Patronum ilk anal deneyimimi yaşadı

Patronum ilk anal deneyimimi yaşadı

24 yaşında bir üniversite diplomatıyım ve bir şirkete iş görüşmesi için gittim ve şirket başkanıyla odasında görüşme yaptık. Adamdan hemen etkilendim çünkü kırklı yaşlarında bile çok çekici ve yakışıklıydı. Sonra evli olup olmadığını anlamak için parmağına baktım çünkü bu inanılmazdı ve onu görür görmez onu istedim. Sanırım ertesi gün beni arayıp işe başlayabileceğimi söylediği için o da bende bu gücü fark etti. Hafta başında işe başladığım kağıtları doldurduktan sonra sürekli gelip bana bir şeyler soruyor, fark ettim ki benden bir şeyler bekliyor, bu yüzden en ufak bir ton bile beni flört ettiriyor – peki, onun bu gücünü aldım. . . Aslında ben de beğendim ama bundan bir oyun çıkarmaya karar verdim ve o beni daha çok seviyor. Gözlerimin içine baktı ve beni şimdi ne kadar istediğini söyledi ve ben de hala zamanı olduğunu, onu daha fazla tanımam gerektiğini söyledim. Bazen dudaklarına küçük öpücükler bırakıyorum ve aletini nazikçe tutup bırakıyorum, onu gerçekten uyandırmak istiyorum ve şimdi bunu bir oyun haline getiriyorum. Üniversitedeyken iki ya da üç kız arkadaşımla seks yaptım ama seksten pek hoşlanmazdım ama bu adamda beni çeken bir şeyler vardı. Dürüst olmak gerekirse maddi durumundan da etkilendim çünkü beni yemeğe çıkardı, gezilere çıkardı ve bana en lüks arabaları aldı, şimdi ona kendimi tanıtma zamanı. Bir gün işten sonra dışarı çıkmak istedi, ben de kabul ettim, hemen ofis tuvaletine gittim, getirdiğim temiz iç çamaşırlarımı giydim, vücudumu temizledim, her an hazır olmalıyım, bu akşam ona hediye etmeye karar verdim. Hemen yanına gittim, dudaklarından öptüm ve bu gece onu pek çok heyecan beklediğini söyledim. Beni bir süre takıldığımız güzel bir restorana götürdü ve sonra yanına geldim ve bir otel odası istediğimi söyledim. Çok heyecanlandı ve ödemeyi yaptıktan hemen sonra kalktık.

Beni çok lüks bir otele götürdü. Hiç bu kadar güzel bir otel görmemiştim ve hemen güzel bir odaya gittik. Odaya girdim, jakuzi dikkatimi çekti, orada seks yapmak zorunda kaldık. Daha sonra jakuziyi doldurdum ve onun önünde soyunmaya başladım, yatakta uzanmış mutlu bir şekilde bana bakıyordu. Ne kadar zengin olursa olsun benim gibi güzel bir kadına katlanmak onun için zor ve eminim benim gibi bir kadınla birlikte olduğu için şanslıdır. Ve ona yatakta iyi bir performans göstereceğim çünkü bu adam bunu hak ediyor, beni her şekilde mutlu eden bir adam ve ben de onu yatakta mutlu ediyorum. Karşısında soyunmaya başladım ve bana öylece baktı cevap yok yanına geldim hemen dudağına bir tokat attım sonra baktım cevap vermedi beraber çektik ne oldu diye sordular devam ediyor . Gözlerimin içine baktı ve ‘Hayatımda hiç bu kadar güzel bir kadın görmedim’ dedi. Hemen pantolonunu çıkarmaya başladım, sonra onu jakuziye koydum ve yanına geldim, boynunu öptüm ve dudaklarını emdim. Cidden azgınım, uzun zamandır hiçbir erkekle birlikte olmadım, nasılsa bu çocuğu çok seviyorum. Gece geç saatlere kadar birbirimizin tadını çıkarmalıyız.

Her neyse, onun erkekliğini tatmak için yanıp tutuştuğum için jakuziden çıkmak istedim. Onu yatağa yatırdım ve hemen erkekliğini yalamaya başladım. Oral seksi zaten çok seviyorum, özellikle arzuladığım erkeğin penisini ağzıma aldığımda bana inanılmaz zevk veriyor. Gözleri kapalıydı, yaşadıklarına şaşırdı, kadınlığımı hissetti, cinsel organımın sıcaklığından toparlandı ve hemen pozisyonu değişti. Beni çıkardı ve misyonerlik pozisyonu için benimle alay etmeye başladı. Sanırım bunu yaklaşık 5 dakika yaptı ama şimdi pozisyon değiştirmek istiyorum onu ​​tekrar jakuziye getirdim ve sudaydı, ben de kucağıma oturdum ve suda ileri geri başladım. Ben onu dudağından öperken yaklaşık 5 dakika böyle seviştik, bu adamdan daha fazla memnun olamazdım. Birkaç dakika sonra orgazm oldu ve sonunda seviştik ama içimde kaldı çünküOrgazma ulaşamıyorum. Bir mail daha atmak istediğimi söyledim, biraz istedi, birkaç dakika dinlenmesi gerektiğini söyledi. Parmaklarıma dokunduğumda ancak birkaç dakika bekledim çünkü gerçekten penisimi kaybetmek istemiyordum, arzu dolu orgazma ulaşmak zorundaydım.

O dinlenirken ben parmaklayıp mastürbasyon yaptım. Bu fotoğrafta geri gelip yanıma yaklaştı, kaşlarımı çattım ve tam kapımdan gireceğini düşünürken birden kıçıma bastı. Onu reddetme şansım olmadan önce aniden savunmaya geçti, çok acı vericiydi, daha önce hiç bir erkekle anal seks yapmamıştım ve kötü olduğunu düşündüğüm için bunu düşünmedim bile. Ama beni o çocuğa çeken bir şey daha vardı, koşmaya başladı, canım yandı, acı içinde çığlık attım ona da söyledim. Canım o kadar yanıyor ki onu bana bırak dedim, birazdan tadını çıkaracaksın. Dediği gibi ağrı birkaç dakika sonra geçti ve onu mutlu ediyordu. Kıçımı tutup beni işaret ederken anın tadını çıkarmak için gözlerimi kapattım. Birkaç dakika böyle devam ettik, sanırım uçacaktım, kaç saat geçtiğini anlamadım, iki parmağım sikime vurdu ve patronum arkadan sikime vurdu. İki zevki aynı anda yaşadım ve birkaç dakikada orgazma ulaştım. Çok titreyerek boşaldım, gerçekten harika. Canım patronum daha fazla dayanamadı ve içimden kalçalarımdan çıktı.

Üremeyle ilgili hikayelerYatakta birlikte uzanıyorduk ve o başladı. dudaklarımdan öp beni dedi ben büyük bir kızım ve hiç böyle bir adamla olmadım.. Ona yakın olmadığımı ona aşığım dedim gözlerinin içine bakıyor ve bu BT. o anda beni uçuracak bir şey söyledi. Aslında evli ve karısı şimdi benimle flört ediyor, onu dövdüm ve aceleyle giyinip odadan çıktım. Kendimi kullanılmış hissettim, çok üzüldüm, beni kovaladı ve bana çok aşık olduğunu ve sevgilisi olarak devam etmemi istediğini söyledi. Ben tabii ki kabul etmedim ama o ısrar etti, ondan sonra da o konuşmalara devam ettik. Patronum bazen kapımın önünden geçerken beni kıçım gibi azarlıyor. Bana evini açtı ve sık sık benim evimde buluşurduk. Bu adama gerçekten aşığım ve benimle flört ettiğinde tiksiniyorum, her karşılaştığımızda orgazm oluyorum. Olgun, zengin ve çapkın bir erkekle hiç tanışmadım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın