Rus Teyzem Dimitra’ yı Düzenli Olarak Sikiyorum

Rus Teyzem Dimitra’ yı Düzenli Olarak Sikiyorum

Rus Teyzem Dimitra’ yı Düzenli Olarak Sikiyorum

Rusya’ daki dayımın karısı Dimitra Türkiye’ ye geldiğinde onu çok siktim. Onların orada seks sürekli yapılan bir şeydi. Rus kızları birde özel seçilmiş yumurtadan çıkmış gibi oluyordu. Uzun boylu fiziği oldukça mükemmeldi. Ben anlam veremiyordum ve onlar bu fiziği nasıl yapıyordu.

Dimitra teyzem Türkiye’ ye geldiğinde yavaş yavaş türkçe konuşmayı öğreniyordu. Bizde ona yardımcı olarak öğretiyorduk. İnternetten bakarak bazı kelimeleri çeviriyorduk. Rusça bilmediğimiz için bu yola başvurduk. Gel gelelim benim Rus teyzemin fiziğine. Kocası onu sike sike bir hal etmişti ve sadece götü büyüktü. Zayıf bir vücudu vardı ve normal memelere sahipti. Ama kocaman bir kıçı olduğu için gözlerimi ondan alamıyorum. Çok fena insanı baştan çıkaracak cinsten olan Rus teyzem Dimitra beni çok sevmişti. Onu gezdirerek etraftakilere tanıştırıyordum. Rusya’ nın giyimine alıştığı için bizim burada da öyle giyiniyordu. Kısacık etekleri giyerek geziniyordu. Yaklaşık bir saat boyunca makyaj yapmadan odasından çıkmıyordu. Dimitra teyzem ile yine bir gün gezdik. Sonra yorulduk ve bana ben yoruldu eve gitmek dedi. Ben anladım ve onu eve götürdüm. Evde birlikte yayıldık. Bacaklarını etek ile oturduğu için götünün yarı yanağı gözüküyordu. Ona yaklaşarak sizin orada sex nasıl yapılır diye sordum. Oda bana anlatmaya başladı. Ondan sonra ona uygulamalı göster dediğimde hiç çekinmeden üzerini çıkardı. Bana da soyunmamı söyledi. Bende zevkle soyundum. Dimitra teyzem elbiseleri çıkardığında karpuz gibi kalçası ortaya çıkmıştı. Bizim buranın genç kızlarına taş çıkaracak teyzem 35 yaşındaydı. Çok güzel göte sahip olan teyzem genç gibiydi. Benim karşımda domaltı ve bana yaklaşmamı söyledi. Sonra bana hap verdi ve bunları yuttum. Ardından amına yarrağımı soktu. Sonra gidip gelmemi söyledi. Ben amını sikmeye başladım ve beni zevk dolu bir adam etmişti. Sonra beni yatırdı ve üzerime çıktı. Bacaklarını yanıma koydu ve eliyle destek alarak üzerimde zıplamaya geçti.

Sikim acıyordu ama ona işlemedi. Ben niye boşalmadığıma takılmıştım. Meğer bana verdiği haplar geciktiriciymiş. Yanında taşıyordu ve benim üzerimde zıplamayı sürdürdü. Sonra benden performans bekledi ve bende beklediğini yaptım. Dimitra teyzem ile o gün çok güzel sikiş yaptık. Sonraki günlerde hep ben onun yanına gelerek onu kandırdım. Bana çeşitli pozisyonlar göstererek asıl sexi öğretti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın