karımı alanya’da bir dövmeciyle siktim

karımı alanya'da bir dövmeciyle siktim

Merhaba, adım Kerem, 36 yaşındayım ve eşim 30 yaşında. 10 yıldır evliyiz. Eşim 1.70 boyunda, esmer, büyük kalçalı, güzel göğüslü, güler yüzlü. Karımla mutlu ve fantezi dolu bir seks hayatım var. Ama bazen kurduğumuz fantezilerde, iki erkek ve bir kadının cinsiyeti karımı her zaman tahrik eder. Ama bunu gerçekleştirmeyi hiç düşünmedik.

Temmuz ayında Alanya’ya tatile gittik. Eşim özel günler ve tatiller için rahat giyiniyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Bayram gelince eşim 5-6 tek parça mini elbise ve çok seksi tanga bikiniler aldı. Bana kızmaya gerçekten niyetli görünüyor. Sadece ben, bunu gören herkes kıyafete küser. Ama göz ardı etmeyin, en önemlisi birbirimize hep hayranlıkla bakıyoruz.

Tatilimiz başladı. Eşim deniz ve havuz keyfi yapmaya başladı, heyecanım çok arttı. Tanga bikini üstleri küçük olduğu için ve ıslandıkları zaman karının meme uçları dışarıda, özellikle görünür durumda. Sahildeki ve havuzdaki bütün erkekler eşime bakıyorlardı. Eşime baktıklarında, eşime kur yapmayı ne kadar çok hayal ettiklerini anladım. Tatilin ilk iki günü eşimle yüzdük ve seviştik.

Üçüncü günün akşamı eşimle akşam yemeği için dışarı çıktık ve yeri biraz tanımak istedik. . Eşim gece dışarı çıktığında siyah transparan mini bir sutyen ve altına beyaz bir tanga giymişti. Kısa mini eteği, yüksek topuklu ayakkabılar giyip karımın belini zar zor kapattığında daha da küçüldü. Arabaya biner binmez, tangası uyluğun iç kısmında görünüyordu ve ben çok azmıştım. Eşime “Aşkım arabada sevişelim” dedim. Söyledim. Eşim, “Acele etme, geceyi bekle!” dedi. dedi. Neyse Alanya’da çarşıya vardık ve dükkânları dolaşıp etrafa bakındık. Dövme ilgimi çekti ve karıma “Dövme yaptıralım mı karıcığım?” diye sordum. Diye sordum. Eşimin isteği üzerine geldik.

Dövmeci bizi çok güzel karşıladı. 40’lı yaşlarında yapılı bir adamdır. Bize bir katalog gösterdi, kolumdaki dövmeyi beğendim ve karım bir yılan figürü seçti, biri göğsünde ve biri karnında (amcığının hemen üzerinde). Dövmeci “Git, arka odaya geç” dedi. dedi. O anda nedense karımla olan hayalimi hatırladım. Eşimi arka odaya gönderdim ve eşime iltifat etmek için dövme yaptırmasını istedim. Benim için çok fazlaydı ama dövme sanatçısı tetikteydi: “Ne?” dedi. “Karım içeride çıplak olacak, karımı ve vücudunu övün!” Söyledim. Dövmeci, “Eşinize bakmamı mı istiyorsunuz? Tamam, peki ya bir cevap alırsam?” dedi. Şimdi karını aldatmaya devam etmemi mi istiyorsun?” dedi.

Heyecandan boğazımın kuruduğunu hissederek yutkundum, “Karımı ikna edebilirsen evet! Kendime yardım edeceğim!” dedim. Dövmeci bana garip bir bakış attı ve karımın arka odasına gittik. Karım soyunmuştu, sadece tanga giymişti, uzanmıştı. Dövmeci, karımın göğsünü ovuştururken nazikçe okşadı ve iltifat etti. Ben de elimi karımın bacağına koydum ve baldırlarını okşadım. Karımın rahat olduğunu ve meme uçlarının düz olduğunu görebiliyordum. Dövmeci boya almaya başlayınca eşimin kulağına eğildim ve ona hayalimizi hatırlattım: “Ne düşünüyorsun?” Söyledim. Ve karım, “Bunun nasıl mümkün olduğunu bilmiyorum?” dedi. dedi. Ben de “Tamam aşkım, zamanı geldi!” dedim. Söyledim. Dövmeciye: “Sen rahat takıl, ben sigara içeceğim!” demiş. Dedim ve odadan çıktım…

Sigaramı bitirip 10 dakika sonra geri geldiğimde dövmeci eşimin tangasını çıkarıp amını yaladı. Ben de karımı dudaklarından öptüm ve “Benim de kalmamı ister misin karım?” “Kal!” dedim. dedi. Ben de soyundum ve çişimi karımın ağzına koydum. Sikim o kadar büyük ki, sanki Tattoo Artist’i göstermek istiyoruz. Ama dövmeci bana “Koş, amını yala, ağzına sokacağım!” dedi. dedi. Karımı incittim, amını yaladım, bu yüzden dövmeci aleti karımın ağzına sokmak için aldı. Karım birdenbire “Hayır!” dedi. dedi. “Aşkım ne oldu?” Söyledim. Karım, “Şuna bak!” dedi. dedi. Rahat ve çok kalın olan 25 inçlik bir dövme penis görüşüm var. Benimki büyük ama adamı görünce şaşırdım. Karıma, “Tadını çıkar, iki koca yarak hep birbirinden nefret eder!” dedim. Söyledim. Karım dövmecinin aletini yalıyor, hepsini ağzına alamıyor, sadece kafasını mantar gibi yayabilir…Dövme sanatçısı karımı sırtına koydu ve penisini amına sürttü. Karım mutlu bir şekilde, “Haydi, incitin beni piçler!” dedi. yalvardı, lanetlendi. Dövme sanatçısı karımı ellemeye başladı. Ama penisi dolduğunda yandaki dükkanlardan karımın bağırışlarını duymamak için elimle ağzını kapattım. 5-10 dakika sonra eşim adamın penisine alıştı ve adam hemen gezmeye başladı. Karım arka arkaya birkaç kez boşalır. Adam karımın kasığından penisi aldı, karımı tuttu ve bana “Karının altında, sırt üstü yat!” dedi. dedi.

Eşimin altına yatıp eşimi kucağıma alıyor ve onun altında emziriyordum. Dövmeci de karımın kıçını yalamaya başladı. Dövmecinin niyetini anlıyorum, karımın kıçını okşamak istiyor. Ve daha önce karıma hiç tecavüz etmedim. Karımın amcığı çok sıkı, sanırım bir kıçı var. Tabii ki eşimle Dövmeciye falan söyledik ama o ısrar etti. Korkuyorum, karım bağırıp çağırıyor ve sanırım o sik kıçına girdiğinde bayılacak. Ama adam biraz alay ettikten sonra penisinin başını karımın poposuna koydu. Karım sevinçten ve acıdan çıldırmış durumda. Adam tek hareketle yarıya kadar hareket ettirdi ve karımın kıçını kıpırdatmaya başladı. Eşimi de alttan siktim, adam penisini tamamen karımın götüne soktu…

Eşime 25-30 dakika tecavüz ettik. Sonunda karım ikimizin de boşalacağımızı anlayınca, “Ağzıma boşalmak!” dedi. dedi. Dövme karımın kıçından çıktı ve sikimizi amına ve karımın ağzına soktum. Karım ikimizi de ağzına sokmaya çalıştı. Önce ben boşaldım, karım meni yuttu. Ama Tattooist henüz çıkmadı. Üzerimi değiştirip sigara içmek için dışarı çıktım. Dövmeci karımın ağzını 10 dakika daha kolay çimdikledi ve girdiğimde az önce boşaldı. Eşimin ağzı, yüzü ve göğüsleri meni doluydu. Karım dövmecinin penisini temizler gibi yaladı. Sonra temizlediler, Dövmeci arkaya saklandı, eşim duş aldı, Dövmeciye teşekkür edip ayrıldık…

Otelimize gelirken eşime sordum: “Nasılsın? ? “? Tekrar yapmak ister misin?” diye sordum. Eşim de “Canım istediğinde söylerim aşkım!” dedi. Ama uzun sürmedi, tatilden döndüğümüz gün Tetovačka’ya geldik. Ama bu kez dışarıda bekledim, eşim yaklaşık bir saat Dövmeci ile sevişmek için geldi. Artık İstanbul’a geri döndük. Eşim bazen “Yine mi Alanya’ya gidiyoruz?” diye soruyor. dedi. Ben de “Fırsat bulursak gideriz aşkım! Ama bence yeni insanların buna ihtiyacı var!” dedim. Dedim ve bir sürü yeni insanla tanıştık. Artık 2-3 ayda bir sokaktan, internetten ya da bardan beğendiğimiz kadın ya da erkekle çalışıyoruz…

Artık eşimle cinsel hayatımız azaldı. . daha iyi! Merhaba!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın