karımı ve kardeşimi deli gibi siktim

karımı ve kardeşimi deli gibi siktim

Merhaba arkadaşlar. Ben de bu fantaziyi yazmak istiyorum. Adım Tolgay, 8 yıllık evliyim ve Almanya’da yaşayan bir beyefendiyim. Eşim burada Almanya’da doğdu ve büyüdü. Eşim 26 yaşında ve çok seksi bir kadın. Ben de 28 yaşındayım, bu yüzden ben de fena değilim. Karımla mutlu bir evliliğim var. Seks hayatımız da çok iyi. Başlangıçta, sadece ve sadece
flört edip birbirimizi mutlu ediyoruz.
Son zamanlarda karımı yatağa bağladığımda çeşitli cinsel fantezilerimiz ortaya çıkmaya başladı. Aşırı fantezilerimden biri, karım ve başka bir kızla yaptığım “üçlü”ye dayanıyor.
Eşimle flört ederken eşime, “Kadın, ben senin peşindeyken ve o seninle ilgileniyorken, yanımızda başka bir kadının olması iyi olur” dedim. Senin amını ve kıçını yalayacak bir kız istiyorum.” Hatta bana “Hadi yapalım… Bir kız buluruz” dedi. o durdu Tabi ki sorunlar geçince hayatımız devam edecek.
Bu arada eşimin ailesi de Almanya’da. Baldızım evli değil ve asla ailesiyle birlikte olamıyor. Bir gün işten eve geldiğimde eşim “Tolgay ablamla git ne olur böyle devam ederse fahişe olacak” dedi. Annemle telefonda görüştüm artık kadının yemeyeceği şey yok” diye ağladı. bekle gidelim.” dedim ve karım beni yaladı ve çok mutlu bir şekilde öptü.
Hemen hazırlandık, kayınpederime gittik ve kayınbiraderimi getirmesini istedik. Baldızım Selda 19 yaşında sülün gibi bir kız çocuğu. Boyu, şekli… büyük göğüsleri dışarı çıkmış gibi görünüyor, dar kot pantolonu am yaralarını gösteriyor. Yolda kayınbiraderim ağlayarak annesinin çok üzgün olduğunu ve dışarı bile çıkmadığını söyledi. Eşim, “Tamam, bundan sonra bizimle geleceksin, dışarı çıkıp biraz gezeceğiz ama bize karşı dürüst olacaksın, değil mi?” Eniştemi teselli ettiğini söyledi ve eve gittik. Karım o akşam benimle flört ederken başka bir dileği daha vardı. Elbette kardeşinin patronla yaşamasına izin vereceğim
Ben eşimi yatakta tutarken yine fanteziye girdik ve “Bir kıza osuruğunu yalatacağım… Ben onunla flört ederken o seninkini yalayacak” demeye başladım. “Floating, ikinizi de sikeceğim ve emziğinizi de yalayacağım…” O da “Bugün size hayalimi anlatayım” dedi. başladı ve devam etti, “Ben de iki erkek, iki horoz istiyorum! Kıçımı ve amımı becermeni istiyorum!” Bu fantezi bende şaşkınlık yaratmaya başladı, sonra neşe ve heyecan. O gün üç kez boşaldım!
Sabah uyandığımda görümcem odadan geceliğiyle çıktı ve “Günaydın amca” dedi. Sonra gözlerim büyüdü. O bacaklar da ne… Sülün gibi beyaz bacaklar ve güzel ahu. Gözlerimi kayınbiraderimden alamıyorum.
O gün işte akşama kadar eniştemi düşündüm. özel bir dileğim var İşten bir iki saat erken çıkıp bir an önce eve gidip baldızımı görecek olmanın heyecanını yaşıyordum. Ve eve geldim. Karım çalışıyor ve üç saat içinde çıkıyor. Kapıyı çok yavaş açtım. Kayınbiraderim orada değil. Ben de ses çıkarmadan tuvalete gittim.
Yengem banyoda ve evde kimse yokken banyonun kapısını kapatmıyor. Amını tıraş ediyor. O an şaşırmış ve gıdıklanmış hissederek hemen mutfağa gittim. Suyu kapattım, hızlıca kahvemi ve gazetemi alıp beklemeye başladım. Yengem homurdanarak mutfağa geldi. Beni mutfakta görünce şaşırdı. Yakasının ortası yarı köpüklenmişti, “Amca?!? Bu saatte evde ne yapıyorsun!?!” şaşırdı ve baktı.
“Hayır, ne oldu?” dedim. Diye sordum. Kayınbiraderim de elindeki havluyla amını kapatarak “Su durmuş sormayın banyo yaptım saat yarım olmuş” dedi. Hemen banyoya döndü. Şimdi gerçekten heyecanlıyım, onunla flört edeceğim. Enişteme, “İstersen bir bakayım, belki sorun banyodadır” dedim. Hemen banyoya girdim. Usturayı orada görünce “Ooooo, amını traş ettin mi tatlım?” dedi. Bunu söylerken kızardı ve evet anlamında başını eğdi. Ben de “Garip ama iyi ki su durmuş, yoksa seni nasıl göreyim… Su musluğuna bakıyorum” dedim. Banyodan çıktım.
Bu benim ona ilk yaklaşımımdı ve olumluydu. Hemen mutfak musluğundan suyu açıp banyoya geri döndüm. “Suya bak Selda. Söyledim. Selda suya bakmak için eğildiğinde yarı köpüklü amcığı ayna gibi geri döndü. Ayrıca boğazlı kazağımı saklamam imkansız. “Evet suİşte kayınbiraderi.” Gözlerini alamadığını söyleyince çişime baktı. Ben: “Tamam amcığımı tıraş etmeye devam et bebeğim.” Dedim ve dışarı çıkıp salonda televizyonu açtım. oda ve tv izledim. Ama benim başım hep kayınbiraderimde. Taze vücuduna hayranım. Gerçekten taze kedi suyu yalamak istiyorum…
Bir süre sonra banyodaki işini bitirip bornozuyla oturma odasına girdi. “Nasılsın, eve alışmaya mı çalışıyorsun?” “Evet alıştım sağ ol amca” diye sordum. dedi ve yanıma oturdu. Sikim şampuan ve krem ​​gibi kokuyor ve neredeyse çılgınca. Penisimin uzun süredir sertleşmediği doğru. Baldızım sikimi sakladı ve bana katıldı.
“Gerçekten dedikleri kadar çok arkadaşın var mı?” Enişteme sordum. “Ooooo! Bu olmadı!” korkuyla cevap verdi. “Merak etme, yetişkin bir kadınsın, olacak tabii ki” dedim. Maşallah her şeyi yerli yerinde görüyorsun.” Saçlarını okşamaya başladım.
Birden ona “Bak Selda sevgilim sana bir şey söylemek istiyorum ama aramızda sır olarak kalsın tamam mı? Seni çok seviyorum, bugün eve senin için erken geldim” dedi. Söyledim. Biraz kızardı ve “Amca seni çok seviyorum ama sen benim ablamla evlisin” dedi. dedi.
Ben de “Ne düşündüğünü gör. Onu başkasına vereceğime, kendime vereceğim bebeğim” dedim. Ne de olsa ben senin kayınbiraderiyim.” Çok yaklaştım. Dudaklarını öperken titrediğini hissedebiliyordum. Ama artık kendime engel olamıyordum. Ona dedi ki: Şimdi seni yedi kez büyüteceğim sevgilim. Söyledim. Gitmesine izin verdi. Dudaklarımdan boğazıma doğru yavaşça konuşurken arzuladığım amın ıslak ve kremsi dudaklarını öpmeye başladım.
Temiz. Banyodan yeni çıktığı için vücudu daha dinçti. Şimdi rahatladı ve bana cevap verdi. Bir an kemerimi çözdü ve sonra kemeri aldı. Aman tanrım, baldızım o kadar iyi yaladı ki, dondurma yutmak gibiydi. Bu haberci kesinlikle tavuğu daha önce görmüştür.
“Daha tavuk yedin mi?” Diye sordum. Başını salladı ve “Evet aşkım, başka insanlarla çıktım, iyiyim, kız değilim!” dedi. Bunu söyleyerek rahatladım ve hemen kendimi göstermeye başladım. Ben kucağıma aldığımda yengem Selda sevinçten deli gibi çığlık attı. Taze ve sıkı bir amcığı sikmek çok hoş, sıkı bir göte girmek gibi, sikişmek. İşe gidip gelirken boşalmasını hissettim. Ve son olarak tam yaklaşacakken sikini amından çıkardım, ağzına koydum ve ağzına boşaldım. Selda hepsini pis kokulu bir duman gibi yuttu ve banyoya koştu.
Gün içinde her fırsatta enişteme saldırdım. Tabii karımı da aldattım ama eşim kayınbiraderimi aldattığımı bilmiyordu. Karımla birlikteyken, yatakta hep başka bir kadının hayalini kuruyordum, bu hem karımı hem de beni çıldırtıyordu.
Geçen gece karımı bağladığımda yine fantezimi anlatmaya başladım ve karımı mutlu ettim: “Seni başka bir kadınla sikmek istiyorum aşkım. Ben seni becerirken onun da seni yalamasını istiyorum!” Söyledim. Karım kızmış gibi aletimi yaladı, “Ben de istiyorum dostum, şimdi yap!” dedi.
O gece yatak odamızın kapısına baktım ve anahtar deliğinde hareket eden siyah bir figür gördüm. Yengem gizlice bizi izliyordu. Eşimi de incittim, en çok da ağladım, sızlandım. Tuvalete gitmek için kalktığımda yengem oturma odasında öfkeyle maymunu kaşıyordu. Beni görünce “Ne, ben de flört etmek istiyorum amca, ben de horoz istiyorum!” bana yalvardı Ben de “Zamanı bana uygun, kardeşin kabul ederse dünden razıyım!” dedim. “Yarım saattir bahaneler uyduruyorsun, gel bakalım” dedim ve ekledim. dedim.
Elimde bir şişe şarapla odaya döndüm. Sonra karıma beni sarhoş etmesi için iki verdim. Karım rüzgarı geri çevirdi. Tabii ki oturmadım, karımı yaladım ve hep diğer kadından bahsettim. Ve karım, “Tamam, amımı yala, kıçımı yala!” dedi. O deli Karım şişman görünüyor, yine aynı fanteziyi anlatmaya başlıyorum.
Bunun üzerine kayınbiraderi kapıyı çaldı: “Abla korkuyorum, arkandan gelebilir miyim?” tabiri caizse. “Canım, tabii ki gelebilirsin ama artık hepimiz mahvolduk…” Karım sarhoşluğuyla teselli buldu. Harika, bu benim için filmi başlattı.
Yengem yatakta yatarken ablasına sarılmaya başladı. Karımla ilişkim henüz bitmemişti ve hevesli karım titrek bir iç çekişle bana bakıyordu. Karıma ve enişteme başımı salladım ve“Kardeşini öp. Söyledim. Karım kardeşini öpmeye başladı. Tabii kayınbiraderi durunca ablayı da öpüp yaladı. Bir an kendimi kaybettim ve ikisine de baktım. Tanrım, ne manzara! Eşim ve eniştemle aynı yatakta oturuyorum.
Onu bir süre izledikten sonra karıma yaklaştım ve “Harika, yatakta iki kadın var gibi görünüyor!” dedim. Karımı öpmeye başladım. Yengem, “Abla ben de delirmek istiyorum. Lütfen bir yabancı yerine amcamın bana yol göstermesine izin verin. Başkasına vermediği sürece. Bir horoz istiyorum! Ne olur ağabey, kayınbiraderim ikimizle de flört etsin, ne olur abla” deyince eşim gülerek, “Ufacık bir dişi. Bir yabancıyla, kocamla flört edeceğine, ikimizle de flört et…” dedi kayınbiraderimin önünde eğilerek. Bu arada karımın amını da yaladım!
O sırada odada sadece homurtular vardı. Hepsi inliyor ve eğleniyorlardı. Karım, “Ohhhh, ne tatlı maymun, bakıcım…” dedi ve ablasının amına sarıldı ve amını yaladı. 69 pozisyonuna geldiler ve baldızım karımın kıçını yalıyor, dilini kıçına sokmaya çalışıyordu…
Eşim inledi, “Hadi aslan, canımı yak! Bak hayalin gerçek oldu, şimdi yatakta iki kadın var.” Hadi, iyi eğlenceler!” dedi. O yüzden yavaş yavaş karımı yapıyordum. Karımı çok özlüyorum. Karım dışarı çıktı ve yatağa uzandı. O, kayınbiraderimin tatlı kedisiydi. Yavaşça yakasına girdim. Ve karıma: “Hadi kadın, yalama sırası sende!” Eniştemin kıçını ağzıma götürerek dedim. Kayınbiraderim mutluluktan çıldırmıştı. Karım tam anlamıyla kayınbiraderimin kıçına dilini soktu ve ben kayınbiraderimin amını pompalarken kayınbiraderim delice inledi. Yarına kadar ikisini de özlüyorum. Sonra hepimiz uyuduk.
Sabah uyandığımda eşim için endişeleniyordum. Ama hiçbir şey. Eşim, “Aşkım, ablam artık senin de eşin” dedi. Kendini yabancılardan koruyacağına kardeşim, hep onunla evlen, o senin de kocan olsun!” dedi ve beni öptü. Kayınbiraderim bunu duyunca, kayınbiraderi, “Abla, sakıncası yoksa itiraf etmek istiyorum, sen yokken amcama tecavüz ettim, şimdi o benim kocam” dedi. ve karım güldü ve “Bunu hissedemediğimi mi sanıyorsun kaltak?” Kayınbiraderimi öptü ve güldüler.
O günden beri yatağım mutlu. Her gün işten eve nasıl erken gidebileceğimi ve eve erken dönmenin yollarını nasıl bulacağımı planlıyorum. Pekala, evde sikilmek isteyen iki sik beni bekliyor
Ta ki bir gün eşim ve eniştemle seks yaparken eşim bana “Bak aşkım, iki adam da bizimle kavga etmek istiyor. Lütfen, denemek istiyoruz!” söylemesi bir dakika sürdü Şimdi karım ve baldızımla seks yapmak zorundayım. Bunu düşünmek beni utandırıyor ama aynı zamanda uyanığım. Karıma iki sikle lanet okuyorum… Baldızımın sıkı amcığını başkasına tanıtıyorum… Yorumlarınızı bekliyorum..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın