İngilizce öğretmenimle gerçek seks hikayem

İngilizce öğretmenimle gerçek seks hikayem

İngilizce öğretmenimle gerçek seks hikayem

Hoş geldiniz sevgili seks manyakları ve saygıdeğer seks manyakları, sizinle benim bile inanamadığım imkansız ve ilginç seks hikayemi paylaşmak istiyorum. Onunla seviştiğimde hayatımda yaşadığım en büyük zevkti ve eminim siz de beğeneceksiniz, keyifle okuyacaksınız.

Öncelikle adım alesta , ben alesta 27 yaşındayım TC vatandaşıyım ama ingilizce öğretmeni olmak için çok çabalıyorum annem yabancı olduğu için özellikle ingiliz vatandaşı bizim vatandaşlarımızı o kadar çok seviyor ki bana özel isim takıyorlar bende okuyorum . Bir öğretmen beni işe aldı, bizim eve gelip özel ders verirlerdi, biri erkek diğeri evde annemin isteğini yerine getirmek için özel ders verirdi, bir öğrenci olarak derslerime önem verirdim. ve başarılı birinci sınıf öğrencilerini dönüşümlü olarak çalışıyorum, yani okulum evde ve öğretmenler evde. Arkadaşlarım ve ailem beni çok seviyor ve çevrem oldukça geniş, küçük kardeşime her gün ders veriyorum, onun arkadaşı yok. bekar ve yıllardır yalnız yaşıyor, ders aralarında öğretmenlerle sohbet ediyoruz, onu neredeyse tüm hayatım boyunca tanıyorum. yapmadı, kız arkadaşı onu sarhoş etti, pisletti.

Sorunlarımız sırasında bana da özel hayatını anlattı, sadece Esilla hocam değil diğer arkadaşlarım Metin Bey hoca da kendi hayatından bahsediyor. kız arkadaşı Banu ile ilişkisi. Karı koca gibi görünürler ama karı koca değildirler, aralarındaki her şeyi karı koca olarak yaşarlar. Metin Bey’in derslerinden sonra dinlendik ve Esilla Hanım’ın benim için çok uygun olduğunu ve sizi sevmeyi umduğumu bildirdi. Yarın ders arasında yemeğe davet edildi ve o da kabul etti. Tereddüt etmeden akşam yemeği önerdim ve yarınki derse kadar düşünmesi için zaman verdim. Ama bir kalbi var gibi görünüyor. Yarın neye karar vereceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Nihayet beklenen gün ve saat geldi Esla hanım evime geldi umarım kararını verirsin dedim. Evet dedim, karar verdim, dedim, olumluyum, artık yalnızlığı sevmiyorum, sarıldım ona, teşekkür ederim dedim, şimdi ders çalışmayacağız, istersen biraz daha kalırız, dedim, Onunla evlendim. Salonda yanına oturdum, elini tuttum, öpmek için izin aldım, “Bundan sonra sadece senin öğretmenin olmayacağım, sen de beni seveceksin” dedim. p>

Yanaklarına sessiz ateşli öpücükler kondurmaya başladım, sonra aletim açıktı, uzun zamandır kimseyle çıkmamıştı, ayağa kalktı, sonra yavaşça boynunu ve boğazını öptüm, istiyor gibiydi. . Oda, vücudundan ateş yanıyordu. Essi lada beni öpmeye başladı. Dudaklara gittik öpüştük oturduğumuz yerde sadece yarım saat öpüştük çıldırdık bu işin sonunun yine yavaş olacağı çok belliydi usulca uyluğuna yatırdım. Elimi amına götürdüm ve iç çamaşırı eteğinin altına amcığını ovuşturmaya başladım, amcığı sıcak, ıslak, çok korkutucu, benim için eğlenceli, uzak duramıyorum. neşe suyum ondan aktı, işte sırılsıklam oldum.

Sonra soyunduk ve seviştik, üstümüze soyunduk, sonra gördüm. osuruğun çok temiz ve gel beni ye dedi osuruğunuzu ağzıma aldım ve osuruk dudağınızın dilini yaladım ağzıma çekip somurttum esila sikimi aldı ve emdi. Çikolatayı buzdolabından çıkarıp vücudumuzun bazı yerlerine anüse kadar sürdüm, aynısını yuttum, oda benimdi.Yutkundum ve üstüne çıktım.

Penisimi amındaki halka deliğe sürtmeye başladım, delirdi, sıcaktı, lezzetli su aktı, tökezledim. sikimi amına soktum ve onu sonuna kadar çektim, bu onu çıldırttı. Valla ayıp ya hepsini alamam dedim hepsini birden verdim sanki altımda öldü ah ah dedim geçen gün altıma boşalma sahnesi geldi derin bir şey yapıyormuşum gibi içimde, birkaç kez boşaldım, sonra duramadım, spermlerimle senin ağzına boşaldım. Hepsini yutmasını sağladım, sikimi yüzüne tokatladım. Sonra birkaç kez İngilizce öğretmenimle flört ettim, çok güzel ve mutluydu. Benim için mutlu bir son değil, mutlu bir başlangıç ​​oldu.

İngilizce öğretmenim Sn. Metin, ders vermek için evimize geldi. . Bu mutluluğu sana borçluyum. Esila’yı davet ettim. Metin şaşırdı ve bana şaşkınlıkla neyi kabul ettiğimi sordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın