Kocam sikimi kaldırıyor, karım sikimi indiriyor

Kocam sikimi kaldırıyor, karım sikimi indiriyor

Merhaba, benim adım Bülent. 32 yaşında esmer tenli bir erkeğim. Gültepe’de yaşıyorum. Arkadaşım Hamza ile ara sıra meyhaneden konuşuruz. Bana her zaman eşi Hatice’nin kendisini taciz ettiğini ve birlikte cinsel yaşamlarının olmadığını söylerdi. Bir gün yine Hamza ile konuşurken karısını başkasıyla görmek istediğini söyledi. Karısının çok muhafazakar, dar giyinen biri olduğunu, zaman zaman başka erkekleri rüyasında gördüğünü ancak bu tür olaylara hiçbir zaman hazır olmadığını, kendisinden olduğunu öğrenirse evliliğinin sona ereceğini söyledi. üzerinde. “Karımı baştan çıkarabilir misin? Yapabiliyorsan karımı becermeni istiyorum, dostum! dedi. Pek ikna olmadım, biraz konuştuk. “Eşinizin bir resmi varsa gösterin!” Dedim. “Bugün yanımda değil ama yarın getiririm!” dedi…

Ertesi gün karısının bir fotoğrafıyla geldi. Hatta karısının cinsiyetinin sesini küçük bir kayıt cihazına kaydetti. Dinlememe izin verdi. Karısı, “Bana kalmış! Halkım!” İçini çekti. Bana bunun sadece bir hayal olduğunu, karısı istese bile bunu asla yapmayacağını söyledi. Ben de bana telefon numarasını vermesini söylediğimde ve tesadüfen eşini aradığımda, “Çok zor dostum ama sana vereceğim” dedim. dedi, verdi İşte olduğunu öğrenince eşini aradım. Kadının sesi çok tatlıydı, “Efendim?” Söylediği şey beni çok heyecanlandırdı. Bu normalde yapmadığım bir şey. Ama yapacağım, Hatice’nin öyle tatlı bir sesi var ki, birden (Siktir git Bülent!) demek istiyorum. Penisim dik. “Üzgünüm, sanırım yanlış baktım, bir arkadaş arıyordum!” o tatlı sesle tekrar “Merhaba” dediğimde. ve telefonu kapattım.

Bir süre bekledim. Tekrar aradım ve bu konuyu nereden açacağımı şaşırdım. Sonunda kararımı verdim ve tekrar bağırdım, “Seni rahatsız ettiğim için üzgünüm ama sesin o kadar güzel ve tatlı ki sana söylemeden duramıyorum!” Dedim. Hatice: “Efendim ben seni tanımıyorum!” dedi. “Evet, biliyorum ama sesin çok tatlı, sadece seninle konuşmak istiyorum” dedim. Dedim. Hatice: “Teşekkür ederim ama ben evliyim!” dedi. Ben de “Eşiniz çok şanslı!” dedim. Dedim. Hatice, “Bilmiyorum? Bunu ona soracaksın!” dedi. Ben de “Sormana gerek yok, eminim sorarsın!” dedim. (Ama tabi ki senin resmini gördüğümü söyleyemem). Hatice bana sordu: “Evli misin?” tabiri caizse. Ben de “Bir kez evlendim ama 3 yıl duldum!” Dedim. “Neden çöktün? Gidenlere hep acırım!” dedi. “İstersen sana sonra anlatırım, sen kendinden bahseder misin?” dedim. “Gördün mü, sana evli bir kadın olduğumu söyledim ve istersen fazla kalmayacağız!”

“Lütfen, eğer sizi rahatsız etmiyorsam, sadece sizinle konuşmak istiyorum. MSN adresiniz var mı?” diye sordum. “Evet ama dediğim gibi ben evliyim. Öğret bana, sesin çok etkileyici ama konuşmanın nerede bittiği belli ve ben bunu istemiyorum!” dedi. “Eşin çok mu kıskanç? Sana karşı da dürüst olacağım, çok güzel bir sesin var ve çok da seksisin!” Dedim. Durdu ve “Eşim kıskanmaz tamam msn adresimi vereyim ama telefonu kapat” dedi. Bunu söylediğinde neredeyse sevinçten ciyaklayacaktım. Neyse fazla uzatmayalım MSN’de uzun uzun sohbet ettik. Karısıyla her konuştuğumda Hamza’ya “Ortak, karınla ​​flört etmek üzereyim!” diye mesaj atıyorum. Dedim. “Aziz yoldaş, karım sana feda olsun, o artık senin de karın!” dedi. Bana mesaj attı. MSN’de, o ve eşi, “Kıçını becereceğim, seni becereceğim!” diyecek kadar ileri gittiler. Dedim. Hatice bana “Ben kabayım, osuruğumu ez, senin aletine kurban olayım!” dedi. dedi. Ben de kadını o duruma soktum!

Artık Hatice ile gerçek anlamda tanışmaya karar verdik. Kocasına söylediğimde neredeyse sevinçten bayılıyordu pezevenk. Plan şudur: Ben onun evine gideceğim, Hatice kocasının işte olduğunu düşünecek ama Hamza eve geç gelecek ve bizi karısıyla flört ederken yakalayacak. Evinin önüne geldiğimde beni kapıda Hatice karşıladı: “Hoş geldin dostum!” Bana sarıldı ve öpüştük. Altında etek ve başında bir fular olan bir süveter giyiyor. Sevişmeye başladık. Hatice’yi bir an önce becermek istiyorum çünkü tehlikede olan daha çok şey var. Odaya girdik, öpüştük ve soyunduk. Haticeye, “Aletimi ağzına al orospu, bu senin yeni piçin artık! O piç senin kıçını sikecek!” dediğim gibi”Evet aşkım, evet senin çişine kurban oldum, bu çiş benim! Hamza amcığımı kırdı, beni de yaralarsın! Ama korkuyorum, sakin ol! Çişimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Sanki daha önce hiç horoz görmemiş gibi kendini yaladığında yüksek sesle inledi. Tatlı bir vücudu var, şüpheli ama kabarcıklı ve seksi! Tüm vücut gibi, hangi cehennemdesin sen!

Hatice deli gibi aletimi yalarken, yatak odası kapısındaki karartmayı görünce kocasının evde olduğunu anladım. Hatice fark etmemiş, aletimi yutmakla meşguldü. Hatice Hamza’ya hanımına ne yaptığımı bilmesini söyledim ve onu çok kızdırdım, “Söyle bana sen nesin?” Bunu söyleyince Hatice, “Ben senin orospunum, ben senin kölenim!” dedi. dedi. Ben de “Bundan sonra kocanla sadece ben izin verirsem flört edeceksin! Tamam mı?” dedim. Dedim. “Evet aşkım tamam söz veriyorum bundan sonra damızlığım olacaksın, istersen Hamza’ya veririm!” dedi. “Ah, o kaltağı tanıyorsun!” “Kapıda bekleyen Hamza, daha önce anlaştığımız gibi bir anda odaya girdi. Hatice panikledi, beni itti, ne yapacağımı bilemedim, utançtan kıpkırmızı olan yüzünü sakladı. Hamzanin, “Ben yokmuşum gibi devam et dostum!” Hatice çok şaşırdı ama bir yandan da rahatladı. Hatice yatakta sürünerek bundan sonra ne olacağını görmek için çaresizce bekliyordu. Hatice’yi öpmeye başladığımda “Durma! Hayır, istemiyorum!” dedim. dedi. Bir orospu, kocasını masum göstermek için şarkı söylüyor. Bir elimle boynundan tuttum ve yüzünü yastığa bastırıp diğer elimi ona doğru fırlattım. Tasması sudaydı, yakası çözülmüş ama yine de “Bırakma beni, bırak gideyim!” dövüştü Bu sırada kocası, penisi pantolonunun içinde yatağın ayakucunda duruyordu. İstemiyorum!” demesine engel oldu ama nedense bacakları belime dolandı ve beni kendine çekti. Bu pozisyonda yaklaşık 20 dakika Hatice’nin amını siktim. Hatice’nin sesi kesildi, kolları iki yanına düştü. Ama hala pompalıyorum. Dışarı çıkmak üzereyken, çişimi amından çıkardım ve ağzına koydum. Hatice ise “Hayır istemiyorum!” dedi. dedi ağzını açarak. Ağzına boşalmaya başladım. O da benim cum bir sürü yuttu, onun yutma söyleyebilirim. Öte yandan Hamza’nın gözleri sevinçten dolmuştu, penisi dimdikti ve pantolonunun içinden görünüyordu.

Hamza, “Gel dostum, bana katıl!” Bunu söylediğimde Hamza neredeyse sevinçten ağlayacaktı. Hatice birden soyunup aramıza girdiğinde sırtı bana dönük yatıyordu. Hamza, Hatice ile benim aramda bir anlaşma yaptı, çişini Hatice’ye arkadan gömdü ve düzüşmeye başladı. Hamza karısıyla sevişirken her döndüğünde poposunu aletime sürtüyordu. Hamza bilerek mi aletimi ovuşturuyor diye düşünürken, aletimin yine kalktığını fark ettim. Aletimin Hamza’nın kıçına dokunduğu konusunda uyarıldığıma inanamıyorum. Ama nedense öyle olmadığını düşündüm ve kalkıp sikimi Hatice’nin ağzına soktum. Hatice zevkinin doruğunda inlerken, Hamza muhtemelen karısıyla yaptığı ilk zevkli seksin rahatlığını yaşıyordu. ey canim!” dedi.Hamza’ya yer degistirip karisini kollarina almasini söyledim. Hamza sırtüstü yatıyordu ve karısı Hamza’nın bana geri gelen sikine biniyordu. Hatice kıçını açtı. Aletimi Hatice’nin kıçına soktum, birkaç itişten sonra aletim onun ‘Break’ kıçından geçip midesine girdi! Hatice derinden, “Ohhhhhhh!” dedi. Hamza çıkarıp Hatice’nin amını aşağıdan birkaç kez pompaladı. Onu tekrar kaşınmaya başladım. Görünüşe göre Hamza ve tavuklarımız birbirlerini parçalıyorlar. Hatice sevinçten uçup gitti: “Haydi ey erlerim!” İçini çekti. Bir eliyle belimdeki akıntıları ayarladı, “Götümü çözdün aşkım, geç bunu, dibe vurdun!” diye inledi. Hamza heyecana dayanamadı ve derin bir hırıltıyla karısının rahminden çıktı. “Hadi ama, sana göz kulak olmak istiyorum!” Karısının altından çıkıp yanıma geldi ve yanıma diz çöktü. Bir eliyle karımın memesini, diğer eliyle çişimi okşuyordu.Uyandı ve karısına “Ben de senin kıçını öpebilir miyim karım?” diye sordu. yalvardı Ve karısı, “Yalnızca yetiştiricim izin verdiğinde flört ediyorsun!” dedi. dedi. Hamza bana yalvaran gözlerle baktı ve “Hey dostum?” dedi. O sordu. Dayanamıyorum: “Hadi!” Dedim. Karısının poposundan penisimi çıkardığımda, Hamza penisini hızla karısının poposuna soktu. Henüz boşalmadım, bir sigara yaktım ve Hamza’nın karısının kıçına sarılmasını izledim. Hamza’ya üzüldüm. Yani Hatice benden istediği Hamza’yı hissetmedi bile. Sonunda Hamza, karısının kıçından homurdanarak çıktı ve yatağın üzerine çöktü. Hatice terledi, ayağa kalktı, “Ben tuvalete gidiyorum…” dedi ve yanından geçerken eliyle penisime vurdu ve “Geç kalmam, hayır. koca oğlan!”

Hamza ve ben onun odasında yalnızdık. Hamza yorgun. Yanına oturdum ve “Tamam mı? Mutlu musun dostum?” dedim. “Teşekkürler dostum! Ama…” dedi. “Yanlış olan ne?” Dedim. Aletimi tuttu ve “Senden çok hoşlanıyorum… Onu ağzına vermemi ister misin?” dedi. dedi ve cevap vermeden sikime yumruk attı. Aletimi yaladı ve inanılmaz bir ustalıkla somurttu. Bir adamla defalarca çıktım ama ondan hoşlanmadım. Hamza, “Hatice gelmeden canımı mı yakacaksın?” dedi. Gözlerindeki ifade hala bir yalvarış gibiydi. “Tamam…” dediğimde önümde eğildi. Parmaklarını kıçının ağzına ovuşturdu ve eliyle çişimi ağzına geri koydu, “Hadi dostum!” dedi. Şaşkınlığımı yakalayamadan, poposunu aletime yaslamaya başladı. Biraz ittirince aletim Hamza’nın kıçına girdi ve ‘Vida’ dedi. Ben taşınmak zorunda kalmadan önce Hamza çok sertti.

Dürüst olmak gerekirse, Hamza’nın kıçı karısından daha sıkıydı ve bu beni gerçekten etkiledi. Dayanamadım ve sinirle boşaldım. Hamza zevkini uzatmak için kıçını sıkıyor ve çişimi bırakmıyor. Aniden karısı kapıda belirdi ve şaşkınlıkla “Vay canına!!!” dedi. dedi. Sonra yanımıza geldi ve Hamza’nın suratına tokat attı, “Seni aptal! Defol evimden gümüş, senin gibi geyleri istemiyorum!” Hamza bir eş gibi ağlamaya başladı ve Hatice’nin ayaklarına kapandı, yalvarmaya başladı: “Beni affet karım, beni boşama, dayanamıyorum, senin yediğin tavuğu yemek istiyorum. ,” tabiri caizse. Hatice öfkeyle içini çekti, “Artık bana dokunma! Artık benimle sadece Bülent flört edecek! Güzel!” Hamza omuz silkerek, “Tamam kadın, ne istiyorsun!” dedi, kabul etti.

Sonra Hatice, “Peki o devirdiğin Bulentino’yu alalım pezevenk, yeterince tecavüze uğramadım!” dedi, Hamza’nın saçlarına asılarak yerde dört ayak üzerinde sürünerek onu sikime doğru sürükledi. Hamza taşaklarımdan başlayarak sikimi yaladı. Hatice yine kocasının saçlarına yapışarak, “Yeter artık otur da karınla ​​dalga geçilişini izle!” kocasını sikimden çekerek söyledi. Sonra bana, “Hadi aşkım, yedir beni, çişini yedir, sakar kocama da iyi bak!” dedi. dedi. Uyuduk ve kocası izlerken neredeyse 2 saat Hatice ile flört ettim!

Hatice ile neredeyse her gece flört ettim! Kocası penisimi kaldırdı, Hatice düşürdü! Ama aletim Hatice’den çok Hamza’yı özlüyor gibi…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın