Erkek arkadaşım beni becerdi ve beni terk etti

Erkek arkadaşım beni becerdi ve beni terk etti

Uzun bir ayrılığın ardından bazı şeyleri düzeltmemiz gerekiyor, yeterince olgun değiliz ve kavak şaraplarıyla dünya çapında bir ilkiz. Erkek arkadaşım da benimle aynı olduğu için bazen ayrılmaktan kendimizi alamıyoruz. Neyse ki bu sefer uzun sürmedi ve anlaştık. İlk tanıştığımızda bisikletlerimize atladık ve adanın etrafında gezdik. Çok yorgun ve yalnız olduğumuz yerde yan yana oturup şehir manzarasına bakarak dinlendik.
Kafamda pop şarabın olduğu zamanlar oluyor, erkek arkadaşımı delirtemeyebilirim ama flört etmeyi seven bir kız var, birbirimize baktık ve bir anda yüzlerimiz yakınlaştı. diğerleri ve biz çok tutkulu öpüşmeye başladık bir süre sonra öpüşürken eliyle bacaklarımı okşamaya başladığını hissettim. Bacağımı bulmak için yavaşça dizimden çıkardılar. Üzerimdeki şortun fermuarını çekerek pantolonumun fermuarını açtı ve elini pantolonumun içine sokup amcığımı okşamaya başladı. İkimizin de vücutlarımızın ısındığını hissedebildiğimizi biliyorum. Dudaklarımı öptüğümde, yavaşça boğazımdan aşağı aktı ve göğsümü açtı ve parmağımla emerken göğsüme yapıştı. Bir süre birbirimizin vücuduna dokunduktan sonra şortumu tamamen çıkardı ve amımı yaladı. Oda meme uçlarımı sıkıştırdı ve ısıyı vücudumdan aldı. Beni kaldırdı ve bisikletin üzerinde benimle dalga geçti, aletini tekrar tekrar içime soktu. Bir süre sonra yerde yattı ve ben onun üstüne çıktım ve aletini bana soktu ve aniden sıçradı. şimdi eğlenmek zor. Üzerine kaymaya başladım ve aletini yaladım, bir süre onu yaladım, sonra beni yere koydu ve aleti vajinamın içine girdi. Neye bulaştığımızın farkında değildim ama aleti içimde dönerken fark etmemiştim.
Ben eğleniyordum ve o daha hızlı sikişeceğini haykırdı oh evet daha hızlı sevişirim. Yaklaşık 10 dakika sonra aha diyerek benden çıktığını anladım ve hemen penisini ağzıma alıp ağlamaya başladım. O kadar keyif aldım ki kendimde değildim çünkü o gece birlikteydik ve birbirimizden çok keyif almıştık. Artık birlikte olamayız ama beni tek gecelik ilişki olarak kullanıyordu ve hiçbir şeyimiz yoktu. bu günden sonraki hikaye.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın