Sürdüğü gibi katıldı

Sürdüğü gibi katıldı

Ben olay yerindeyken tekmelendi

Herkese merhaba, kız arkadaşımla parktaydım. Arkadaşımı ellemeye başladım ve yan sıradaki kız reddedildi. Arkadaşım gidince bana katıldı. Etkilendiğini söyledi ve beni evine götürdü. Evinde çok farklı fantezilerimiz var.

Arkadaşımı gönderdim ve kız yanıma geldi. Bana içecek bir şeyler getirdi. Sonra benden hoşlandığını söyledi. Beni kızla oynarken gördüğünü söyledi. Bu yüzden davet edildiğini söyledi. Beni eve götürmek istedi. Ona hayır dedim ve sıkıldım. Tatlı sesiyle beni ikna ettikten sonra eve götürdü. Evine girdiğimde her şey temiz ve düzenliydi. Zengin görünüyordu ve evine girdim. Yürürken mutfakta bir şeyler hazırlıyordu. Yemek yemek için mutfağa gittim. Yemekten sonra beni yatağına aldı. Sonra üzerime çıktı ve boynuma vurdu. Boğazımı emmeye başladı. O çekerken aletim sertleşti. Ağzına alıp yalamaya başladı ve ben keyifle uçuyordum. Biraz fazla sıcaktım ve göğüslerini açığa çıkardı. Sonra üzerime oturdu ve zıplamaya başladı. Birden üzerime atladı ve beni baştan çıkardı. Zıpladığımda ve üstesinden geldiğimde sırtımda çok sertti. Sonra aletime hafifçe vurdum ve duvara sabitledim. Bacağımı ikiye ayırdım ve sonra yırttım.

Ağlamaya ve terlemeye başladım. Çok eğleniyordum ve vücudum titriyordu. Neyse ki kız ona aşık oldu ve evde tek başımıza seviştik. Damak zevkimin zirvesindeydim ve çok mutluydum. Büyük bir boşalmadan sonra uyuyakaldım. Yorgunluk kayboldu ve hep sonrasında konuşuruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın