Bir öğretmenin arkadaşı olan dul bir teyzeyi geri çevirdim.

Bir öğretmenin arkadaşı olan dul bir teyzeyi geri çevirdim.

O sırada 32 yaşındaydım. Teyzem öğretmen, hiç evlenmemiş, 45 yaşında. Teyzemle karşılıklı apartmanlarda oturduğumuz için her gece ya biz onun evindeyiz ya da o bizim evimizde. Teyzem sürekli anlatır, Keşan’da sevgilisi var, evli ve eşinden boşanmak üzere, adı Kiraz. Kendisini daha önce hiç görmemiştim.

Bir süre sonra Kiraz’ın boşandığını ve merkezde eğitim görmek istediğini öğrendik. 3 aydır evlenip boşanan Kiraz’ı ilk göreve atanıp merkeze geldiğinde gördüm. 27 yaşında yeşil gözlü sarışın bir kızla ilgilidir. Onu ilk defa görmeme rağmen tanıyordum. O bir temizlikçi. Çok temiz giyinir ve ona yaklaştığınızda her zaman güzel kokar. Geçenlerde Kiraz’ın kocasının içki ve seks sorunları yüzünden boşandığını öğrendim. Eşim, teyzem ve Kiraz etrafımıza toplanıp sohbet ettiler. Kapıyı duydum.

Cherry, kocasıyla evliliklerinde hiç orgazm olmadığını söyledi. Teyzem karıma “Ya sen?” dedi. Eşim, “Benim bir sorunum yok. Her seferinde orgazm oluyorum. dedi. “İyiyim… Hadi kalkalım…” dedi teyze. Kiraz teyzeme, “Yatak odasında olmayı tercih edersin, daha evli olmadığın için bizim dilimizi anlamıyorsun… Biraz sohbet edelim” dedi. dedi. Teyzem “Haklısın… ve benim uykum var” dedi. Hayırlı olsun…” dedi ve çocuk odasına gitti. mutfak birlikte, sesler kesildi.Uzaktan bir ses dedi, ama anlamadım. Meyveyi hazırlayıp oturma odasına döndüklerinde konuşmalarını tekrar duydum.

Cherry eski kocası hakkında şunları söyledi: “Penisi inceydi, o kadar acımıyordu bile. .ilk gece” dedi. Eşim de “Onun için kullanmadın Kemal çok şişman” dedi. Cherry: “Bunu haftada kaç kez yapıyorsun?” O sordu. Eşim, “Tabii her gün yemek yerken yaparız… Ama haftada en az üç kere oluyor” dedi. Her seferinde iki kez yapıyoruz ve en az üç veya dört kez mutluyum. dedi.

Cherry, “Nasıl yani?” dedi. Eşim, “Kemal kadınlığımı yalamayı sever, onu yalayınca tatmin oluyorum. Sonra sen beni yarattığında orgazm oldum” dedi. Cherry içini çekti ve “Ne kadar şanslısın…” dedi. Karım, “Hiç orgazm olmadın mı?” dedi. O sordu. Cherry, “Onunla bunu yaptığımdan beri gitmedim” dedi. 5 dakika sonra tadını çıkaracak ve çekecek ve ben parmaklarla ve orgazmla devam edeceğim…” dedi. Eşim “Ne? 5 dakika? Kemal öyle değil 15 dakika boşalmıyor! dedi. Sohbetleri devam etti…

Cherry teyzemin geçici olarak kaldığı evinden kiraladığı bir eve taşındı. Yardım ettik ve evine taşındık. Evi iki blok ötede. Bir süre sonra duyduklarımın etkisiyle bu yeni dul kadına karşı nazik olmaya çalıştım. Yetenekliyim, her şeyi yapabilirim, dikkatini çekerim. Ara sıra “Sen çok yeteneklisin, eşin çok şanslı…” derdi ama benimle yalnız kalınca konuşurdu. Hala gelmemişti, eşim mutfaktaydı ve ben salonda Kiraz’la konuşuyorduk. Beni övmeye devam etti. Cevap olarak ona, “Bayan Cherry, siz çok nazik bir kadınsınız. O kişiden nasıl ayrılırsınız?” Ama madem gidiyorsun, önemli bir sebebi olmalı.” dedim. Kızardı ve “Var tabi… Bizimki fakir…” dedi. “Cherry Hanım, kader deyip yeniden evlenmeyi düşünmeyin. Genç ve…” dedim, dayanamadım, birden utandım. Kiraz Altı: “En…? Ne?” altı. “Ve… sen yakışıklısın!” Bunu söylediğimde yüzü kızardı, kalktı ve mutfağa gitti.

Bütün gece görüştük ve hep gülümsüyordu. Onlar geceyi geçirdikten sonra onu evine götürmek için dışarı çıktım. Kendi evine taşındığı için ben onun evinden ya da teyzemin evinden ayrılacağım. Sonra teyzem karşı apartmana gitti, yürüdük. Köşeyi döndü, kolumdan tuttu ve “Demek güzelim, ha?” dedi. dedi. “Numara?” Dedim. Dedi ki: “Bir kadının kendine değil, başkasına güzel görünmesi önemlidir…” Apartmanın kapısını açtı, içeri girdim ve “Hadi, kapıyı kapatınca gideyim” dedim. ” Sayın Bakanım.” dedim. Makineye uzanacağım sırada durdu ve yanıma yaklaştı. nefesini yüzümde hissedebiliyorum Bana sarıldı. Har ve tute har nekke’yi kucakladım. “Sana aşığım. Seni düşünmeden edemiyorum.” Ama sen evlisin ve karına saygı duyuyorum!” dedi.

Kalçasından tuttum ve okşamaya başladım. “Hadi ama dayanamıyorum. Başka zaman…” dedim çenesine dokunup dudaklarını yalayarak.öpmeye başladım Karnını aletime bastırdı. 1-2 dakika öpüştük, beni itti ve “Yeter artık git. Bir dahaki sefere…” dedi tekrar. “Ne zaman?” Dedim. “Belki hafta sonudur. Ben evi hallederim sen gidebilirsin.” dedi. Beni tekrar öpüp gitti ve kapıyı kapattı.

Hafta sonuydu. Eşim ve ben Cuma gecesi seks yaptık ve her zaman merak ediyorum (Pazar günü ararsa!). Cumartesi günü ses yoktu, bu yüzden akşam televizyon izledim. Pazar sabahı kahvaltı yapıyorduk, telefon çaldı. Yavaşladım, telefonu eşim aldı. Bu Kiraz’dı. Sohbetin ardından eşim evde ütüsünün çalışmadığını söyledi, “Kemal gelsin görsün, o yapar.” dedi. Telefon kapalı. Karım, “Cherry’nin çeliği kestiğini göreceksin” dedi. dedi.

Telaşa kapılmadım ve “Kahretsin, benim de hafta sonum var, ben de iyiyim. Ben hep manava gidiyorum…” dedim. Eşim, “Yazıklar olsun, sen önce ütüyü tamir et, sonra markete git” dedi. Puffy Puff’ı giydim ve evden çıktım. Bir solukta Kiraz’ın evine gittim.

Kapıyı açtığında üzerinde ipek bir bornoz vardı. Hemen öpüşmeye başladık. Odada öpüşüyor ve soyunuyorduk. Ben pantolonumu çıkarırken, o sadece pantolonunun içinde yatmış bana bakıyordu. İç çamaşırımı çıkarırken gözleri kocaman açıldı, yüzünde bir gülümseme vardı. Bembeyaz vücudunu okşadım ve yanına uzanıp dudaklarını tuttum. Külotunu çıkardım. Elimi ona attığımda çok şaşırdım… Dokunduğum amcıkların içinde hiç bu kadar yumuşak amcık görmemiştim, kaç kere sayamadım bile.

Onu yaladım. göğüsler Ben esnerken bacaklarını açtı ve ben de bacaklarının içini yaladım. Saçımı okşadı. Önüne ulaştığında elini durdurmuş gibi yaptı. Başımı kaldırdığımda “İlk kez yutuluyorum…” dedi. Tekrar eğilip dudaklarımı koltuk altına bastırdım. Amcığı çok sıcaktı… Onu yaladım… Sert… Emmeye başladım, o an orgazm olarak inliyordu. Tekrar öpüşmeye devam ederken parmağımı kasılan amına daldırdım, ıslaktı.

Bacaklarını ayırdı, oturdum ve sikimi amına soktum, sıktım.. .ben zorlandı. Cherry kendi kendine derinden, “Aahh…” dedi. Her şeyi anladım ve bunu söylediğimde derinden anladım. “Ah, çok güzel…” dedi ve koşmaya başladım. Dudaklarını öptüm. 10 dakika devam ettim. Kiraz inlemeye başladı ve ağlıyormuş gibi geri çekildi… Yukarı çıktım ve birlikte boşaldık.

Kiraz, “Demek benim de hayatımda bu şansım olacak. Seni çok seviyorum! dedi ve eşimin bana anlattıklarından etkilendiğini söyledi. Tabii ki bildiğimi söylemedim. “Hadi banyo yapalım” diye terliyorduk. dedi. Duş aldık ve odaya geri döndük…

Aletim aşağı indi, okşadı. “Sen osun ve ben de senin osuruğunum…” dedim yan tarafına uzanarak başımı bacaklarının arasına alarak. Sonra onu elimde horozla yukarı çıkardım. Temizlikçi Cherry tereddüt etti ama ağzını emdiğimde dayanamadı ve çişimi ağzına soktu. Bazen yutar ve emer. Tuzlu tohum gelince ağzını eliyle sildi. Yaklaşık 5 dakika 69’da gittik… Şöyle oldu, biraz aşağı indim ve devam ettim. Aradan çok zaman geçti ve biz ayrıldık…

Cherry beş yıl sonra evlendi ama hala bir ilişkimiz var…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın