Taksiciye gay olduğumu söyleyince arabayı sokakta durdurdu.

Taksiciye gay olduğumu söyleyince arabayı sokakta durdurdu.

25 yaşındayım, 1.90 boyundayım, beyaz tenliyim, yeşil gözlüyüm, çok yakışıklıyım, adı babyface. Bunu övünmek için söylemiyorum, sadece başımdan geçen bir olayı anlatıyorum ve tekrar edebilmeniz için size tüm detayları anlatmak istiyorum. Arkadaşım şehir dışında, şehre yakın bir kasabada yaşıyor ve evimden yaklaşık 45 dakika sürüyor. Ben evde içki içerken arkadaşım aradı evde parti verdiğini söyledi ve beni davet etti, ben de içiyorum deyince gelemedim, o da kabul etti. taksi. Partiye gitmek istediğim için tabi ki bir taksi çağırıp gittim.

Taksi şoförü 35-40 yaşlarında, siyah saçlı Anadolulu, ufak tefek, hafif aksanlı konuşması olan ve çok konuşkan. Yolculuğun çabuk geçmesi için sorularını cevapladım ve hava durumu hakkında sohbet ettik. 10 dakika sonra sohbetimiz derinleşti, aslında baktığımda gay olduğum çok açıktı çünkü saklanmıyordum. Çoğu insan konuşmamın kızlardan daha çapkın olduğunu söylüyor ve ben bunu bir iltifat olarak alıyorum. Şimdi size taksi şoförüyle nasıl kavga ettiğimizi anlatacağım.

15-20 dakika yoldaydık ve sohbet derinleşti, iyi misin diye sordu ve anladım dedi peki söyle dedim kardeşim korkacak ne var? Ayıp mısın günah mı dedim gaysin dedi. Evet dedim abi öyle dedim incinmedim yok yok yanılıyorsun sadece sordum da öfkenden korkuyorum. Sonra bana daha önce hiç bir erkekle yatmadığını ve bunu çok merak ettiğini söyledi, öyle konuştu. Ne dedim, şimdi benimle flört etmek istiyorsun neden olmasın, istersen beni sevebilirsin, yaşlandım ve erkek arkadaşımla 2 aydır ayrıldık, adama anlayışlı gözlerle baktım. , benim tipim değil çünkü dediğim gibi kısa boylu, esmer, tıknaz bir Anadolu erkeği ama olsun. Macera yaşamak istediğimi söyledim.

Yüzündeki mutluluğu görünce iyi flört edeceğimi anladım ve dediğim gibi arkadaşımın evinin yakınındaydık Dediğim gibi o şehir dışında yaşıyordu ve uzak yollara girdiğinde arabayı terk edilmiş bir yere park etti. . Arkada yanında oturduğumu söyledi, hemen arkadan indim ve ön koltuğa oturdum. Şimdi nasıl oldu da kontrolü bana bıraktın anlamadım ben de erkek komutunu çözdüm diyordu. Esmer aletini pantolonundan çıkardım ve elimle okşamaya başladım, o da bana baktı, biraz utangaç ama mutluydu. Ben de sus ve iyi eğlenceler dedim, ben onu okşarken gözlerini kapadı ve inledi. Bu sırada adam bana baktı ve çişini ağzıma aldığımda gözlerini açtı ve sonra bana baktı, çimdikledim ve yalamaya devam ettim. Başını geriye yatırdı, gözlerini kapattı ve başımı tutarak beni itmeye başladı. Ve onu mutlu etmek için öpüyorum ve aletini ve ısırmasını hissediyorum. Olmadığını görünce pantolonumu çözüp sonuna kadar indirdim ve tekrar taksicinin siyah çişini ovmaya başladım. Taksiciye aklımın ucundan bile geçmeyecek şeyi yaptım ve taşaklarını yaladım o da başımı sıktı ve oh diye inledi. . Taksi şoförü şimdi aptal gibi göründü ve başımı sertçe ovuşturdu ve boynumu itti. Ağzımda tutuyorum ama şimdi düzülmek istiyorum. Flört etmeye hazır mısın dedim evet anlamında başını salladı ben de arkaya geçelim dedim. Bu sefer ikimiz de ön koltuktan arkaya gittik, pantolonumu indirdim ve gerçekten kıçıma girecek pozisyona geldi ama çok kuru olduğu için hayır dedim. parmağını kaldırdı, sonra görmek için ona döndü, kıçımı sandalyeden kaldırdım ve parmaklarımı kıçıma sokmaya başladım. Önce bir parmağımı sokup çıkardım sonra iki parmağımı sokmaya başladım şimdi yap dedim. Hemen parmaklarını yaladı ve parmaklarını az önce kendimi soktuğum kıçıma kaydırmaya başladı. Benim gibi önce bir parmağını yaladı, birkaç hareketten sonra iki parmağını da yaladı ve iki parmağıyla kıçımı açmaya başladı, hala kendini kurutuyordu.Sadık bir köpek gibi sözümü okuyor ve dinliyor.

Benimle flört etmek istediği çok açık ve istiyor, bu yüzden artık hazırım ve eğildim. arka koltuk. Taksici diz çöküp arkamdan yürüdü ve yanlarımı okşamaya başladı, birkaç vuruştan sonra geri çektim, çişimi okşadım, tükürdüm ve kıçıma kadar indirip ayağa kalkmaya başladım. Penisi çok büyük olmamasına rağmen çok acıyor ama bu acıya alıştığım için artık konuşamıyorum. bu büyüyü bozması için onu uyarma. Ben incinirken ortaya çıktı, hepsini ağlatmaya çalıştı, sonra yavaşça beni kıçıma doğru hareket ettirirken yanıma tosladı ve inledi. bekledi, inlemesi bir tokatla geldi ve kıçımın ağlayıp inlemesinden zevk alıyordu. Ara sıra ona döndüğümde gözlerini kapadı ve sanki bu dünyaya uçmuş gibiydi, yüzündeki mutluluk beni de memnun etti ve vuruşların tadını çıkarmak için gözlerimi kapattım, penisimi ovmaya başladım, bir adam kıçını tekrar tekrar becerirken. Sanırım yaklaşık 5 dakika bu pozisyonda kaldık ve taksicinin sevgililerimden çok benimle flört ettiğini fark ettim çünkü bir süre herkes gitmesine rağmen taksici uzun süre ortalıkta dolanıp durdu. ilk gay seks ve ondan çok zevk almasına rağmen.

Siktir hikaye Sonra beni daha da sertleştirdi ve kıçına girip inlememi istedi, ben de önemli değil dedim . belimden tutarak beni kendisine çekerken itmelerin ve inlemelerin tadını çıkardı. Sonra kalbimden ayrılmadan beni kendine çekti ve büyük bir iç çekişle içimi boşalttı. Doğruca gidip bir kaç parça kıyafet aldık, sonra hiçbir şey olmamış gibi beni arkadaşının evine bıraktı. Ben teşekkür ettim o da bana teşekkür etti adını bilmediğim taksici o akşam benimle flört edip evine gitti. Arkadaşımın partisinde erkeklere bakmadım ve bakmak da istemedim çünkü taksi şoförü bana yemek verdi ve birkaç içkiyle hemen uyuyakaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın