Karımı bir üniversite öğrencisiyle tanıştırdım.

Karımı bir üniversite öğrencisiyle tanıştırdım.

Merhaba fantezi severler. Bu hikayeyi eşimle birlikte yazdım. İstanbul’da mütevazi bir hayat yaşayan bir çiftiz. Eşimle sınırsız bir cinsel hayatımız var ve çok mutluyuz. Ancak son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşadık ve 3 oda ve bir salon olan evimizin bir odasını bir öğrenciye kiralayıp internete ilan vermeye karar verdik. Kısa sürede çok kişi aradı. Evin yakınındaki bir kafede üniversite öğrencisi olan biriyle tanıştık.

Genç adam çok yakışıklı ve atletik ve aynı zamanda biraz utangaç. Beni ve karımı gördüğünde. , ayrıldı. Karım mini etekle yanıma oturdu ve rahatladı. Otururken eteği sıkıca çekilerek baldırları ortaya çıktı. Çocuk titreyen bir sesle adının Murat olduğunu ve bizi rahatsız etmeden evin bir odasını kullanacağını söyledi. Kendisini temiz ve dürüst bir insan olarak gördüğümüzü söyledik ve şartlarımızı açıklayarak anlaştık. “İstersen eve gidelim, eve bakalım. Dedik. Murat çok mutlu oldu ve birlikte eve gittik.
Kaldığı odayı gösterdik, beğendi ve salona geçtik. Karım, “İçki ister misin?” dedi. dedi. Murat meyve suyu istiyor, ben bira istiyorum. Eşim içkilerimizi verdikten sonra bir bira alıp salona geçti ve karşımıza oturdu. Murat hala bana ve eşime utanarak baktı ve onu kabul ettiğimiz için teşekkür etti. Murat’a çok şeyi var mı diye sordum. Sadece kişisel eşyaları olduğunu söyledi. Eşim, “Peki, yatak falan yok mu?” Dedi.
Murat, “Onları yurt dışına göndermek isterdim ama ailemin üniversiteden ayrıldığımı bilmesini istemiyorum…” dedi. “Merak etme, biraz salonda yatacaksın, sonra çarşıdan alışveriş yapacaksın” dedim. Dedim. Eşim Murata ise “Artık burası senin evin, dinlen ve yabancı olmana gerek yok!” dedi. dedi ve birasını bitirdi ve 3 birayla geri döndü.
Birini Murat’a verdi. Murat, “Ben pek içmem abi” dedi. Dediği gibi, “Yorulma, dinlen, canın istediğinde iç ama içki içmiyorsan dayanma!” dedi. Murat biraz rahatladı: “Bazen arkadaşlarla içeriz, sana bir içki veririm.” dedi. Karım, “Oh, işte bu! Rahatsın!” dedi.
Biralarımızı içerken eşim Murata “Akşam üniversiteye gidiyor musun?” dedi. dedi. Murat, “Ben gideyim, sizi rahatsız etmek istemiyorum. Ayrıca daha eşyalarım da yok” dedi. dedi. “Hayır, neden gitmiyorsun, yarın gidip eşyalarını alabilirsin. Bu gece burada uyursun” dedim. Dedim. “Pijamam yok,” dedi Murat tiksintiyle. Bu sözler üzerine eşim ayağa kalktı ve “Ben üstümü değiştireyim, size Sedat’ın giydiğini getireyim” dedi. Odamıza geldi ve kısa süre sonra elinde kırmızı mini gecelik ve iki boxer pijama ile odamıza geldi. dedi. Dışarıda yediğimiz için toktuk, Murat da aç değildi sağ olsun. Hemen pantolonumu ve gömleğimi çıkarıp boxerımı giydim. Ama Murat değişmedi, eşime utanarak baktı ve şişliği ondan saklamaya çalıştı. Eşim bunu fark etti ve Murat’a “Artık yine bu evin bir üyesisin, karım benim için neyse sen de benim için öyle olmalısın, yani kendi evindesin sonuçta, değil mi?” dedi.
Murat “Tabi ki…” deyince eşim Murata “O zaman benimle yatak odasına gel!” dedi. dedi. Güldüm ve “Aşkım yok, bebeği ne yapacaksın?” dedim. 🙂 Evet dedim. Eşim gülerek “merak etme canım kalkmam, yastıkla yorganı kaldırmama yardım eder misin yoksa bizimle aynı yatakta mı yatacak?” dedi. 🙂 dedi. “Neden? O bizim evimizin bir parçası!” dedim. 🙂 Evet dedim. Bu sözler Muratı delirtmiş olmalı ki, Pantolonunun önü çadır kurmuş durumda idi ve yerinden zor kalktı, eşimin kalçalarına bakarak peşinden gitti. Sadece Murat değil, ben de felaket heyecanlanmıştım.
Bazen eşimle sevişirken aramıza bir başka erkeği aldığımızı hayal ederek fantazi kurardık, eşim o zaman daha fazla azardı. Tabii ki odayı bu amaçla kiralamıyoruz. Odadan Murat’ın sesi geldi: “Ağabeyim gelemez lütfen…”. Eşim, “Hadi dinlenin!” dedi. dedi.
Merakımı bastıramadım ve neler olduğuna bakmak için gittim. Eşim Murata bana boxerlarımdan birini verdi ve üstünü değiştirmesini söyledi ve hava çok sıcaktı. Murat beni görünce titreyen bir sesle “çok rahatım abi…” dedi. “Tamam canım, üstünü değiştir, gömleğini çıkar da dinlen!” dedim. dedim.
Murat’ın ısrarlarına dayanamadı vePantolonunu çıkardı, Boxer’ını giydi ve gömleğini çıkardı. Artık yolu gizleyemedi, ayağa kalktı. Odadan çıktım ve bir bira daha içtim. Bence kocam çok seksi ve kesinlikle Murata ile flört edecek. Merak ettim, odaya yaklaştım. Beni dikkate almıyorlar. Eşim yataktaydı, şifonyerin üzerine uzanmış yastıkla yorganı alıp Murat’a verdi. Eşim bir anda dengesini kaybedince Murat kollarını eşimin bacaklarına ve beline doladı, sarıldı ve yatağa düştüler. Eşim Murat’ın resmen siki var.
Eşim kalçasını Murat’ın kucağında (aletinde) sağa sola oynattı, “Hep mi böyle? Yoksa bana mı kızgın?” O sordu. Murat cevap vermeden eşimi kucağından kaldırmaya çalışsa da eşim kalkmadı ve “Beni beğendi, o yüzden mi kalktı? Soruma cevap ver!” dedi. dedi. Murat duramadı, “Kardeş belirsiz mi?” Dedi. O zaman yatağa gittim. Murat’ın yüzü bir anda kızardı. Eşim, ‘Abi düştüm, Murat tuttu beni’ dedi. 🙂 dedi. Ben de “O halde bana teşekkür etmelisin aşkım!” dedim. 🙂 dedim ve salona gittim …
Salonda sigara içerken odadan gelen tek ses eşimin sesiydi. “Sen iyi bir tavuksun Murat!” dedi. Bir sigara yaktım ve onlara döndüm. Eşim Murat’ın önünde yere diz çöküp Murat’ın penisini yalıyordu. “Pekala, karım!” 🙂 Evet dedim. Eşim: “Teşekkürler Murat!” dedi. 🙂 dedi. “Benim adıma da teşekkürler aşkım!” 🙂 Evet dedim. Aslında Murat’ın penisi benimkinin iki katı rahat. Eşim deli gibi yanarken Murat inliyor ve titriyordu. Sonunda daha fazla dayanamadı ve karımın ağzından çıktı. Karım yutar ve yutar.
Murat’ın horozu hala ayaktadır. Eşim Murat’ı çıplak bıraktıktan sonra soyunup yatağa yatırdım. Soyundum ve yatağın kenarına oturdum. Eşim Murata vurdu, “Teşekkür etme sırası sende!” Bunu söyleyince Murat karımın amını yalamaya başladı. Kalktım ve karımın ağzına koydum. Karım zevkten çıldırdı, orgazm oldu. Murat’ın aletine baktım, “Murat, sikin için teşekkürler kaltak!” 🙂 dedim.
Murat karımın kıçını yalamayı bıraktı ve “Beni tahrik ediyorsun kaltak, bak bugün sana nasıl teşekkür ettim!” bir anda karımın yatağına uzandı ve ben karımın ağzını çimdiklerken karıma ilk defa tavuk yiyormuş gibi osurdu. Onun değil, benim aletimi yok edeceğinden korktum. Ve Murat yavaşça ama sert ve sert bir şekilde karımın amını okşamaya başladı.
Murat benden iri ve güçlü ve karımın yanından geçerken sikimin önünde duruyor. Ne yapacağını şaşırmış bir halde, bir an aletimi karımın ağzından çıkardım ve Murat’ın ağzına uzattım. Murat hiç tereddüt etmeden sikimi yalamaya başladı. Sikim iki ağzımın arasında eridi ve daha fazla dayanamadım ve dışarı çıktım. Çoğu eşimin ağzına girerken, bazıları Murat’ın yüzüne tısladı. Ama Murat soğukkanlılığını kaybetmeden karımı ritmik ve güçlü bir şekilde becermeye devam etti. Tekrar yatağın kenarına oturdum ve ona baktım…
Murat’ın kalçaları iyi görünüyor, sikimi ne kadar yalasa da elimi fırlatıp poposunu okşamaya başladım, o an Murat paniğe kapılarak eşimin amından çıktı. Eşim hemen Murat’ın beline sarıldı ve inleyerek dışarı çıktı. Ancak eşim Murat’a öyle sıkı sarıldı ki onu bırakmak istemedi. Ben karımın amından sikini çıkarmadan önce Murat yavaşça osurmaya devam etti. Genç adam dinlenmeden eşimle ikinci kez ilişkiye girdi. Kocam ellerini çözdüğünde Murat birdenbire eşimden kalktı.
Karım, “Ne oldu aşkım, beni yüzüstü mü bıraktın?” dedi. dedi. Murat tek kelime etmeden karımı kucağına aldı, karımın amının altından penisini çıkardı ve yatağa oturdu, karımı jokey gibi zıplatmaya başladı. Bir süre sonra eşim “Bitirdim!” dedi. bağırmaya başladı. Murat güçlü kolları ile karımı belinden tutup kaldırdı, penisini karımın göt deliğine takıp geri koydu, karım ağlamaya başladı. Murat, karımın çığlıklarına aldırış etmeden aynı hızla kıçını kaldırmaya devam etti. Murat karımın kıçından çıkınca karım horozdan kalkamadı.
O gece Murat sabaha kadar yanımdaki karıma tecavüz etti. Tabii ki Murat’a vereceğimiz odadan ayrıldık, o şimdi aynı şartlarda anlaştığımız odamızda bizimle kalıyor.
Saygılarımla.
Yani

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın