Komşu kızından şaşırtan istek

Komşu kızından şaşırtan istek

Komşu kızından sürpriz istek

Benim gibi kendi hikayelerini paylaşan ve okumayı seven insanlar için kendi harika deneyimimi paylaşmak istiyorum. Şimdi 19 yaşındayım ve çıktığım kız benden bir yaş küçük. Yani birlikte çocukluk geçirsek de kardeş büyüdük. Evlerimiz hakkındaki seks hikayeleri aynı ve kapıları her zaman açık. Annelerimiz tanışır, birbirlerinin evlerine kapıyı çalmadan girerlerdi. Gün boyunca çoğunlukla hep birlikte, en yakın arkadaşlar gibiler.

Babalar da zaman zaman ailece bir araya geliyor. Ama her türden oyunu birlikte oynuyoruz.
Bugün ikimiz de üniversite sınavına hazırlanıyoruz ve hâlâ biraz zamanımız var. Birbirimizi strese sokuyor ve destekliyoruz. Küçükken birlikte oynardık, şimdi ikimiz de mezun olmayı ve yeniden hazırlanmayı seçtik. Mezuniyete hazırlanmanın stresi farklı, bu yüzden derslerde birlikte çalışıyoruz. İkimizin de mükemmel kursları var ve aynı üniversitede birlikte hukuk okumak istiyoruz. Üzerinde çok çalışıyoruz. Hiç yandan bakmadım ama olaylar bambaşka bir boyuttayken onu küçük bir kız olarak gördüm…

Babalarımız her zamanki gibi çalışıyor. Öğleden sonra saat 1:00 civarında. Annelerimiz gündüzleri dışarı çıkıyor, biz evde ders çalışıyoruz. Dışarı çıkıp annesi gelene kadar burada kalacağını söylediler ve dört beşte geldiler. Annelerimiz çıkınca Aysu ‘Tavla getirin iki el oynayalım, ben dersten sıkıldım’ dedi. Üç saat boyunca seks hikayeleri artı matematik çalıştık. Böylece dinlendiğimi anlıyorum. Alırken neyle oynayalım diye şakalaştık ve o saçma sapan konuşmalarının anahtarını alacağım. kim yapacak’ ‘Bu kadar pahalı bir şey istiyorsan alamam’ dedim. “Hayır, bunu istemiyorum” dedi. Böylece anlaştık ve oynadık. Oldukça meşgul olabilir. Önce bir çift el aldım. Sonra mutlaka kazanılması gereken üçlülere girdi. Sert oynuyor. Sonra beni 2:2 yürüttü. Bire bir aldım derken durum 3 – 3 olarak değişti. Sonra dört yaptım ve iddialı oldu. Bir yürüyüş daha yaptı ve kazandı. ‘Pekala genç kadın, bencil dileğin nedir? “Seni istiyorum,” dedi. O sırada komşunun ne demek istediğini anlayamadığım için bir an afalladım.

Sonunda ‘Ne demek istiyorsun?’ diye sordum. “Seni seviyorum, liseden beri seni seviyorum. Ama beni görmedin ve başka kızlarla birlikteydin. Şimdi seninle olmak istiyorum, sadece bir kez bile olsa. Sonra istersen bir daha olmaz” dedi. Ona karşı böyle bir ilgim ve isteğim yok. Olaya asla bu şekilde bakmadım, cinsel ya da başka türlü. Söylemiş olsa bile, orada olduğunu düşünmemiştim. Birden kıyafetlerini çıkardı, ona hayretle baktım. Siyah dantelli külot ve sütyen giyiyor, ardından özel bir tane giyiyor. Elime aldığımda, sonunda vücudunu fark ettim. Cesedin kimde olduğunu düşünmeden bir süre seyrettim ve aletimi hareket ettirdim. Adım atarken ona sarıldım ve ağzımı şişman bebekleriyle doldurdum. Göğüs uçlarının bu kadar tatlı, küçük ve pembe olduğunu bilmiyordum. Düşünmüyorum, hayal kurmuyorum, merak etmiyorum. O bacağın arasında şeftali tüyü gibi sarı parıldayan tüyler var. Bu resmi nedense çok seviyorum. Tenine vuran güneş ışığında çok güzeldi. Ben istiyorum, sikim istiyor. Ama aklımın bir köşesinde bunun olmayacağını düşünüyorum.

Kardeşim gibi günah işlememeliydim. Aklımdan bir sürü çelişkili düşünce geçerken yanıma geldi ve gömleğimi çıkardı. Eşofmanımı çıkardı. Tam çıkmak üzereyken “yapacağına söz vermiştin, ben kazandım” dedi. Bir yanım onu ​​bozmak istemiyor, bir yanım daha sonra sorun çıkarmasını istemiyor. Ona izin vermeye karar verdim ama hiçbir şey söylemedim. Diz çöküp boxerını çıkardı. Sikimle ilgili seks hikayeleri başladı. O benim gözlerimin içine baktı, ben de onun gözlerinin içine baktım ama aynı zamanda şok içinde baktığımı da fark ettim. Karnıma, göğsüme dokunuyor, beslemek istercesine vücuduma bakıyordu. Dokunmadan aletimi ağzına aldı. Beceriksizce ağzına aldı. Belli ki bunu daha önce yapmamıştı. Bekaretini alma düşüncesi beni yine korkuttu ve o an almadığına sevinmiştim.Sanırım yapabilirim. Sanki bunu daha önce düşünmemiştim.

Deneyimsiz olmasına rağmen ağzına sokmasına bayılıyorum. Dişleri o kadar hafifti ki, belli ki düzeltmeye çalışıyordu. Bir elimle saçlarını okşadım, diğer elimle göğüslerini hareket ettirdim ve okşamaya başladım. Biraz inlemeye başladı. Onu aldım ve aldım. yatağın üstüne koydum Dudaklarını öpmeye başladım ve o an çişini bacaklarının arasına sürdüm ama girmedim, gitmeyecektim. Beni deli gibi öpüyor ve aletimi ovuşturuyordu. Onun genç cildinden, yakışıklılığından, o kadar çok istediği sakarlıktan bıkmıştım. Onu dilemeye başladım. Sıçmamak elde değil.

‘Sen beni çil yapmayacaksın ama ben seni mutlu edeceğim’ diye fısıldadım. “Seni istemiyorum.” “Senin olmak istiyorum” dedi. ‘Şşt, deneyimleyebiliriz, beğenmeyebilirsin’ dedim. Sessiz kaldı ve aklındakileri kabul etti. Göğsüne indim ve her iki göğsünü de ellerimde tutarken sürekli kıçını ovuşturdum. Gecikmeden gelmek ve sonrasında onu memnun etmek istiyorum. Göğüsleri zaten ağzımın içindeydi ve dişlerinin ucunu ve dudaklarını kıstırıyordu ve bu onu çok kızdırıyordu. İnlemesi çok doğaldı, numara yapmıyordu, çok kışkırtıcıydı.

Biraz doğruldum ve bacaklarını açtım, küçük şişko amcık, iki yanında parmaklar, dizlerimi yanına bastırdım ve kıçını kaldırdım hafifçe, bu pozisyonda penisimi amının ıslaklığına çarpmaya devam ettim ve spermim göğsünde, midesinde, rahminde patladı. Cumuma baktı, elleriyle dokundu ve gerçekten zevk aldığını gösterdi. Yarışı görünce açıkça uyanmıştı. Vakit kaybetmeden bacaklarımı ayırdım ve amını ortaya çıkarmak için parmaklarımı dudaklarının üzerinde gezdirdim. O açılmamış kedicik gözüme çok taze ve güzel görünüyor. Belli ki dokunulmamıştı, dar deliği, her şey açıktı.

Amcığını dudağımla öptüm, kokuyordu, deliğinden yalamaya başladım, inlemesi. . Parmağımla onu okşarken klitorisini yalamaya devam ettim. İnledi inledi ve bunun onun için bambaşka bir zevk olduğu açıktı. En azından ilk deneyiminizden keyif almanıza sevindim. Açgözlülükle amını yalamaya başladım çünkü bakire olduğu ve ilk öpüşen o olduğu belliydi.

Yaladım ve getirmek istedim, henüz anlamadım. daha önce hiç boşalmamış bir adam boşaldı. Ama zorundaydım, dilimi klitorisine koydum. Deliğini okşadım ve parmaklarımla yaladım, bu sefer dilimle ovuşturdum. Onunla bir kez flört etmek istedim ama yapmadım. Bıktığım iniltili seks hikayeleri artık bir felaketti, nefesi tükeniyordu. Bir elimle ağzını kapattım ve dudaklarımı amına bastırdım ve geldi. O çok mutluydu. Ama o zamandan beri onu düşünmediğim ve koşmaya devam ettiğim bir gün bile geçmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın