Yengem önden sordu, arkadan ezdim.

Yengem önden sordu, arkadan ezdim.

Son hikayemde kayınbiraderime eşeğe tecavüz ettiğimi anlatmıştım. Bugün size kayınbiraderimin bana bonus hediye veren sevgilisi Nihali’ye nasıl tecavüz ettiğimi anlatmak istiyorum. Bu yaz yengem yalnız gelmemiş lise arkadaşı Nihali’yi de yanında getirmiş. Eniştemin geleceğini duyunca çıldırdım, arkadaşını duyunca çok heyecanlandım. Her neyse, onları terminalden çıkardım ve eve götürdüm. Sarılıp öpüştükten sonra fark etmeden Nihali’ye bakmaya başladım. Nihal baldızının aksine küçük göğüslü, oldukça kırılgan ama dolgun, sarı saçlı bir esmerdir. Aradan birkaç gün geçti ve Nihal ortama hızla ısındı. Dün gece okey ve gırgır oynadık. Ama kayınbiraderimi düşünüyor, bu sefer geldiğinde henüz onunla flört etme şansım olmadı. O sırada yattığı odada yalnız olmadığı için gece o uyurken odasına gitmeye, onunla flört etmeye, flört etmeye cesaret edemiyordum. Ama gün içinde yalnız kaldığımızda, örneğin o mutfakta ya da başka bir şeyde yalnızken, yan tarafına ve bazen avucuna dokunuyorum. Kayınbiraderi ise “

Yapma!” dercesine kendini sakındırdı. ve kendimi yaptım… sordum. Yengem bana ‘Şaka yapma amca! Neyin kokusu nedir? Nihal’i sen bağır diye getirmedim!” dedi. Kıskandığı için bir şeyler söyledi. Fazla ağırlık vermeden konuyu kapatıyorum. Bir hafta sonu gecesi yine okey oynadık, oyun gece yarısından çok sonra bitti. Uykum olduğu için uyudum. Hanımımız zaten hazır olduğu için uzun süre derin bir uykudaydı. Hemen yattım ama aklım hep bizdeydi. Uyuyakaldım, eşime sarıldım, rüyamda baldızına ve Nihali’ye tecavüz ettiğimi gördüm… Hava çok sıcak. Işık olmadığı için herkes uyuyordu. Banyoya gitmek için kalktım. Açıkçası niyetim belli, eniştemi kontrol edeceğim. sessizce odadan çıktım. Nihal ve enişte karşı odada uyuyorlardı. Havanın sıcaklığından dolayı kapı açıktı. Yürürken içeri baktım, yataklardan biri boştu. Diğer tarafta kimin uyuduğunu göremedim. Kızlardan hiçbiri yoktu. Yavaşça oturma odasına girdim. Evet, bebeklerden biri oturma odasındaki kanepede uyuyor. Sessizce oturma odasına girdim ve dikkatlice baktım, kayınbiraderimdi. Kayınbiraderimin kıçını nazikçe okşadım. Çok mutluydum.

Masadan bir sigara alıp açık balkona çıktım, oturdum, bir sigara yaktım, içtim ve heyecanın geçmesini bekledim. Geçen yıl kanepede uzandığımı hatırlıyorum ve penisim yine beton bir sütun gibi şişmişti. Ben bu düşünceler içinde kaybolurken balkon kapısında bir Siluet belirdi. Biraz korkmuştum ama belli etmedim. Bu benim baldızım, askılı bir vücudu ve altında kısa şortu var. “Ne yapıyorsun amca?” dedi. Ben de “Terliyorum, nefes alıyorum” dedim. Enişteme kollarımı sarıp kendimi dışarı çekerek dedim.. dedi. Ama hiç kızmadım.

Elimi baldırlarının arasına alıp baldırını sıktım. Haberci beğendi ama tereddüt etti: “İçeri geçelim amca, komşulardan biri görecek!” dedi. Hemen kalktım. Sikim şortumun içinden şişkindi. Baldızın gözleri doğal olarak oraya kaydı, “Başka bir şey düşünmüyor musun amca?” dedi. Oturma odasına geldiğimde bir sandalyeye oturdum ve enişteme “Buraya otur, iki dakika oynayacağız!” dedim. Dedim. Eniştemden ses çıkmadı, yanıma oturdu. Elimi eniştemin göğsüne koydum ve sıktım. Onu öptüm ve boynunu yaladım. Enişte de heyecanlandı, ufak bir tokalaşmanın ardından aşağı indi ve şortumun penisini çıkardı. Sikimi okşadı ve “Hala bu koca şeyin kıçıma nasıl girdiğini merak ediyorum” dedi. dedi. Tabii ben de güldüm. Yengem aletimi yavaşça ağzına aldı ve üflemeye başladı.

Birkaç dakika sonra sert bir şekilde emmeye başladı. Harika bir sicili var, eğlenceye bayılırım. Yengemin ağzına “Geliyorum! Yap şunu!” Dedim. Kayınbiraderim emmeyi arttırınca o kadar sert tükürdüm ki ağzı, yüzü, burnu ve gözleri meni ile doldu. Olabildiğince güçlü bir şekilde yutkundu ve ellerini yıkamak için banyoya gitti. Geri döndüğünde “Üzgünüm, yarın görüşürüz, sana bir sürprizim var amca!” dedi. ve beni gönderdi mutluyum veHeyecanla yattım ama sürprizin ne olacağını merak ederek iki saat uyuyamadım. Ertesi gün bütün gün kayınbiraderi çimdikledim: “Sürpriz ne?” tabiri caizse. Ama yengem, “Hayır amca, akşamı bekle, sürprizi gör” dedi.

Sonunda eşim ve Nihal yattıklarında oturma odasında kayınbiraderimle yalnız kaldım. heyecanlıyım Hemen enişteme sarıldım, öpmeye, okşamaya başladım ve “Akşam vereceksin, sürpriz değil mi kayınbirader?” dedim. Dedim. Kayınbiraderim elimden tuttu, beni kaldırdı ve Nihal’in yattığı odaya götürdü. Kapıya vardığında, “Harika! Senin!” dedi. dedi. Çok mutlu ve heyecanlıydım ama “Nasıl?” sorusunu da tam anlayamadım. Dedim. Yenge kıkırdadı, “Ablamın uyku haplarını ve Nihal’in çayını ekledim, taktiğin bu!” Bunu söyleyince gözlerim parladı… Odaya girdik ve yatağın Nihal’in yattığı tarafında durduk. Nihal gecelikle uyuyor ve çok ateşli görünüyor. Baktığımda aletim pislik gibi.

Galdı “Hadi Nihal’i yutarak ölmez misin amca? İşte Nihal, yarına kadar yutarsın” dedi. !” Onunla flört bile edebilirsin!” dedi. Uyandığımda şokta gibiydim, “Bir şey mi söyledim?” Dedim. Baldızı, “Hayır, hiçbir şey bilmiyor!” dedi. dedi. Sonra yatağın kenarına oturup Nihala’nın kıyafetlerini baştan aşağı soydum. Ayrıca kalçaları ne kadar güzel, beyaz, gür, yuvarlak, kalın! Nihal’in etli poposunu tuttum ve onu okşamaya, göğsünü okşamaya başladım. Bu uyku pudrasının ne kadar iyi olduğunu da merak ediyorum. Nihal’i dikkatlice aldım, yan yatıyordu, sırtıma geri koydum. Kayınbiraderim yardımıyla Nihal’in sutyenini ve külotunu çıkardım. Başımı Nihalina’nın bacaklarının arasına alıp meme uçlarını öpmeye ve yalamaya başladım.

Meme uçları çok büyük! Ben Nihal’in amcığını yalarken eniştem halının üstüne oturmuş bir eli amcığı diğer eli göğsünde kendi kendine oynuyordu… Sonra yine ablamın yardımıyla. -hukuk, Nihali’nin yüzünü çevirdim, kalçalarını ayırdım ve poposunu yalamaya, yalamaya ve emmeye başladım. Sonra karnının altına bir yastık koydum ve kıçını kaldırdım. Kıçımı ve sikimi bol tükürükle ıslattım ve sikimin başını Nihal’in poposuna yerleştirdim. O daha içeri girmeye çalışırken kayınbiraderi, “Nihal artık bakire değil, rahat ol amca!” dedi. Bunu duyunca hemen adresimi değiştirip penisimi Nihal’in kıçına soktum. Birkaç hamleden sonra seks yapmaya başladım. Nihal o kadar güzel uyuyor ki boğazını kessen uyanmıyor. Nihalin amını uzun süre tuttuktan sonra penisimi boşalmadan çıkardım ve yerdeki yengemin ağzına koydum ve boşaldım. Ama nasıl bir boşalma, sanki bütün çekirdeğim kayınbiraderimin ağzına ve midesine girmiş gibi… dedi. Hemen eniştemin sırtını yalamaya başladım. İki dakika bile sürmedi baldız orgazm oldu ve inleyerek çıktı. Sikim yine sertleşirken ben tempoyu tutturamadım, kayınbiraderim “Geri dön!” dedi. Dedim. Yenge arkasını döndü ve köpek pozisyonu aldı. Sonra penisimi tükürüp kayınbiraderimin kıçına soktum ve pompalamaya başladım. Baldızım inledi, 20 dakika kadar poposuna şaplak attım ve poposuna boşaldım.

Gelinime sikimi almadan sarıldım, halıya uzandık ve diğerlerine sarıldık. baldızlar Ben eniştemin boynunu ve boynunu öptüğümde görümcem hala burnundan nefes alarak “Kıçıma sarılıp içime boşalmanı özledim amca!” dedi. der… Uzun zaman sonra baldızı “Ben de Nihal’in kıçını sikmek istiyorum!” der. Dedim. Yenge “Nihal’i istediğin kadar sikebilirsin dedim amca!” o geri benim horoz emme dedi. Sonra Nihalin bana yardım etmek için kalçasını ayırdı. Nihal’in kara poposu Vur tahtası olarak ortaya çıktı.

Seks HikayesiNihal’in arkasında pozisyon aldım. Aletimin başını ıslatıp Nihal’in poposuna bastırınca sinirlendim ve kafasını içeri ittim. Bir çok denemeden sonra nihayet rootladım. 15-20 dakika Nihal’in kıçını yırttıktan sonra yine eniştenin ağzına girerek finali yaptım. Harika bir geceydi! İyi şanslar..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın