Zorla Becerdin Şimdi eşcinselim

Zorla Becerdin Şimdi eşcinselim

Ben Sakarya’da yaşayan biriyim. Hikayemde erkek olduğum için isim vermeyeceğim ve beni kızdıracaklar. O zamanlar lise son sınıfta 18 yaşında bir gençtim. İki haftalık yaz tatilimiz için Antalya’ya gittiğimizde benim hikayem bu. Bir gün ailem oteldeyken canım sıkıldı ve tek başıma duş almaya karar verdim. Oda çok açma yoksa boğulursun ama ben yüzme biliyorum çünkü yüzme dersi aldım dedi. 

Kısa mavi şortunu giydin, havlumu ve terliklerimi aldın ve denize gittin. Boş bir yer buldum denize girdim yarım saat sonra banyo yaptım biraz yattım sonra 25-30 yaşlarında biri geldi. Nasılsın o zaman kız arkadaşın var mı diye sordu. Hayır dedim, sonra seks yapıp yapmadığımızı sordu, hayır dedim, anlamını kendim öğrendim. O zamanlar beyaz tenli ve saçsız çok güzeldim. 

Sonra sırtımı yağlayabilirsiniz dedi, tamam dedim yağlıyorum. Arabaya bindik arkadan bir adam geldi arabaya binmeme izin verdiler ağzım kapalı olduğu için bağıramadım. Araba biraz büyükmüş sonra yeşile almışlar kimse yokmuş araba ile alıp depoya almışlar bir tane daha varmış adam yanındakilere demiş bu ne? krem gibi saçsız parlayan çocuk, ne kadar güçlü, korkudan ağlamaya başladım. Aşkımı haykırmak gibi şeyler söylediler ve sonra şortumu ve külotumu çıkardılar ve adam hemen güzel bir kıç için el yordamıyla aramaya başladı. Sonra bütün kıçımı şortla kestiler, beyaz çorap giyip ayağıma geçirdiler, sonra üçü sikimi çıkardılar.

Üç tane gördüm çünkü en az 18cm, yalan yok, biri ağzıma sokmaya çalıştı. Ben alamayınca bana vurdu. Yarısını aldım boğazıma koydum tadı çok kötüydü ağladım üçü de beni 10 dakika öptü biri bacaklarıma dokunuyor biri 31 çekiyordu. Yaladıktan sonra en uzun penisli adam geldi ve önce bekaretini alacağımı söyledi ve kıçımı şortumdaki delikten sokmaya çalıştı ama sığmadı bu yüzden acıdı. 

15 dakika boyunca girmeye çalıştılar. Sonunda canım yandı, bağırdım, hemen ağzımı kapattılar, yırtıldı zannettim, kan akıyordu, itti beni yola kadar. Uyandığımda hastaydım, 2 civciv vardı, hala kavga ediyorlardı, ağrıları biraz hafifledi, sonra hepsi birer birer oldu. Sonra adam elinde bıçakla yanıma geldi penisini kesebilir miyim acaba keseyim dedim ama terkedilmiş çıktı. Beni temizlediler, sonra tehdit ettiler, yaptıklarını filme aldılar, kime anlatırsan seni öldürmeye gelirler, söyle seni öldürürüz dediler. Otele gelene kadar beni bıraktılar, gelmeden önce bir takım pijama vardı, ben de giyindim ve odaya gittim ama çıkamadım, bu yüzden sessizce kapıyı açtım, bir şort giydim ya da bir şey. ve başka bir şort giy. Ailem uyuyordu, anlamadılar, ben de ağlayarak yatağa gittim. Hikayemi okuduğunuz için teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın