Kız kardeşimle erotik anımız

kız kardeşimle erotik anımız

Kız kardeşimle erotik zamanımız

Merhaba, size ensest anımı anlatacağım. Kız kardeşim çok ateşli ve beni her zaman büyülemiştir. Onu eleştirmek için sık sık diğer kızlarla takılmaya başladım. Çünkü ablamın yanında olamayacağımı biliyorum. Ama sonunda kız kardeşim bana geldi ve çıkmaya başladık. 

Tek yapmam gereken poposuna ve göğüslerine dikkat etmekti. O zaman onunla yatmaya çalışacağım. Bir gün ablamla evde yalnızdık ve bir ay kızın eline dokunmadım. Bunca zaman yalnızlıktan otuz birde kaldım. Benim için çok zordu ve şimdi kedi aramaya başladım. Sadece bir kapın olsun, kadın değil. Ablam evde siyah jartiyer ve altına şort giyiyor. Şort falan giymiyorum. 

Hava çok sıcak olduğu için çıplak durmak zorunda kaldık. Ablam telefona devam etti ve odasına gitti. Oturma odasında oturuyordum. Kız kardeşime sormak üzereydim ve onu odasına almak üzereydim ki gördüklerim karşısında şok oldum. Kız kardeşim göğüslerini çekti ve fotoğraflarını birine gönderdi. İçeri girdim ve onu aradım ve telefonu açtı. Onda gördüklerimi saymaya başladım ve beni geri atmaya başladı. 

Göğüsleri dışarı fırlamıştı ve gözlerimi alamıyordum. Aletim kalktı ve kız kardeşim bana katıldı. Telefonu elimden almaya çalıştı ama ben reddettim. Telefonumu cebime koydum ve göğsüne çarptım. Ne olduğunu söyleyerek, üstesinden gelebilirim. En sonunda dayanamadım ve uyumasını söyledim. Flört ediyorsak kimseye söylemem dedim.

Benimle gitti ve kız kardeşime tecavüz ettim. Yalnızlığımı üzerimden atıp ağlayan kardeşime sarıldım. O an kıçı yumuşacık olan ablamın kırıldığını fark ettim. Çünkü aletimi kıçımın üzerinde tuttuğumda bıraktı. Üzerime atlayınca bana tecavüz etti. Aldım ve gerçekten keyif aldım. Kız kardeşimle her zaman istediğim zaman flört ederim ve şansım yaver gider.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın