yaşadığım bir günün hikayesi

yaşadığım bir günün hikayesi

Yaşadığım bir günün hikayesi

Evimle aram iyi olmadığı için kullandığım bir evde yaşıyorum. Orada uzun süre kalıp tek başıma çalışıp eve gittim. Eve yorgun geliyorum ve yatıyorum ve senin ne olduğunu bilmiyorum. Sebebi ise hayatım sıradanlaştı ve artık hiçbir şey göremiyorum.

Bir gece saat 1 gibi uzun uzun zili çaldılar ve sonra beni bu şekilde uyandırdılar. Sonra sarhoş kalktım ve kapıyı açtığımda arkadaşımla kız Semra’yı gördüm. Gecenin bir yarısı ne yapıyorsun dediğimde geçtim dedi. Gece ahmak olma dedim ve girdi. Yaptığı bu harika şakayı asla unutmayacağım. Uyanmak için yüzümü yıkadım ve bana ne olduğunu anlat dedim. Benimle sabah konuşacağını söyledi ve oturma odasındaki koltuğa uzandı. Ona güldüm ve direk yatağa gittim. Bir süre sonra kapıdan içeri girdi ve ben uyuyor numarası yaptım. Bana doğru uzandı ve gömleğini çıkardı. Sonunda kıçımı kaldırdı ve üstüme çıktı.

Kıçımı tamamen çıkarıp sikimi ağzına aldı ve önce yaladı. Birkaç yudumdan sonra bacaklarını ayırdı ve kucağıma oturdu. Üzerime oturduktan sonra aniden ayağa fırladı ve zevkle inledi. Gerçekten kötüydü ve beni sabaha kadar ayakta tuttu. O gün çalışamayacağım ve günü birlikte geçireceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın