Otobüste ve sonrasında oral seks keyfimiz

Otobüste ve sonrasında oral seks keyfimiz

Bir gün işe gitmek için otobüse bindim. Sabahları genellikle çok insan olduğu için, çoğunlukla kadınların yerini almak için bekleyip otobüslere binmeyi tercih ediyorum. Tekrar benim yerimi alacak, 5’6″ boyunda ve yaklaşık 50-55 kilo ağırlığında. Otobüs çok dar olduğu için yavaşça arkaya yaklaştım, fazla hızlı gitmemeye çalıştım. 

Bir süre sonra başkaları bindi ve otobüse binecek yer kalmadı. Kızlar bu durumdan rahatsız olsalar da bir şey söyleyemezler. Bu mükemmel bir şey. Onun büyük bir kıçı var. 

Sikimi yavaşça kıçına soktum. Bir süre sonra tamamen teslim oldu. Görünüşe göre dünden memnundu. Sonra kıçını okşamaya başladım. Dizlerinde biten ve mükemmel kıçını ortaya çıkaran sıkı bir vücut ve tayt giyiyordu. Daha sonra fark ettiğim ilginç bir şey de iç çamaşırı giymemiş olmasıydı. Bunu fark ederek yavaşça karnını okşamaya başladım. 

Bir otobüs onu ezebilirdi. Yavaş yavaş zirveye ulaştım. Aynı şekilde hissettiği nefesinden belliydi. Aletimi okşamaya başladığında bir an öldüğümü sandım. Hayatımın en iyi orgazmını yaşayacağımı biliyordum. Bu anlar hiç bitmesin istiyorum. Ve aynı anda ulaştığımız garip son. İç çamaşırım ıslandı. Baktığımda tayt yıkanmış ve ıslanmış gibi görünüyordu. 

Sonra inmem gereken durağa geldiğimi fark ettim. Aşağı inmem gerekiyor ama inmek istemiyorum. Zor da olsa isteksizce aşağı indim. Daha sonra fark ettiğim bir şey de beni çok mutlu ettiğiydi. 

Ceketimin cebinde benim olmayan bir şey buldum. Bu onun kartıydı ve ben fark etmeden cebime attı. Bu kart sayesinde onunla daha sonra iletişime geçtim ve seks yapmanın ve sevişmenin ne kadar güzel şeyler olduğunu anladım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın