Kocamı grup seks ile aldattım.

Kocamı grup seks ile aldattım.

Seks hikayeleri okuyucularına itiraf, 27 yaşındayım. Sana iki gün önce başıma gelenleri anlattım. Eşimin erkek kardeşi ve ortağı Ankara’ya gitti. Aradık ve iyi olduğunu söyledik. Eşimin iş arkadaşı olan arkadaşının Mersin’de trafik kazası geçirdiğini ve eşimin mersinle uçtuğunu öğrendik. Eşimin erkek kardeşi ve ortağı akşam 7 civarında geldi. Yok dediğimde oldu dedim oda “ne oluyor” dedi. 

Peki gidelim dediler, nereye otel buluruz dedim, ‘Benden öyle bir şey mi var’ dediler. Ev dubleks 6 2 çok büyük bir evdir. İyi falan dediler ama ben “yabancısın felno” diye ısrar ettim ve o odada kalmaya karar verdi. İşler nasıl kötü çok yorgun bir gün dedim. Evin içi sıcak olduğu için teras katına masayı koydum ve buz gibi bir rakı da hazırladım, karımın erkek kardeşi dokunmazsanız kendisi bir şişe içmeyi sever. Duş alıp yukarı çıktılar. İnsanlarımızı olay yerinde görünce yorgunluktan nasıl kurtuluruz, havalı olmalı diye düşündük. Oturup yemek yerken onlar biraz başladılar, ben rakı sevmem, biramı açıp katıldım. 

Kocamın ortağının erkek kardeşinin bana bakıp durduğunu fark ettim. Beyaz keten pantolon, beyaz body ve beyaz tanga ve beyaz sütyen giymiştim. Dikkat çekiyor, harika. Makyaj yapmayı gerçekten sevdiğim için kocamın erkek kardeşiyle gitmekten çekinmem. 1:20 de rakı içip iki mililitre bira içmişler ama çok güzel olmuş, onların yaptıklarını içersem komaya girerim diye düşündüm. Rüzgar esiyordu çünkü terasta duruyorduk ve birden fazla esmiyordu hava soğudu üşüdüm dedim geçtim. Odaya gittim, üzerimi değiştirdim ve uzandım. Telefonun sesiyle uyandığımda saat 5 civarıydı. Ortağıyla konuşmak için aşağı indi, erkek arkadaşı falan olduğunu anlıyorum, koridorda konuşuyordu ve şu anda seni kaç kez arayabilirim diye sordu. Sesler kesildi, susadım, kalktım, mutfağa indim, ışığın açık olduğunu gördüm, içeri girdim, partnerim sigara içiyordu, hayır, uyuyamayacağımı düşündüm. 

Üzgünüm, beni rahatsız ettin, üzgünüm, o ciddiydi, ben öyle demek istemedim. Biraz su içip yukarı çıktım, odaya girdim, karımın abisini yatakta gördüm, irkildim, birden geldim merak etme, aşağıda ne yapıyorsun, bir şey demedi. Ona seks hikayeleri için gittim ve üç kez kolumdan tuttu ve beni yatağa çekti. Deli gibi öpmeye ve öpmeye başladı ve ben ona teslim oldum. Aniden kapı açıldı ve arkadaşı içeri girdi ve “Bırak” dedi. Hiçbirimiz. Gelip yanımıza uzandı, kardeşi gözlerimin içine baktı ve ben önemsiz göründüm ve ikisi de beni kesti. Onlara teslim oldum, beni okşadıklarında sırılsıklam oldum, arkamda bir partnerim vardı, sikimi arkadan tutuyor, yırtıyor sandım. Parmakla başladılar. Ellerimi cinsel organlarına götürdüler ve koca bir porno film çektik. Abisi beni kaldırıp aletinin üzerine oturttu, öyle bir heyecanla vurdu ki gönderecekti, sanki partneri aletine tükürüyordu. 

Göte girmek sorun değil, korkmuyorum, birçok kez arkadan seks yaptım. Dediğim gibi bu oldu arkada bir şey denedi iyiyken biraz denedi birden durdu ikiside pompalıyordu hiç durmayacaklar sandım. “Aniden yer değiştirelim mi?” “Kardeşi olmalı” dedi. Kardeşimi çevirdim ve yatırdım. ortağı çok kırmızı. Sonra boşalacağım dedi, patladım, RİA’m var, bir şey olmaz dedim, bu arada iki kere boşaldım. 

Ortağı geri çekildi, gerildi ve patladı ama her yeri ter içinde ve ıslanmıştı. Sonra geri düştü. Ağabeyi ayağa kalktı, beni yatağa tuttu ve kıçıma sokmaya başladı. Birkaç dakika sonra oda zevkin zirvesine ulaştı. Ben hazırım, ondan sonra yeni toplandık. Uyuduğunu görünce duş almaya gittim. Aşağıya inip uyudum, sabah olunca bir elin vücudumda gezindiğini hissettim, gözlerimi açtım ortak, kahvaltı edip çıkacağız.

O burada, ben hazırım, dedim hemen ayağa kalkıp mutfağa gittim, beni takip etti, belimden tuttu ve tezgahın üzerine koydu. şortumu çıkardı, penisini çıkarıp amcığımın içine sıktı, bir süre sonra kıçıma koydu ve birkaç itişmeden sonra karımın gün akşam onda geleceği ortaya çıktı. saat altıya kadar kaldılar ve her seferinde yaptılar ama ben çok keyif aldım, bir daha fırsat bulabilir miyim bilmiyorum. iyi günler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın