Kızımın yabancı dadısıyla cinsel geçmişim

Kızımın yabancı dadısıyla cinsel geçmişim

Kızımın yabancı bir dadıyla seks hikayesi

Seks hikayesi bağımlılarını seviyorum, hikayemi sizinle paylaşacağım, bu seksten keyif alacağınıza inanıyorum. Az kalsın sevişiyor ve flört ediyordum inanamadım.

Kızım, ben ve eşim iş için yurt dışında ailelerimizden uzak bir ülkede yaşıyoruz, eşim doktor ve ben özel sektörde. Eşim eşim yüzünden oğlumuzla zaman geçirmiyor, annem bize yakın değil, eşim karımın yabancılarda ve Türklerde harika davranışı için bir ön koşul. Koşulların bu koşulların insanlardan uzak olduğunu bulduğuna karar verdik, ancak hiç kimse yabancı ulusal isim olarak adlandırılan bir kadın vermedi, nasıl oturduğunuzu bilmiyor. / P>

Yarın sabah kalacağını ve bir gün bir gün kalacağımızı söylüyorum. Güzel saçlı güzel olan güzel kadın sarı güzel ya da o mavi gözlere ilham vermiyor, eşim, bilge adamım beklenmedik duygular. Her zaman çok fazla kadın bırakıyor, ama yapamam, ama istemiyorum, sanırım işi durduracağım. Cavit 19 Yasak olmayan hastalık için eve koydum, kızımla ilginin ilgisini çekmedim, sana ne yapacağımı, bu benim dilim ve dileklerimle ilgili doğam, elbette, güzel bir kadın olarak durabilirsem Yasadışı yaşayacak, bu güzel anlaşmazlığı paylaşmak zorunda kalacağım, ama maalesef ne arkadaşlar olursa olsun. Cevabı çok etkilendi. Bu arada elimle gittiğim yiyecekleri hazırlamak için mutfağa gittim, görmediğim şık bir mi -stand -st masası yaptım, çocuğa çocuğa söyledim ve masaya oturdum Eğer ulaşmış olsaydım, en sevdiğim parfüme ulaştığımda dumana vardığımda, nefesim parfüm kokusuna dokunmak için T-Borrors tarafıma yaklaşıyordum .. AEX oturmak için kızımın odasına gittiğini görmüyorumOkşayamıyacak kadar yorgunum gibi, dedim, bebeğe ben bakarım, yok dedim, uyuyakaldım biraz, silkelendim uyumuyorum, parfüm sıkıyorum, bu koku ayıya iyi gelir , Diyorum gel kokla biraz uyanırsın. Aynı şekilde gelip boynuma dokundu sıcaklık boynuma vurdu zevkten beynime vurdu dudaklarına “yaptıklarınıza dayanamıyorum” dedim ne olursa olsun beni itiyormuş gibi yaptı yapmak. ,boynuma üflediğin zaman bana hep nefesinin sıcaklığını verdin, beni kızdırdın, kusura bakma, şimdiye kadar eşime bu sıcaklığı vermemiştim. patlayacaktım ne olacak artık beni kullanmayacaksın söz ver beni yarı yolda bırakmayacaksın dedim beni yarı yolda bırakmayacaksın dedim kabul edeyim dedim dudağını öperek cevap verdim tamam dedi ama sözümü unutma unutmam dedi unutmam seni bırakmam dedim fındığı alıp duşa götürdüm suyun altına girip öptüm. Sadece bir iç çamaşırımız var, çişimi çıkarıp ovmaya başladım, zarif güzel kadını durduramıyorum, öpemiyorum, girdim ve reddettim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın