadaşımdı. Robbie’nin yakışıklı, üç dövmeli, yeşil gözlü ve kaslı birisi olduğunu söylemek gerekiyor.

Dört yıl sonra, erkek arkadaşım ülkenin diğer ucuna taşındı ve ilişkimizin “geçici” olmasını istediğini söyledi. Eskiden beri Robbie ile ilişkimiz yoğunlaştı ve gizlice partilere kaçıp sürekli flört etme ve sarhoş bir şekilde sevişme döngüsüne girdik. Ancak hakkında konuşmaya cesaret edemediğimiz için neler olduğunu kimse bilmiyordu.

Arkadaşlık ve daha fazlası arasındaki sınırları zorladıkça, cinsel gerilim aramızda hissediliyordu. Ayrıca eski sevgilimin hala hayatımızda olduğunu biliyorduk. Bir gece, Robbie ile olan platonik yatışlarımızdan birinde, Robbie’ye karşı bir seks rüyası gördüm. Arkamda uyurken, ereksiyonu boynumun ensesine bastırarak dolgun dudaklarımda ilerliyordu. O kadar gerçekçiydi ki…

Robbie ile uyandığımda, birbirimize karşı aynı özlemi hissettiğimizi merak ettim. Bu sadece cinsel arzudan ibaret değildi, aynı zamanda gerçek bir çift olmanın hayalini kuruyordum. Robbie’yi daha önce görmeme rağmen, onunla uyumlu bir çift olduğumuzu hissediyordum.

Eski sevgilimle ilişkim tamamen bittiğinde, Robbie beni yürüyüşe çıkmaya ve daha fazlasını istediğini açıkça belirtti. Uzun süredir beklediğimiz an gelmişti. Parmaklarımız birbirine hoş bir şekilde sürtünürken, onun dudaklarının benimkilerle buluşmasını diledim. İlk hamlesini beklerken kalbim hızla çarpıyordu.

Arabada otururken, gözlerimiz birbirimize kilitlendi ve Robbie beni öpmeye başladı. “Keşke daha önce bunu yapabilseydim” dedi. Neden yapamadığını biliyorduk. Robbie hala eski sevgilimin en yakın arkadaşıydı, ancak artık buna izin vermeyecektik.

Dudaklarımız birbirine temas etmeye devam etti ve ateşli öpücükler daha da tutkulu hale geldi. Bacaklarım açıldığında, güçlü ellerinden biri boynuma dolandı, diğeri ise eteğimin altına uzandı. Parmakları içime girdi ve ben de onun sert ve güçlü ereksiyonuna ulaştım.

Aylar süren cinsel gerilimin ardından, içgüdülerimize teslim olmak büyük bir rahatlama oldu. Robbie’nin dövmeli kolları gerçekten de güçlüydü ve beni daha iyi sarabildiğini hissediyordum. Yoğun bir şekilde öpüşmeye devam ettik, inlemelerimizin sesi arabayı dolduruyordu ve vücutlarımızdan yükselen ateşle camlar buğulanıyordu.

Arabanın arkasına doğru ilerledik ve Robbie ağzını boynumdan, göğüslerimden ve daha sonra uyluklarımın arasından geçirdi. Onu tekrar yukarı çekip saçlarını kavradım. Her şey o kadar gerçek ve tutkulu oldu ki…

Çektim ve o da otoparkta yanıma girdi. Araba her hareketimizde sallanıyordu; birisi bizi kolaylıkla görebilirdi ama umurumuzda değildi. Bir seks yapmaya devam ediyorduk, araba bir o tarafa bir bu tarafa doğru savruluyordu ama o kadar büyük bir zevk alıyorduk ki, benim için de erkeğim için de çok iyi geliyordu. Farklı pozisyona geçmek istedik, arabanın içinde tabi hareket seviyemiz biraz düşük olsa da, ben zorla bir domalma pozisyonuna geçtim, domaldım ve onun kalın sikiyle arkama geçip, sikinin yanaklarını, taşaklarını götümde hissetmek istiyordum. Amacıma da varmıştım, çok iyi geliyordu bana, her vurdukça daha da sert, daha da sert diyerek onu da iştahlı bir hale getirip, daha da sert sikmesini sağlıyordum. Sanırım ben biraz hard seks seviyorum, bunu çok iyi anlamıştım, aldığım zevkin haddi hesabı yoktu, her vurduğunda çığlıklar içinde kalıp aldığım zevki düşünüyordum. Erkek arkadaşım beni hiç böyle sikemiyordu, bu yaşadığım gerçek mi, hayal mi diye düşünmeye başladım, ama içimde kap kalın bir sik vardı, mühtemelen gerçekti.

Arabanın İçinde Orgazım Olmanın Verdiği Tadı Sizlere Kelimeler İle Anlatmak Çok Güç

O gece arabada dört kez seks yaptık ve sonrasında da sayısız kez seks yaptık. O yaklaşık 4 kere boşaldı, ben kendi boşalmalarımı sayamadım bile, hayatımda ilk defa bu kadar uzun süreli orgazım dönemi yaşıyordum, ben normal bir iki kere orgazım oluyordum, ama defalarca kez orgazım olmanın verdiği keyif için de çıplaklar atarak zevkin doruklarına ulaştım. Ve araba da başlayan ilişkimiz burada sonlanmadı, bunun sonrasında da her hafta sonu, saat gibi, gizli bir seks macerasına kapılırdık; seksi daha da heyecanlı kılan sırrımız. Ama “ilişkimizi” en yakın arkadaşından saklamanın verdiği suçluluk Robbie’ye çok ağır geldi ve sonunda ona gerçeği söyledi. Bazen arabadaki seksimizi özlüyorum, ama o, mutluluğun sadece direksiyon başında olmadığını kanıtladı. Her seks yapmamızda aynı kefi alıp ilk gün ki gibi zevk duygusunu hissedebiliyorduk. Bu da benim en istediğim, en güzel bulduğum şeylerden birisiydi. Her seks yapmamızda aklıma direkt o arabanın içinde yaptığımız zevk canlanıp duyduğum keyif duygusu içimde oluşuyordu.

Benim için bu kadar değerli olan aldatma seks hikayemi sizlerle paylaştım. Ben her zaman benim hakkımda çevremin ne düşündüğü hakkında diğer insanların düşüncelerini merak eden bir insan olarak, şu anda da sizlerin ne düşündüğünüzü gerçek anlamda merak ediyorum ve düşünüyorum. Beni bu meraktan kurtarmak isteyen her kes için yorum kısmını sizlere özel açık bıraktım. İstediğiniz her şeyi bana ulaştırmanız sadece bir tuş kadar yakın. Görüşleriniz benim için çok değerli, bundan dolayı onları benden gizlemenizi asla istemem. Yorumlarınızı büyük bir heyecan içinde bekliyor olacağım.

84 Kez Okundu
26 Ekim 2023

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın