onun için bir jigolo çağırdım

onun için bir jigolo çağırdım

Merhaba, ben Murtaza ve Almanya’dan yazıyorum. Esim ayşe Almanya’da doğdu 1.62 58 kilo uzunluğunda ve et doludur. Göğsü bir avuç dolusu ile doluyor ve kalçaları dolgun ve güçlü. Eşimle yaklaşık 10 yıldır Evliyiz. Cinsel hayatımız normal kabul edilebilir. sadece biraz monotonluk bir giriştir ve artık sabit olan ilişkilere girmiyoruz. rastgele web sitesinde çiftler macerası
Okumaya başladım ve bana çok ilham verdi. Onu ziyaret etmem gerekiyordu.

Karım kesinlikle muhafazakardır açamıyorum Haftalardır bunu düşünüyordum, sonunda profesyonel bir jigolo Onu bırakmaya karar verdim. Tanıştığım jigolo 1.90 boyunda atletik siyahi bir adamdı. eşim Onu seçtim çünkü siyahileri sevdiğini biliyorum ve para konusunda hemfikiriz ve Senaryoyu belirledik. İş olsa da olmasa da parayı adam alıyor. o hafta Cuma öğleden sonra karımı aradım ve onunla bir restoranda akşam yemeği yedim yemek istiyorum dedim Hadi restoranda buluşalım, o ondan daha ateşli Giyinmelerini istiyorum. bol yakalı kısa bir elbise giyin Ona söyledim ve iç çamaşırı giymemesini istedim.

Biz girmediğimiz için oda heyecanlıydı. 19:00’da restoranın barında Tanışmalıyız. Eşimi o akşam 19:15’te ve bu akşam evde aradım Ben gidemediğim için çok üzgün olduğumu söyledim. ama orada kalıyor Yiyebilirsin dedim. Bana kızgın olduğunu sesinden anlayabiliyordum. ismime bile ulaştı. o zaman Anlaştığımızda siyah jigolo restorana girdi. Arabanın dışında bekliyordum. pencereden, ama zenci karısıyla konuştuğunu gördüm. restoranda neredeyse iki saat sürdü Pencereye gittiğimde karımın elini tutan bir zenci gördüm Onu görmüştüm. İyi gidiyor. Birbirlerine yakın oldular. karım içer anlayışla, şarabın etkilerinden oldukça kopuktu. aniden bayıldım Karımı öpmeye çalıştı ama karımı geri çekti.

Şok olmak isterken aniden adamın dudaklarına şöyle bir tokat attı söyleyemem Adam barda olmasına rağmen elini karımın mini eteğinin altına soktu Biraz kaçtıktan sonra montlarını giyerler. ben de Anlaştığımız gibi bir an önce aldığım otel odasına gittim ve dolaba girdim İçeri girdim ve onu beklemeye başladım. Yaklaşık yarım saat sonra kapı açıldı. dostum az önce karımı yatır
kaldırıldı. karım, aç bir kurt gibi nugger’a bakarak yatakta sırtüstü yatıyordu. asla Karımı daha önce hiç böyle görmemiştim. asla bir seks hattı hayranı gibi davranmadı bana göre. Negga yatağın yanında duruyordu ve aniden karıma “orospu” dedi ona vur.

Şaşırmıştım. Dışarı çıkacağımı düşündüm. karımın dudakları Kanıyordu. Aniden karım elini kaldırdı ve parmaklarıyla kendini göstermeye başladı. Ne olduğunu anlamıyorum. Zenci diğerine vurdu ve Alman yine “kirli” dedi. kaltak” dedi. karim zevkle inledi. sonra elini zencinin üzerine koydu ve sarılmaya başladı. Bir keresinde bir adam penisinin en az 22 cm’sini alıp ağzına soktu.
Mutluluktan deliriyorum. Adam birkaç dakika penisini yaladıktan sonra karımı saçından yakaladı geri çekildi ve “Şimdi sana piçleri nasıl cezalandıracağını göstereceğim” dedi. dedi. karım “Ben büyüğüm, beni cezalandır” diyor her zaman adam cebinden iki kelepçe çıkardı ve karım öne oturdu onu yatağa bağladı.

tekrar bağladı, saçını tuttu ve “sikimi yala” dedi. eşim gibi Erkek penisi bu şekliyle aç bir hayvan gibi emer. adam her zaman saçını çekti, aletini ağzına soktu ve aldı. eşim İnledi Sonra adam eşime geldi. Amin’den akan su benim Nerede olduğumu görüyorum. “Hadi kaltak, sen namaz kılana kadar seninle flört edeceğim” dedi. “Hayran Cezalandır beni homo!” diye bağırdı. bazen yan odadan duvara Sesimden dolayı beni dövdüler ama eşimi yok saydılar. bağıran adam yarragını arkadan yavaşça gömerken, amino, yapayalnız geçti “evet evet becer beni” dedi.

Hayatında yediği en büyük sik olmalı ama karım hiç yabancı olmadı bir zenci ile bir at gibi çekip itme karımın kıçını patlattı. karımı sevinçten dövdüğünde “Şimdi kıçını tekmeleyeceğim” dedi. Karıma “siktir git” diyorum çığlık attı! adam penisini alıp karımın deliğine gömdü. Tabii ki canını yaktı ama kısa sürede buna alıştı ve başka bir büyük yarak aldı bir kısrak gibi böğürdü, böğürdü! adam yakında yarım saat Eşimi döverek ve küfür ederek tecavüz etti. Karım en az 3 kez orgazm oldu. sonunda zenci yarragini karımın götünden alıp tekrar ağzına koydu. eşim yine aynı istekle
Adam aniden karımın saçını yaladı ve geri çekti ve karımın yüzüne boşalmış gibi görünüyor. Karımın elleri bağlı ve meni çok güzel yapabilme kal ve yut.

Adam kelepçelerini çıkardı. eşim ne dayanabildi ne yalan söyledi çöküş. Adam hemen inmesine rağmen elini penisinin üzerine koydu ve indi Tekrar ağzına aldı. Siyahi adam onu ​​saçından yakaladı ve yatağa fırlattı Karimi, “Bu kadar yıldız yeter” dedi. Değişti ve gitti. Eşimin uyuduğunu fark ettim. Ben de dolaptan çıktım ve otelden ayrıldım. yarın O gün öğlen saatlerinde döndüğümde eşim evde uyuyordu. Yanına gittim, uyandı, “dudağına ne oldu” dedim. “toz alırken kabinin içine Ben bir kuzenim,” dedi. Elimi bacaklarımın arasına koydum çünkü Amy hala sıcak.” Orada ve o sırada değil Dün geceden beri moralim bozuk” dedi. Tekrar özür dilerim hanımefendi” “Yemek yedin mi?” dedim. Sordum, “yedim” dedi. “Elbette o alçağın yemeğini yedin, seni koca yarragide” Söyledim. Karım bundan böyle restoranlara daha sık gitmek istiyor dedi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın