Kardeşimin kardeşimi siktiğini gördüm

kardeşimin kardeşimi siktiğini gördüm

Merhaba, size seks hakkında katılmadığım ama düzgün görme fırsatı bulduğum bir hikaye anlatmak istiyorum. Eminim bu hikayemi çok merak edeceksiniz. Hikayemdeki ana karakterler kendi kız kardeşim ve kendi erkek kardeşim. Evet, kız kardeşimle erkek kardeşimin flört ettiğini gördüm. Önce kendimi biraz tanıtayım sonra hikayemi anlatmaya başlayayım. Adım Cenk ve 23 yaşındayım. Hikayemin kahramanı 33 yaşındaki erkek kardeşim ve 25 yaşındaki ablam. Annem ve ben birlikte yaşıyoruz. Anlatacağım hikaye, annem akrabalarını ziyaret etmek için evden ayrıldıktan bir hafta sonra oldu. O gün hava çok soğuk olduğu için hiçbirimiz dışarı çıkmadık ve evde kaldık. Ablam ve erkek kardeşim içeride bir şeyler yapıyorlardı ve ben oturma odasında televizyon izliyordum. Uzun süre televizyonun önünde durdum ve sonra sıkıldım ve ablam ve erkek kardeşimin ne yaptığını görmek istedim. Sonra hayatımın şokunu yaşadım. Erkek kardeşim, kız kardeşimi çevirir ve kıçını tutar. 

Ben evdeyken buna nasıl cüret edersin? Ancak odaya girdiğim andan itibaren size şunu söylemek istedim. Kapının önüne geldiğimde içeriden sesler duydum. Kız kardeşim erkek kardeşime bakire olduğumu söylüyor. Neden böyle bir sohbete girdiklerini gerçekten merak ediyorum. Abim merak etme bekaretini bozmam deyince içeride neler döndüğünü anladım. Abim bir süre eğleneceksin ve ben senin kıçını sikeceğim gibi bir şey söyledi. Her neyse, içeride neler olup bittiğini görmek için küçük açık kapıdan bakmaya başladım. Annem de soğuktan dolayı çamaşırları içeriye dağıttı. Çok net olmasam da içeride neler olduğunu görebiliyordum. Odaya girdim, kendimi yavaşça sundum çünkü odada giysiler vardı, abim ve ablam orada olduğumu fark etmediler bile. Mutluluk için beni görecek durumda değiller. Onları net göremeyecek kadar yaklaştım. O an kardeşimin koca sikini gördüm ve gözlerim kocaman açıldı. Onun çok büyük bir siki var.
Bu sahne. Ablam ağabeyimin önünde diz çöktü ve ağabey çişini ağabeyimin ağzına koyup yaladı. Ablamın yutma konusunda pek deneyimi yoktu ve daha önce hiç yapmadığı da belliydi, muhtemelen ilk defa birisiyle seks yaptığında. Abla tiksindi ama yutunca ağabeyimin osurmasına alıştı. Ancak ağabeyim bir süre ağabeyimin ağzına yağmur yağdırdı ve sonra kıçını yalamaya başladı ki ağabeyimi köpeğe dönüştürdü. Gördüklerimden ben de keyif aldım ve aletim yavaşça yükseldi. Abim ablamın kıçını yalarken ablam eğlenmeye gelen kardeşim için inliyordu. Kız kardeşimin kalçalarını da seviyorum. Ama onları iptal edip etmemeye veya izlemeye devam edip etmemeye karar veremiyorum. Bir süre sonra abim yanından kremi aldı ve önce abisinin poposunu sonra kendi sikini kremledi. Sonra penisini yavaşça kız kardeşimin göt deliğine soktu.

O an ablam acı içinde ağlamaya başladı ve ağabeyime bunu yapmaması için yalvardı. Ama kardeşim umursamadı. Kardeşinin kıçını tekmelemekle meşguldü. Sanki ablam yalvarıyor, abim gün geçtikçe uyanıyor. Ama abimin acısı arttı ve abim aletini sabitlerken ablam çığlık attı. Sonunda, erkek kardeşim tüm aletini kız kardeşimin kıçına soktu. Sonra kardeşimin kıçına girip çıkmaya başladı. Şimdi abimin bir anda giyinip ablamın hortumundan çıkmasıyla ablamın acısı bir sevinç çığlığına dönüştü. İç çektiklerinde geldiğim gibi hızla odadan çıktım. Yaklaşık 10 dakika sonra beni takip ettiler ve hiçbir şey olmamış gibi yanıma oturdular. Ama o anda kız kardeşimin neredeyse kıçının üzerinde oturduğunu fark ettim. Daha sonra tekrarladılar mı bilmiyorum.

Kaynak : sekshikayelerim.org
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın