Ev sahibinin karısını sikerek kirayı öde

Ev sahibinin karısını sikerek kirayı öde

Egzersiz, lütfen. Tamam, aşkım, endişelenme. “Dedim ve dudaklarımı vajinası arasında salladım, kedi kucakladım. Birkaç kez zar zor gelip gitmiştim, Neşe’nin boşaldığını gördüm, titriyordu, titriyordu, o kadar titriyordu ki hayatımda ilk kez bu kadar orgazm olan bir kadın görüyordum. Dedi ama biraz geç boşaldım, sikişmeye devam ettim. Hemen boşalmadığımı görünce çok şaşırdı çünkü kendi kocası çok çabuk boşaldı. “Bir dakika bekle.” Pozisyonunu değiştirdi, döndü ve eğildi. Onun amcığı o kadar pürüzsüzdü ki, onu soktuğumda aletim dışarı çıktı. İhtiyaç, “Bir saniye dur” dedi, kuşumu eline alıp onu pisliğe götürdü. Hemen yanlış yere götürdüm. “Ben de siktirmeni istiyorum,” dedi. “Mutlu.” dedim çişimi Neş’in kıçına sokarak. Tüm aletim kıçındayken yastığa giriyor. Düşen ağlamaz derler ya!

Hala kıpırdamadan bekliyorum. Çok geçmeden Neşe kıpırdanmaya başladı ve Neşe’nin benden bir hareket beklediğini anladım. Yavaşça yürüdüm ve tekrar Neşe’nin poposuna geldim. Tek elimle amımla oynuyorum. 10-15 dakika poposunu siktikten sonra Neşe birden “Haydar ben geliyorum boşal kendini canım” dedi. dedi. Zaten boşalmak üzereydim ki tüm gücümle birkaç kez poposuna girip çıktıktan sonra inlemelerimiz birbirine karıştı ve poposunun derinliklerine boşaldım.

İkimiz de ter içinde kalmıştık. Bir süre yatakta yan yana oturduk ve konuştuk. Neşe gülümseyerek, “Haydar hani ben seni tanıyorum, kiracımız olduğun günden beri seni istiyorum, bugüne kadar kaderim. Bundan sonra her ay kirayı toplamaya gideceğim haberiniz olsun’ dedi.”Saçta hala sorun var mı”dedim. her ay hesabımdan çek ve kocama ver. Yeter ki her ay kirayı almaya gel, sana şimdiki gibi harika anlar yaşatabilirim.” dedi. Yatakta kalıp bir süre öpüştük, sonra kalkıp duş aldık. Beni banyoya attıktan sonra üzerini değiştirip kocası gelmeden kirayı almak için bankaya gitti. Tam 2 yıl Neşe’nin kocası gibiydim, kocasından da öteydim…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın